شمانیوز

جدول زمان پخش آموزش تلویزیونی دروس دانش‌آموزان برای روز شنبه ۳ آبان ۹۹ منتشر شد.

 جدول پخش مدرسه تلویزیونی  ‌۳ آبان ۹۹مدرسه تلویزیونی ایران شبکه آموزش  ‌۳ آبان ۹۹برنامه درسی ۲۷ شهریور۹۹ فرصت برابر  ‌۳ آبان ۹۹از شبکه آموزش ، شبکه چهار و شبکه قرار پخش می شود. جدول پخش مدرسه تلویزیونی  ‌۳ آبان ۹۹ساعت ۲۲ منتشر می شود که در آن زمان پخش کلاس درس مقاطع مختلف تحصیلی به تفکیک مشخص شده است.

 

جدول پخش مدرسه تلویزیونی  ‌۳ آبان ۹۹از شبکه آموزش ، شبکه ۴ و شبکه قران

جدول پخش مدرسه تلویزیونی  ۳ آبان با عنوان مدرسه تلویزیونی ایران ساعث ۲۲ امشب یا به عبارتی ساعت ۱۰ امشب منتشر می شود.  در برنامه مدرسه تلویزیونی ایران برنامه درسی همه مقاطع تحصیلی آموزش و پرورش ایران از سه شبکه مختلف پخش می شود.

 

جدول پخش مدرسه تلویزیونی  ۳ آبان به تغکیک رشته و همچین مقاطع مختلف آموزشی اعلام می شود که دانش آموزان بر اساس آن می توانند برنامه ریزی کرده و بر سر کلاس درس مورد نظر خود بنشینند.

بر اساس اعلام سازمان صدا و سیما  متوسطه دوم تجربی، فنی‌حرفه‌ای و کار و دانش و ابتدایی و متوسطه اول از شبکه آموزش

و رشته ادبیات و علوم انسانی متوسطه دوم تمام پایه‌ها و رشته ریاضی فیزیک متوسطه دوم تمام پایه‌ها  از شبکه چهار سیما پخش می شود.

 

ساعت شروع و پایان برنامه ها و کلاس های درس مدرسه تلویزیونی ایران  ۳ آبان

ساعت ۸ تا ۹:۳۰ صبح فنی‌ حرفه‌ای و کار و دانش

 ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۳:۳۰ رشته ابتدایی پایه اول تا ششم

۱۴:۳۰ تا ۱۶ متوسطه اول پایه هفتم، هشتم و نهم

تمام پایه‌های متوسطه دوم (دهم، یازدهم و دوازدهم ‌تجربی) هم از ساعت ۱۶ تا ۱۸ برایشان برنامه داریم

 

از ساعت ۲۰ تا ۲۱:۳۰ با ۳۰ دقیقه فنی‌حرفه‌ای و کار و دانش و کلاس‌های متوسطه دوم (پایه دوازدهم رشته تجربی) مدرسه تلویزیونی را روی آنتن شبکه آموزش خواهیم داشت.

مدرسه تلویزیونی ایران امسال  در رشته ادبیات متوسطه دوم (دهم، یازدهم و دوازدهم) از ساعت ۸ تا ۱۰ صبح و ساعت ۱۰ تا ۱۲ رشته ریاضی فیزیک متوسطه دوم تمام پایه‌ها نیز برنامه دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied