شمانیوز

استاندار تهران زمان آغاز محدودیت تردد در پایتخت را اعلام کرد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از تسنیم؛ انوشیروان محسنی بندپی با اشاره به محدودیت منع تردد در برخی از کشورهای اروپایی اظهار کرد: در برخی از کشورها برای کاهش شب‌نشینی‌ها و  دورهمی‌ها تردد تصمیماتی مبنی بر محدودیت تردد در سطح شهرهایشان انجام داده‌اند.

وی با اشاره به  پیشنهاد مطرح شده درباره منع تردد از ساعت 21 گفت: این پیشنهاد در ستاد ملی مبارزه با کرونا مطرح و بحث شد که زمان اجرای آن را در اختیار رئیس قرارگاه عملیات ستاد کرونا تهران قرار دادند.

محسنی بندپی ادامه داد: بر همین اساس محدودیت منع تردد از ساعت 21 روز شنبه 24  آبان اعمال خواهد شد و این مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا  است.

 

آغاز طرح محدودیت مشاغل از فردا + جریمه سنگین خاطیان

 

رئیس پلیس اماکن فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گفت: متخلفان در مرحله اول تذکر می‌گیرند، در مرحله دوم و سوم بین ۳۰۰ هزار تومان تا یک‌ میلیون تومان جریمه می‌شوند و در صورت تکرار برای بار چهارم واحد صنفی آنها پلمب می‌شود.

سرهنگ نادر مرادی، ادامه می‌دهد: «مدعی نیستیم همه اصناف یا همه رده‌های شغلی این محدودیت‌ها و ساعت آن را رعایت می‌کنند. ممکن است برخی به هر دلیل این محدودیت‌ها را جدی نگیرند که با این دسته از متخلفان در مرحله اول با تذکر، در مرحله دوم با ۳۰۰هزار تومان و در مرحله سوم با یک‌میلیون تومان جریمه اعمال قانون خواهیم کرد و درصورت تکرار تخلف برای مرتبه چهارم واحد متخلف پلمب خواهد شد.»

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied