شمانیوز

فال روزانه سه شنبه 20 آبان 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/08/20

فال روزانه سه شنبه 20 آبان 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/08/20

 

 

فال روز تولد 99/08/20

 

دوست عزیزی که 20 آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

امروز روز خیلی خوبی برای به دنیا آمدن است. امروز روز باشکوه و منحصر بفردی در زندگی شماست بنابراین به جای این که روزها را با عجله طی کنید، برای بو کردن یک گل و تماشای زیبایی های آن بایستید و وقت بگذارید. با این کار نفسی راحت خواهید کشید و انرژی لازم برای باقی مسیر  نیز دریافت خواهید کرد. برای رسیدن به آرزوهایتان عجله نکنید و کمی صبور باشید زیرا موفقیت شما حتمی است. امسال شما باید پیش از آن که بتوانید راهتان را ادامه داده و به سوی آینده ای که آرزویش را دارید پیش بروید با گذشته خود آشتی کنید. سعی کنید روی اتفاقاتی که طی چند سال گذشته افتاده‌اند تمرکز کنید. اگر نیاز دارید با کسی صحبت کنید بهتر است هر چه زودتر این کار را انجام دهید و به تاخیر نیندازید. هر چه زودتر گره های مربوط به گذشته را باز کنید راحت تر خواهید توانست به سوی مرحله بعدی زندگیتان پیش بروید. رابطه عاطفی شما وارد مرحله تازه ای می شود که فکرش را نمی‌کردید اما حواس تان باشد زیرا با یک اشتباه کوچک می تواند اثرات بزرگی داشته باشد. اگر تا به حال تعادل را در زندگی تان رعایت نمی‌کردید، حال آن را در اولویت زندگی تان قرار دهید. در اوایل سال جدید پولی به دست تان می رسد که می توانید آن را برای یکی از هدف‌هایتان کنار بگذارید. سعی کنید که برای هر قدمی که بر می دارید، برنامه ریزی شده عمل کنید. در فصل تابستان سفرهای هیجان انگیزی را در کنار خانواده و دوستان تان تجربه خواهید کرد. ماههای آذر و اسفند از بهترین ماههای سال شما خواهند بود.

divider1

 

♈ فال روزانه متولدین فروردین

چند روزی است که خودتان را درگیر موضوعی کرده‌اید و این مسئله بر روحیه شما تاثیر بدی گذاشته است طوری که احساس پوچی می کنید. برای رهایی از این وضعیت خواندن یک کتاب، مجله یا تماشای تلویزیون را به شما پیشنهاد می کنیم زیرا می تواند شما را از آن وضعیت دور و ذهن تان را کمی بازتر کند. اگر می خواهید در مسیری درست قدم بگذارید، هر آنچه را که فکر می کنید می تواند برایتان هیجان انگیز باشد، انجام دهید. بهتر است امروز کمی به رابطه عاطفی که در آن قرار دارید، بیندیشید. اگر دچار گیجی و ابهام شده‌اید، کمی در تنهایی به آنچه شما را آزار می دهد فکر کنید. شاید واقعاً موضوعی که ذهن تان را درگیر کرده آنقدرها هم که شما فکر می کنید بزرگ و مهم نباشد.

 

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین فروردین

جز آستان توام در جهان پناهی نیست***سر مرا بجز این در حواله گاهی نیست

عدو چو تیغ کشد من سپر بیندازم***که تیغ ما بجز از ناله‌ای و آهی نیست

تعبیر: از انتظار خسته شده اید. منتظر جواب ثانیه شماری می کنید. باز هم شانس خود را محک بزنید. برای رسیدن به جواب به کسی دروغ نگویید، چون مشت شما باز می شود. متوسل به حیله نشوید. صبر داشته باشید. انشاالله جواب خواهید گرفت.

divider1

 

♉ فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز ممکن است یکی از اطرافیانتان شما را درگیر درام شخصی خودش کند، مثلا شاید یکی از همکارانتان از شما بخواهد که او را در یک قرار کاری همراهی کنید. با وجود این که این تقاضا برایتان ناراحت کننده است نخواهید توانست به سادگی خودتان را از آن نجات دهید. خوشبختانه حضور شما حتی اگر نقش فعالی نداشته باشید هم اثرات مثبتی به همراه خواهد داشت. امروز تفکرات فلسفی می توانند شما را به دور دستها ببرنند، ولی برایتان لازم است که مثبت اندیشی خود را تقویت کنید. قبول کردن یک مسئولیت جدید برایتان مفید است، به خصوص اگر هم دارای جنبه های مادی و هم معنوی باشد. یوگا، فعالیت های هنری و مسابقات ورزشی به رشد شما کمک می کنند.

 

فال حافظ مخصوص متولدین اردیبهشت

خواب آن نرگس فتان تو بی چیزی نیست***تاب آن زلف پریشان تو بی چیزی نیست

از لبت شیر روان بود که من می ‌گفتم***این شکر گرد نمکدان تو بی چیزی نیست

تعبیر: تنهایی کاری از پیش نمی بری، احتیاج ب یک همکار و همدل داری که در ضمن راز تو را فاش نکند. گرمای عشق تو بدون کمک دوست سرد می شود و به یر نمی رسد. آسوده خاطر باش که او تکی گاه خوبی برای رسیدن تو به حاجاتت می باشد و راه ر برایت میسر می سازد.

divider1

 

♊ فال امروز متولدین خرداد

به زودی یکی از دوستان قدیمی تان را ملاقات می کنید اما این بار به شیوه ای متفاوت از گذشته. اگر مجرد هستید گفتگوی شما به گونه ای پیش خواهد رفت که احساس می کنید نیمه گمشده خود را یافته‌اید. بر عکس آن هم ممکن است اتفاق افتد. به عنوان مثال شما با فردی رابطه ای عاشقانه داشته‌اید و پس از مدت ها جدایی دوباره با هم ارتباطی دوستانه برقرار خواهید کرد. در هر دو صورت خودتان را برای مسیری جدید اما هیجان انگیز آماده کنید. اگر هم متاهل‌اید و احساس می کنید که رابطه عاطفی شما دچار تلاطم شده است، نگران نشوید زیرا روندی طبیعی است که اجتناب از آن غیر ممکن است. شاید بد نیست بیشتر به نیازهای طرف مقابل تان توجه کنید.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین خرداد

منم که گوشه میخانه خانقاه من است***دعای پیر مغان ورد صبحگاه من است

گرم ترانه چنگ صبوح نیست چه باک***نوای من به سحر آه عذرخواه من است

تعبیر: آنقدر در حال و هوای یار به وصال فکر کرده ای که زندگی را فراموش کرده و تمام سختی ها را به جان خریده ای. دل . دیده ات را با گریه به تاراج داده دیگر اشکی باقی نمانده است. هر چه مقدر و قسمت باش

divider1

 

♋ فال روزانه متولدین تیر

باید زنگ هشدار را برای خود به صدا در بیاورید. عجله و شتابزدگی در رفتار شما ممکن است موجب شود تا با اطرافیان وارد بحث یا مشاجره بشوید. اما باید بتوانید کنترل رفتار خود را به دست بگیرید. زیرا ممکن  است در میانه روز از دست یکی از همکاران به قدری عصبانی شوید که صورتتان سرخ و دهانتان باز باشد و خودتان در حال داد و بیداد مشاهده کنید. امروز مسایل عاشقانه نیز به آن شکلی که دوست دارید پیش نخواهند رفت. ارتباط شما با مادرتان نیز کمی خراب می شود اما بدانید که امروز برای شکایت از کمبودهای کودکی زمان مناسبی نیست. تا جای ممکن سعی کنید در رابطه عاطفی و خانوادگی خود، تعادل داشته باشید و موجب رنجش اعضای خانواده نشوید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین تیر

بی مهر رخت روز مرا نور نماندست***وز عمر مرا جز شب دیجور نماندست

هنگام وداع تو ز بس گریه که کردم***دور از رخ تو چشم مرا نور نماندست

تعبیر:چرا ناامید شده ای هزاران راه چاره وجود دارد. برای رسیدن به آرزویت تلاش کن. مبنای عشق را هوس نگذار چه بسا که شیطان راهبر تو باشد. اگر برای رسیدن به معشوق عاشق نباشی و با جمال ظاهر وصال طلبی جز دردسر عایدت نخواهد شد.

divider1

 

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز شما به طور غیر قابل انتظاری حساس شده‌اید و نیاز دارید که خودتان را برای همین یک روز هم که شده از فعالیت های اجتماعی فاصله بگیرید و به خودتان و احساساتتان بپردازید. معمولا مقدار انرژی که شما شیرها به دیگران منتقل می کند بیش از آن چیزی است که دریافت می کنید، اما در حال حاضر آنقدر احساساتی هستید که با برداشت‌هایی که از رفتارهای دیگران می کنید به سختی می توانید حد و مرزهای لازم را حفظ کنید. حتی تشخیص این که آنچه احساس می کنید متعلق به خودتان هستند یا از دیگران سرچشمه می گیرند برایتان دشوار است. به هر حال عاقلانه نیست که زیاد خودتان را با این احساسات آزاردهنده درگیر کنید، کمی تنهایی همه چیز را درست خواهد کرد.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین مرداد

رواق منظر چشم من آشیانه توست***کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست

به لطف خال و خط از عارفان ربودی دل***لطیفه‌های عجب زیر دام و دانه توست

تعبیر: از انتظار خسته شده اید. منتظر جواب ثانیه شماری می کنید. باز هم شانس خود را محک بزنید. برای رسیدن به جواب به کسی دروغ نگویید، چون مشت شما باز می شود. متوسل به حیله نشوید. صبر داشته باشید. انشاالله جواب خواهید گرفت.

divider1

 

♍ فال امروز متولدین شهریور

شما اطلاعات لازم  و کافی برای داشتن درکی کامل از شرایط موجود ندارید و خودتان هم متوجه این موضوع هستید که آنچه در واقع در جریان است خیلی فراتر از آن چیزی است که شما می توانید ببینید. پی بردن به افکار و احساسات دیگران کاری دشوار است، زیرا در حالی که به زبان یک چیز را می گویند در قلب و مغزشان چیز دیگری می گذرد. به جای تلاش برای از بین بردن این ناهماهنگی بهتر است سعی کنید فعلا اوضاع را همان طوری که هست بپذیرید. به احتمال خیلی زیاد تا فردا این وضع برطرف خواهد شد. امروز زندگی برای ما خسته کننده به نظر می رسد و هر کاری برای رفع این احساس بی نتیجه خواهد بود، کمی به زندگی و معنای آن فکر کنید تا بهتر شوید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین شهریور

بلبلی برگ گلی خوش رنگ در منقار داشت****و اندر آن برگ و نوا خوش ناله‌های زار داشت

گفتمش در عین وصل این ناله و فریاد چیست***گفت ما را جلوه معشوق در این کار داشت

تعبیر:آبی که ریخته شد دیگر جمع نمی شود. کاریست که انجام شده در صدد باش تا جبرانش کنی. هیچ سر بی گناهی بالای دار نمی رود. شما از این ورطه نجات پیدا می کنی. کدورت را با صفای دل به خوبی جواب بده. بندها باز می شوند و تو به آزادی خواهی رسید.

divider1

 

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز ضرب‌الاجل کارهایی است که باید تحویل می داده‌اید؟ شما همیشه در انجام چند کار هم ‌زمان توانایی بسیار بالایی دارید. اما امروز به دلیل فشارهای روحی و کاری زیاد، شاید نتوانید همه مسئولیت های خود را به خوبی و کامل به انجام برسانید. برای اینکه بدقول نشوید زمان خود را بهتر مدیریت کنید و در صورت لزوم، کارهای دیگر را به طور موقت کنار بگذارید. یا اینکه وقت بیشتری تقاضا کنید تا کیفیت کار پایین نیاید. رویدادهای امروز، روند عادی زندگی شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. شاید به دلیل فشار روحی، برخی مشکلات پنهانی رابطه شما رو بیایند و مشاجره‌هایی با عشقتان داشته باشید. بهتر است آرامش خود را حفظ کنید و از نمایش هرگونه واکنش شتابزده دوری کنید. بهتر است امروز از همدیگر دور باشید تا مشکل مهمی میان شما شکل نگیرد.

 

فال حافظ مخصوص متولدین مهر

روضه خلد برین خلوت درویشان است***مایه محتشمی خدمت درویشان است

گنج عزلت که طلسمات عجایب دارد***فتح آن در نظر رحمت درویشان است

تعبیر:گم کرده ی خود را پیدا می کنی. وعده ی دیدار نزدیک است. هوشیار باش. خبر خوبی به تو خواهند داد. با مشکلات بجنگ و از بخت خود گله نداشته باش بعد از هر تاریکی روشنایی هست . سعی کن عقلت بر قلبت غلبه داشته باشد. با این حال فکر نکن همه ی خوبی ها در تو جمع شده و عاری از هرگونه بدی هستی.

divider1

 

♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز بسیار عصبانی خواهید بود؟ گویا همه دنیا با شما سر لج دارند. شما همیشه انسان مهربانی هستید و به خوبی می‌توانید با اطرافیان همدردی کنید. اما امروز روی خشم و حساسیت خود کنترلی ندارید و ممکن است با دوستان یا همکاران دچار مشکل شوید. باید این را در ذهن داشته باشید برخی مسایل اصلا ارزش حرص خوردن ندارند و فقط وقت و انرژی خود را بیهوده هدر می دهید. کمی منعطف تر باشید و سریع در برابر  همه چیز واکنش نشان ندهید. امروز بید مراقب زبان خود باشید. در مورد عشق سابق خود در جمع دوستان بدگویی نکنید. شایعه پراکنی و غیبت هم نکنید. شما در آن لحظه به طور هیجانی می خواهید احساسات منفی را تخلیه کنید، اما برای موقعیت اجتماعی شما بسیار بد خواهد شد.

 

فال حافظ مخصوص متولدین آبان

رونق عهد شباب است دگر بستان را***می‌رسد مژده گل بلبل خوش الحان را

ای صبا گر به جوانان چمن بازرسی***خدمت ما برسان سرو و گل و ریحان را

تعبیر: خویب های و محسناتتان همه را مجذوب خود ساخته و این یکی ار دلایل خوبی باطن شماست. دوستان و آشنایان جملگی شما را دوست دارند و هواخواهتان هستند. همه در مقابلتان خودشان را کوچک می دانند. فتنه را خاموش و آشتی ها را برپا می سازید. کسی از شما ناراحتی ندارد. همه در حق شما دعا و ثنا می گویند.

divider1

 

♐ فال روزانه متولدین آذر

شما اصولا انسان مهربانی هستید اما امروز نمی‌توانید از منطق خود استفاده کنید. بسیار هیجانی هستید و در برابر هر رفتار یا حرفی، سریع واکنش نشان می دهید. ترجیحا هر مساله ای شما را ناراحت می کند را مستقیما به همان فرد بگویید و از غیبت یا شایعه پراکنی بپرهیزید. هر وقت عصبانی شدید، سعی کنید چند دقیقه در هوای آزاد قدم بزنید تا از این حالت منفی خارج شوید. برای کارهای خود چشم‌انداز تعریف کنید تا در آینده نیز با چنین شرایط ناراحت کننده ای روبه رو نشوید. عموما عادت دارید مشکلات خود را مخفی می کنید، اما امروز بسیار مستعد غر زدن و اعتراض کردن هستید. خیلی راحت از همه کارهای عشقتان ناراحت می شوید. به همین دلیل، بهتر است امروز به طور کل با هم در ارتباط و در تماس نباشید تا این حس های منفی شما از بین بروند.

 

فال حافظ مخصوص متولدین آذر

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

تعبیر: برای آینده ی خود چه کاری انجام داده ای. وقت گذشته، عمرت هم تلف شده بدوناینکه برای فردایت فکری کرده باشی. این حاصل غرور خودت می باشد. غرورت را کنار بگذار تا دوباره متولد شده و بتوانی آینده را بسازی. توبه کن تا عمر از دست رفته دوباره بازگردد و قلب تاریکت روشن گردد.

divider1

 

♑ فال روز متولدین دی

اهداف بلند مدت شما در حال حاضر فراتر از اهداف حرفه ای شما هستند. با وجود آن که موفقیت فردی شما اغلب یک عامل انگیزشی بسیار قوی برای شماست، در حال حاضر نیازهای اطرافیانتان اولویت و اهمیت بیشتری برایتان دارند. خوشبختانه این نوع دوستی شما برایتان نتایج خوبی به همراه خواهد داشت، زیرا رضایت شخصیتان به رضایت و خوشحالی نزدیکانتان وابسته است. قدرتی که اطرافیانتان در بهتر کردن حال شما دارند را هیچ دکتر و دارویی نمی‌تواند داشته باشد. فشارهایی که این اواخر تحمل کرده اید ممکن است در رویارویی با یک مقام مافوق خودتان شما را به مرز انفجار برسانند، مواظب رفتارتان و واکنش‌هایی که نشان می دهید باشید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین دی

صوفی بیا که آینه صافیست جام را***تا بنگری صفای می لعل فام را

راز درون پرده ز رندان مست پرس***کاین حال نیست زاهد عالی مقام را

تعبیر: اتفاقی افتاده که باعث شده به خود بیایی و از خواب غفلت بیدار شوی. کارهای گذشته را جبران کن. در گذشته تجربه های زیادی به دست آورده ای که در آینده همگی به دردت خواهند خورد. کدورت های قدیمی را فراموش کن. با ابطنی خوب و خوش زندگی کن و این اتفاق را به فال نیک بگیر.

divider1

 

♒ فال متولدین بهمن

امروز شاید مسیرتان را با ابهام و بدون دانستن جهتی که باید در پیش بگیرید آغاز کنید و احساس کنید که انگار در طوفان گرفتار شده اید. متأسفانه ناتوانی شما در تصمیم گیری و انتخاب راهتان می تواند برایتان گمراه کننده باشد. با این حال هر چند در ابتدای روز آسمان زندگیتان ابری به نظر می رسد و به سختی و آرامی جلو می روید، کمی که بگذرد اوضاع تا حدودی روبراه شده و خواهید توانست راه پیش رویتان را ببینید. انرژی فیزیکی شما رو به افزایش است و در نتیجه آن کارهایتان با شتاب بیشتری انجام خواهند شد. اگر بعد از انجام تمام کارهایتان هنوز انرژی زیادی در وجود خود حس می کردید کمی پیاده روی کرده و یا بدوید، این کار شما را برای یک خواب راحت آماده خواهد کرد.

 

فال حافظ مخصوص متولدین بهمن

بلبلی برگ گلی خوش رنگ در منقار داشت****و اندر آن برگ و نوا خوش ناله‌های زار داشت

گفتمش در عین وصل این ناله و فریاد چیست***گفت ما را جلوه معشوق در این کار داشت

تعبیر: کارهای مهم را بازیچه نگیر چون خطا می کی. حرفی را زده ای که عدهای از تو رنجیده اند، دل آنها را بدست بیاور، چون د زمان پیری و تهایی کسی نیست که دیگر با او همدلی کنی و هم سخن شوی. ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است. الان همدیر نیست. طبیب تو خداوند اس روبه سوی او آور تا تو را شفا دهد و از مشقات رهایت سازد.

divider1

 

♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز شما انرژی اطرافیانتان را به خوبی احساس می کنید و امواجی که از خود صادر می کنند را می توانید دریافت کنید. در حالی که بسیاری از اطرافیانتان می خواهند احساس همدردی خودشان را نشان دهند و بگویند که درکتان می کنند، اما شما حساسیت بسیار زیادی دارید و کوچک ترین ناخالصی در احساسات اطرافیانتان را درک کرده و نمی‌توانید به دیگران اعتماد کنید. این نکته را در نر داشته باشید که برای اعتماد داشتن به دیگران اول باید به خودتان اعتماد داشته باشید. امروز ممکن است توسط یکی از نزدیک ترین افراد به شما به شدت تحت فشار قرار بگیرید، اما دلتان بخواهد خواسته او را برآورده کنید. باور کنید او هم چیزی جز خیر و صلاح شما را نمی‌خواهد.

 

فال حافظ مخصوص متولدین اسفند

آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است

تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

divider1

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

**منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied