شمانیوز

رئیس اتاق اصناف شهرستان پیشوا گفت: هشت آرایشگاه زنانه به دلیل رعایت نکردن دستورالعمل‌های ستاد مقابله با کرونا و فعالیت عادی پلمب و از ادامه فعالیت آن‌ها جلوگیری شد.

حسین جنیدی روز سه‌شنبه گفت: بر اساس دستورالعمل ستاد ملی کرونا، فعالیت برخی از واحدهای صنفی به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و اجتماع مردم ممنوع است و این واحدها موظفند تا با عمل به این دستورالعل‌ها، فعالیت خود را محدود کنند.

وی تصریح کرد: بازرسان اتاق اصناف شهرستان پیشوا به طور مستمر در بازار حضور پیدا کرده و بر نحوه رعایت پروتکل‌های بهداشتی، استفاده فعالان اصناف از ماسک، عدم ارائه خدمات به افرادی که از ماسک استفاده نمی‌کنند و نیز فاصله‌گذاری اجتماعی نظارت کرده و تذکرهای لازم را به آنان ارائه می‌کنند.

وی افزود: در راستای اجرای این طرح، هشت آرایشگاه زنانه که با وجود تذکرهای متعدد به فعالیت خود ادامه می‌دادند، پلمب و از فعالیت آن‌ها تا اطلاع ثانوی جلوگیری شد.

جنیدی با اشاره به آغاز طرح تشدید نظارت برفعالیت اصناف پیشوا بیان کرد: این طرح همزمان با گسترش شیوع ویروس کرونا و با هدف کنترل و نظارت بر رعایت مسائل بهداشتی و روند قیمت‌گذاری و توزیع کالاها اجرا شده است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر بیش از سه هزار و ۴۰۰ واحد صنفی در این شهرستان فعال است که سرمایه‌های خود را به میدان آورده و برای تأمین مایحتاج مردم تلاش می‌کنند ولی لازم است تا در کنار این تلاش، سلامت مردم را نیز مد نظر داشته و دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

پیشوا با بیش از ۸۰ هزار نفر جمعیت در ۴۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع است.

 

 

منبع: ایرنا

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه