شمانیوز
شما نیوز

بارش شدید باران در 10 استان

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها با بیان اینکه در محور‌های شمالی بارش باران گزارش شده است، گفت: در حال حاضر بارش باران در برخی از محور‌های استان‌های کرمانشاه، کردستان، همدان، زنجان، قزوین، البرز، تهران، گیلان، مازندران و گلستان ادامه دارد.

علی اکبر آشوری مدیر مرکز مدیریت راه‌ها، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات کسب شده از دوربین‌های نظارت تصویری و بیش از ۲۲۵۰ دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

 

* تردد روان در همه جاده‌های شمال

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها در تشریح آخرین وضعیت ترافیک محور‌های تهران-شمال بیان کرد: دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر تردد روان در محور‌های هراز، کندوان، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت نشان می‌دهد.

 

* بارش باران در محور‌های شمالی

وی با بیان اینکه در محور‌های شمالی بارش باران گزارش شده است، گفت: در حال حاضر بارش باران در برخی از محور‌های استان‌های کرمانشاه، کردستان، همدان، زنجان، قزوین، البرز، تهران، گیلان، مازندران و گلستان وجود دارد.

 

* ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین - کرج

آشوری از بروز ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل استاندارد تا پل فردیس خبر داد.

 

* کاهش ۳۱ درصدی ترافیک راه‌ها در شبانه روز گذشته

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها بر اساس رصد آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۲۹۳ دستگاه ترددشمار جاده‌ای نسبت به روز قبل ۳۱.۴ درصد کاهش دارد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۵ درصد، بیشترین تردد بین ساعات ۱۷ تا ۱۸ و کمترین تردد بین ساعات ۳ تا ۴ صبح ثبت شد.

 

 

* آزادراه کرج-تهران با ۱۳۰ هزار تردد پرترافیک‌ترین جاده کشور‌

 
وی بیان کرد: بیشترین تردد در شبانه‌روز گذشته در آزادراه کرج-تهران با ۱۳۱ هزار تردد ثبت شد و پس از آن آزادراه تهران-کرج با بیش از ۱۲۰ هزار تردد و آزادراه کرج-قزوین با بیش از ۱۱۵ هزار تردد، پرترددترین جاده کشور بود.
 

* انسداد جاده شهداد - نهبندان و ۴ جاده دیگر به دلیل نبود ایمنی

آشوری یادآور شد: در حال حاضر کماکان جاده فرعی شمشک - دیزین، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، محور قزوین - همدان در کیلومتر ۱۱۰، محور خرم‌آباد - پلدختر و جاده شهداد - نهبندان به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

 

 
منبع:فارس

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied