شمانیوز

فال روزانه یکشنبه 18 آبان 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/08/18

فال روزانه یکشنبه 18 آبان 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/08/18

 

فال روز تولد 99/08/18

 

دوست عزیزی که 18 آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی سرزنده و پرانرژی، قابل اعتماد، کارآمد و خویشتن دار هستید. با شخصیت جذاب و منحصر به فردی که دارید دیگران را به راحتی به خود جذب کرده و با آنها ارتباط برقرار می کنید. از لحاظ سلامتی خوشبختانه با مشکل خاصی مواجه نخواهید بود و تنها با برخی بیماری های جزئی مثل سردرد و دندان درد مواجه خواهید بود. با این حال باید توجه داشته باشید که نسبت به رژیم غذایی و تناسب اندام خود بی تفاوت نباشید. وضعیت اقتصادی شما امسال رو به پیشرفت خواهد بود و آنقدری پول جمع خواهید کرد که بتوانید وضعیت خود را به ثبات رسانده و به آینده ای همراه با موفقیت امیدوار باشید. هر همکاری و مشارکت جدیدی که امسال آغاز کنید و به هر عرصه ی کاری جدید که وارد شوید برای شما با موفقیت همراه خواهد بود. همکاران و مدیران شما به خاطر عملکرد خوب و تلاش زیادی که از خود نشان می دهید شما را تحسین خواهند کرد و موفق خواهید بود خودتان را به عنوان نیروی کاری توانا و کارآمد به اثبات خواهید رساند. با این همه باید زمان و انرژی کافی برای بالا بردن سطح توانایی های حرفه ای خود و یادگیری استفاده از تکنولوژی مدرن در نظر بگیرید. آنهایی که متأهل هستند سالی خوب و همراه با عشق و حمایت عاطفی را پیش رو خواهند داشت و خیلی از مجردها هم امسال به خانه ی بخت خواهند رفت. بهمن، تیر و مهر بهترین ماه های سال خواهند بود.

 

divider1

 

 

♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز انگار شما به طور ناگهانی شناخت تازه ای نسبت به دوستان خود پیدا کرده‌اید و نگاهتان به آنها تغییر یافته است. شاید این تغییر عقیده ی شما نسبت به آنها از موفقیت‌هایی که به دست آورده‌اند ریشه بگیرد و باعث شده باشد با تحسین به آنها نگاه کنید. اگر هنوز مجرد هستید امروز این احتمال وجود دارد که یکی از دوستان و آشنایانتان که پیش از این هم برای شما بسیار عزیز بوده است به یکباره جذابیت رمانتیکی برایتان پیدا کند. احتیاط کنید، شاید این احساس متقابل نباشد و با نشان دادن این تغییر ناگهانی در احساستان واکنشی منفی در طرف مقابلتان ایجاد کنید. شاید حتی این عشق ناگهانی سوء تفاهمی بیش نباشد و تا فردا همه چیز از سرتان افتاده باشد.

 

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین فروردین

جز آستان توام در جهان پناهی نیست***سر مرا بجز این در حواله گاهی نیست

عدو چو تیغ کشد من سپر بیندازم***که تیغ ما بجز از ناله‌ای و آهی نیست

تعبیر: از انتظار خسته شده اید. منتظر جواب ثانیه شماری می کنید. باز هم شانس خود را محک بزنید. برای رسیدن به جواب به کسی دروغ نگویید، چون مشت شما باز می شود. متوسل به حیله نشوید. صبر داشته باشید. انشاالله جواب خواهید گرفت

 

 

divider1

 

 

♉ فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز زمان استراحت دادن به جسم و مغز است. البته برخی نگرانی های مالی ذهن شما را درگیر می کند. دست و دلبازی شما زیاد است اما باید با توجه به حساب بانکی خود، خرج کنید. برای دخل و خرج خود برنامه ریزی داشته باشید. پیش از خرید هر وسیله ای، اول برچسب قیمت آن را بررسی کنید. امروز علاوه بر اینکه قلبتان را به روی دیگران باز می کنید، حرف زدن را نیز دوست دارید. با دوستان قرار بگذارید و در میان آنها شادی را تجربه کنید. کمی از خرج های گران فاصله بگیرید و سعی کنید به جای سفارش غذای گران، منوی ارزان تری را انتخاب کنید. با عشقتان می توانید به محیط های فرهنگی بروید. یا با هم در کتاب فروشی های بزرگ بچرخید و از تجربیات خود در حوزه کتاب خوانی حرف بزنید.

 

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین اردیبهشت

خواب آن نرگس فتان تو بی چیزی نیست***تاب آن زلف پریشان تو بی چیزی نیست

از لبت شیر روان بود که من می ‌گفتم***این شکر گرد نمکدان تو بی چیزی نیست

تعبیر: تنهایی کاری از پیش نمی بری، احتیاج ب یک همکار و همدل داری که در ضمن راز تو را فاش نکند. گرمای عشق تو بدون کمک دوست سرد می شود و به یر نمی رسد. آسوده خاطر باش که او تکی گاه خوبی برای رسیدن تو به حاجاتت می باشد و راه ر برایت میسر می سازد.

 

 

divider1

 

 

♊ فال امروز متولدین خرداد

امروز برای شما است. باید در همه کارها و مسایل، خود را در اولویت قرار دهید. این را مطمئن باشید همه مردم در شرایط مختلف، فقط خود و منافع خود را می بینند. پس شما هم هوای خودتان را داشته باشید و از کسی توقع نداشته باشید. این مساله موجب می شود تا آرامش بیشتری در روز خود داشته باشید. بهتر است به خواسته های درونی خود رجوع کنید. اگر دوستدار هنر هستید، به گالری، نمایشگاه یا حتی کلاس های ساخت جواهر بروید. امروز از همکاری و همراهی با دیگران لذت خواهید برد. از اینکه از ته دل و صمیمانه حرف بزنید هراسی نداشته باشید. امروز با عشقتان قرار بگذارید و با هم در مورد کار یا مسایل هنری حرف بزنید. او پیشنهادهای خوبی خواهد داشت که برایتان مفید است.

 

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین خرداد

منم که گوشه میخانه خانقاه من است***دعای پیر مغان ورد صبحگاه من است

گرم ترانه چنگ صبوح نیست چه باک***نوای من به سحر آه عذرخواه من است

تعبیر: آنقدر در حال و هوای یار به وصال فکر کرده ای که زندگی را فراموش کرده و تمام سختی ها را به جان خریده ای. دل . دیده ات را با گریه به تاراج داده دیگر اشکی باقی نمانده است. هر چه مقدر و قسمت باش

 

 

divider1

 

 

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز احساسات شما برانگیخته می شوند. شاید به گذشته ها سفر کنید. در ذهنتان به کسی فکر خواهید کرد که اکنون در زندگی شما حضور ندارد. اما بهتر است با دوستان قرار بگذارید و بیرون بروید. این کمک می کند تا از این فاز فکری بیرون بیایید. مرور گذشته هیچ ارزشی برای شما نخواهد داشت و شاید حتی باعث شود فرصت های کنونی را از دست بدهید. در محل کار، روی خلاقیت خود بیشتر کار کنید. امروز بسیار گرم و صمیمی هستید و به همین دلیل، فراموش کردن مسایل منفی و بخشیدن افرادی که در حقتان بدی کرده‌اند، برایتان آسان خواهد بود. برای یافتن فرد دلخواه نباید به چیزی که نیستید، تظاهر کنید. شما سعی کنید همیشه خودتان باشید و مطمئن باشید در فرصت مناسب فرد دلخواهتان پیدا خواهد شد.

 

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین تیر

بی مهر رخت روز مرا نور نماندست***وز عمر مرا جز شب دیجور نماندست

هنگام وداع تو ز بس گریه که کردم***دور از رخ تو چشم مرا نور نماندست

تعبیر:چرا ناامید شده ای هزاران راه چاره وجود دارد. برای رسیدن به آرزویت تلاش کن. مبنای عشق را هوس نگذار چه بسا که شیطان راهبر تو باشد. اگر برای رسیدن به معشوق عاشق نباشی و با جمال ظاهر وصال طلبی جز دردسر عایدت نخواهد شد.

 

 

 

 

 

 

divider1

 

 

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

دوست دارید امروز خود را با اطرافیان تان بگذرانید و بر مسائل عاطفی تمرکز بیشتری داشته باشید اما ممکن است در بیان احساسات تان با مشکلاتی رو به رو شوید. باید ببینید که اشکال کار از کجاست. اجازه ندهید این موضوع انرژی مثبت امروز شما را بگیرد. اگر شریک زندگی تان حرف های شما را نمیفهمد، نگران نشوید. شاید بد نباشد کمی به خود و عشق زندگی تان زمان دهید، در این صورت می توانید منطقی تر از قبل تصمیم بگیرید. امید داشته باشید زیرا از آنچه فکرش را می کنید، زودتر به نتیجه خواهید رسید. در ماه آذر سعی کنید بیشتر در محیط های اجتماعی حضور داشته باشید و خود و توانایی‌هایتان را بیشتر نشان دهید. این کار به نفع آینده مالی شما خواهد بود.

 

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین مرداد

رواق منظر چشم من آشیانه توست***کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست

به لطف خال و خط از عارفان ربودی دل***لطیفه‌های عجب زیر دام و دانه توست

تعبیر: از انتظار خسته شده اید. منتظر جواب ثانیه شماری می کنید. باز هم شانس خود را محک بزنید. برای رسیدن به جواب به کسی دروغ نگویید، چون مشت شما باز می شود. متوسل به حیله نشوید. صبر داشته باشید. انشاالله جواب خواهید گرفت.

 

 

divider1

 

 

♍ فال امروز متولدین شهریور

امروز کارهای شما به بهترین شکg پیش خواهند رفت. انرژی کاری شما زیاد است و می توانید مدیریت بسیار خوبی بر کارهای خود داشته باشید. در میان کار، ملاقات های مرتبط هم با افراد کارشناس خواهید داشت که بسیار برای شما مفید است. کمی به ظاهر خود رسیدگی کنید. وقتی در رابطه و دوستی های خود خوشحال هستید، دوست دارید بقیه را نیز وارد این شادی کنید. امروز بسیار شاد و خون گرم هستید و همین موجب می شود تا در جمع دوستان خوب بدرخشید و لحظه های عالی داشته باشید. بهتر است از کتاب و تنهایی بیرون بیایید و با دوستان و همکاران باشید. شاید در میان آنها با فرد دلخواه خود آشنا شوید که به یک رابطه عاطفی بیانجامد.

 

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین شهریور

بلبلی برگ گلی خوش رنگ در منقار داشت****و اندر آن برگ و نوا خوش ناله‌های زار داشت

گفتمش در عین وصل این ناله و فریاد چیست***گفت ما را جلوه معشوق در این کار داشت

تعبیر:آبی که ریخته شد دیگر جمع نمی شود. کاریست که انجام شده در صدد باش تا جبرانش کنی. هیچ سر بی گناهی بالای دار نمی رود. شما از این ورطه نجات پیدا می کنی. کدورت را با صفای دل به خوبی جواب بده. بندها باز می شوند و تو به آزادی خواهی رسید.

 

 

divider1

 

 

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز همه جا غیر از آنجایی که باید باشید، هستید. هیجان و ارتباط های شما امروز در بهترین حالت ممکن قرار دارند. باید چشمان خود را باز کنید تا فرصت های جدید زندگی خود را کشف کنید. باید چشم انداز زندگی خود را تغییر دهید. روی پروژه های کاری خود با خلاقیت بیشتری کار کنید. در خانه تنها نمانید و تا جای ممکن در جمع باشید تا انرژی اطرافیان به شما انرژی بدهد. امروز خوشبینانه به زندگی نگاه می کنید. همین موجب می شود چشم انداز تازه ای به زندگی پیدا کنید. شما باید با خلاقیت خود می توانید ارتباط عاطفی خود را بهتر کنید. اگر مجرد هستید، امروز چشمان خود را باز کنید تا فرصت های درست را تشخیص دهید.

 

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین مهر

روضه خلد برین خلوت درویشان است***مایه محتشمی خدمت درویشان است

گنج عزلت که طلسمات عجایب دارد***فتح آن در نظر رحمت درویشان است

تعبیر:گم کرده ی خود را پیدا می کنی. وعده ی دیدار نزدیک است. هوشیار باش. خبر خوبی به تو خواهند داد. با مشکلات بجنگ و از بخت خود گله نداشته باش بعد از هر تاریکی روشنایی هست . سعی کن عقلت بر قلبت غلبه داشته باشد. با این حال فکر نکن همه ی خوبی ها در تو جمع شده و عاری از هرگونه بدی هستی.

 

 

 

 

divider1

 

 

♏ فال روزانه متولدین آبان

مسائل عاطفی ذهن شما را درگیر کرده است بنابراین بد نیست توجه بیشتری به قلب و ندای درونی تان کنید. اخیرا در ارتباط با عشق تان دچار مشکل شدهاید و گویی در دو مسیر متفاوت از هم قدم بر می دارید اما صبور باشید و برای یک بار هم که شده بگذارید طرف مقابل تان در کارها پیش قدم شود. از بحث های جدی با دیگران نترسید زیرا می تواند نتایج مثبتی برایتان به همراه داشته باشد. برای بستن قرارداد، امروز بهترین زمان است، فقط قبل از امضا هر برگه ای، متن آن را به خوبی بخوانید تا پشیمانی به سراغ تان نیاید. اگر به دنبال راهی برای تغییر روحیه تان هستید، تغییر دکوراسیون خانه یا حتی اتاق خواب می تواند گزینه خوبی برایتان باشد.

 

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین آبان

رونق عهد شباب است دگر بستان را***می‌رسد مژده گل بلبل خوش الحان را

ای صبا گر به جوانان چمن بازرسی***خدمت ما برسان سرو و گل و ریحان را

تعبیر: خویب های و محسناتتان همه را مجذوب خود ساخته و این یکی ار دلایل خوبی باطن شماست. دوستان و آشنایان جملگی شما را دوست دارند و هواخواهتان هستند. همه در مقابلتان خودشان را کوچک می دانند. فتنه را خاموش و آشتی ها را برپا می سازید. کسی از شما ناراحتی ندارد. همه در حق شما دعا و ثنا می گویند.

 

 

 

 

 

 

divider1

 

 

♐ فال روزانه متولدین آذر

امروز اطلاعات جدیدی در زمینه ای که برایتان بسیار جالب و هیجان انگیز است به دست خواهید آورد. این تازه اول ماجراست و تازه ذره ای از یک دریا اطلاعات را کشف کرده‌اید. امروز حتی اگر اعتماد به نفستان اندکی کمتر از همیشه باشد هم اراده و پشتکار همیشگی‌تان به شما کمک خواهد کرد تا با وجود همه مشکلات و موانع رویاها و اهدافتان را دنبال کرده و اجازه ندهید موانع بی اهمیت جلوی پیشرفتتان را بگیرند. با این همه انتقادات سرسختانه یک نفر شما را به خاطرات تلخ گذشته که شاید حتی در کودک‌تان ریشه داشته باشند خواهد برد. به جای این که ذهن خود را درگیر حرف های بیهوده دیگران کنید سعی کنید با دستیابی به موفقیت انتقام خود را از آنها بگیرید.

 

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین آذر

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

تعبیر: برای آینده ی خود چه کاری انجام داده ای. وقت گذشته، عمرت هم تلف شده بدوناینکه برای فردایت فکری کرده باشی. این حاصل غرور خودت می باشد. غرورت را کنار بگذار تا دوباره متولد شده و بتوانی آینده را بسازی. توبه کن تا عمر از دست رفته دوباره بازگردد و قلب تاریکت روشن گردد.

 

 

divider1

 

 

♑ فال روز متولدین دی

امروز روز خوبی است تا از یکی از دوستان خود که مهارت بالایی در استفاده از کامپیوتر دارد کمک بگیرید و علاوه بر حل کردن مشکلی که برای کامپیوترتان پیش آمده است دانش خودتان در این زمینه را هم کمی بالا ببرید. شاید به دنبال ماجرای امروز به این نتیجه برسید که دلتان می خواهد در دوره ای ثبت نام کرده و توانایی های خود را در این زمینه بالاتر ببرید. امروز ممکن است به طور کاملا غیر منتظره خبرهای خوبی به گوشتان برسند که مژده ی اتفاق خوبی را برایتان به همراه دارند. وقوع این اتفاق به احتمال زیاد با تأخیر مواجه خواهد شد، اما خیالتان از این که حتما به واقعیت خواهد پیوست راحت باشد و از این بایت هیچ گونه نگرانی نداشته باشید.

 

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین دی

صوفی بیا که آینه صافیست جام را***تا بنگری صفای می لعل فام را

راز درون پرده ز رندان مست پرس***کاین حال نیست زاهد عالی مقام را

تعبیر: اتفاقی افتاده که باعث شده به خود بیایی و از خواب غفلت بیدار شوی. کارهای گذشته را جبران کن. در گذشته تجربه های زیادی به دست آورده ای که در آینده همگی به دردت خواهند خورد. کدورت های قدیمی را فراموش کن. با ابطنی خوب و خوش زندگی کن و این اتفاق را به فال نیک بگیر.

 

 

 

 

 

 

divider1

 

 

♒ فال متولدین بهمن

امروز می توانید به خوبی بدرخشید. در جمع هایی که حاضر می شوید به قدری خوش اخلاق و خونگرم هستید که اطرافیان به راحتی با شما ارتباط برقرار می کنند. از این همه انرژی برای نمایش خلاقیت ها و ایده های خود بهره بگیرید. می توانید حتی یک سفر کوتاه به خارج از شهر داشته باشید. اگر در هنر دستی دارید، امروز می توانید طرح های زیبا خلق کنید. زیبایی شناسی شما در مسایل عاطفی نیز تاثیر بسیار دارد. عقاید و علاقه مندی های خود را به عشقتان بگویید و با این مکالمه بیشتر به هم نزدیک شوید. اگر در همه حال اعتماد به نفس خود را حفظ کنید، می توانید افراد بسیاری را به خود جلب کنید. شاید حتی مورد سوپرایز هم واقع شوید.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین بهمن

بلبلی برگ گلی خوش رنگ در منقار داشت****و اندر آن برگ و نوا خوش ناله‌های زار داشت

گفتمش در عین وصل این ناله و فریاد چیست***گفت ما را جلوه معشوق در این کار داشت

تعبیر: کارهای مهم را بازیچه نگیر چون خطا می کی. حرفی را زده ای که عدهای از تو رنجیده اند، دل آنها را بدست بیاور، چون د زمان پیری و تهایی کسی نیست که دیگر با او همدلی کنی و هم سخن شوی. ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است. الان همدیر نیست. طبیب تو خداوند اس روبه سوی او آور تا تو را شفا دهد و از مشقات رهایت سازد.

 

divider1

 

♓ فال روزانه متولدین اسفند

به عنوان شخصی که سمبل مهربانی و ملایمت است، حال و هوای امروز برای شما چندان خوشایند نخواهد بود. برای شما بسیار دشوار است که در چنین روزی و با حال و هوای دلگیری که بر امروز حاکم است لبخند را به لب های دیگران بیاورید و یا خودتان را با آنها هماهنگ کنید. تنشی که بر جو امروز حاکم شده ممکن است حتی باعث شود بین شما و خواهر و برادرهایتان بحثی پیش بیاید و یا با صمیمی ترین دوستان خود دعوا کنید. اگر برایتان ممکن نیست که امروز از دیگران فاصله بگیرید سعی کنید به هیچ وجه خودتان را درگیر بحث های آنها نکنید و به اعصاب خود مسلط باشید. در غیر این صورت بعدا از رفتارها و حرف های خود پشیمان خواهید شد.

 

فال حافظ مخصوص متولدین اسفند

آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است

تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد

 

 

divider1

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

**منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه