شمانیوز
شما نیوز

فال روزانه سه شنبه 27 آبان 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/08/27

فال روزانه سه شنبه 27 آبان 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/08/27

فال روزانه سه شنبه 27 آبان 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/08/27

 

فال روز تولد 99/08/27

 

 

دوست عزیزی که 27 آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی پرانرژی، واقع بین، قابل اعتماد، سخت کوش و بسیار منظم هستید. مسئولیت ها و وظایفی که به عهده دارید برای شما از هر چیز دیگری از اولویت و اهمیت بیشتری برخوردار هستند. با وجود این همه ویژگی مثبت شما چند ویژگی منفی نیز دارید، مخصوصا این که در موقعیت هایی اشتباه دچار حسادت و لجبازی می شوید! امسال از لحاظ سلامتی اوضاع تا حدود زیادی خوب خواهد بود، اما با مشکلاتی جزئی مانند سرماخوردگی، سردرد یا کمردرد مواجه خواهید بود که با رسیدگی و توجه کافی قابل اجتناب هستند. امسال میزان درآمد شما به میزان قابل قبولی افزایش پیدا خواهد کرد، اما همراه با این افزایش درآمد هزینه ها و مخارجتان نیز افزایش خواهند یافت و در نتیجه نخواهید توانست زیاد پس انداز کنید. اگر تصمیم گیری هایتان در مورد سرمایه گذاری به درستی انجام شوند سود قابل توجهی را به دست خواهید آورد، اما در غیر این صورت باید خودتان را برای از دست دادن سرمایه تان آماده کنید. در زمینه ی کاری به شما توصیه می شود خودتان را درگیر پروژه های کوچک نکنید و وقت و انرژیتان را صرف پروژه هایی کنید که سود بیشتری دارند. روابط عاطفی شما امسال به اندازه ی کافی رضایت بخش خواهند بود. بهمن، اردیبهشت، تیر و آبان بهترین ماه های سال خواهند بود.

divider1

 

♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز زیاد به خودتان سخت نگیرید و بگذارید کارها به آرامی پیش بروند، عجله کردن شما را به جایی نخواهد رساند و حتی احتمال خطا را بالاتر برده و می تواند باعث شود کارهای ناتمام بسیاری در پایان روز به جا بگذارید. لیستی منطقی از کارهایی که امروز باید انجام دهید تهیه کرده و قدم به قدم پیش بروید. حتی اگر نتوانید همه این کارها را به انجام برسانید هم کارهایتان را صحیح و کامل انجام خواهید داد. به جای این که اجازه دهید احساس سرخوردگی خشم را در وجودتان زنده کند بهتر است در مورد آنچه ناراحتتان کرده است صحبت کنید. این کار باعث می شود راه حلی برای مشکلاتتان پیدا کرده و در عین حال اعصابتان آرام شود و درک بهتری از احساسات اطرافیانتان نیز داشته باشید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین فروردین:

مطلب طاعت و پیمان و صلاح از من مست***که به پیمانه کشی شهره شدم روز الست

من همان دم که وضو ساختم از چشمه عشق***چارتکبیر زدم یک سره بر هر چه که هست

تعبیر:با یک عذرخواهی همه چیز درست می شود و انشاالله از بند غم رهایی خواهی یافت. خداوند از تو حرکت می خواهد و خود برکت عطامی فرماید. روی به آستان حق بیاور تا به مقام عالی برسی. نذری کرده ای که اگر از این ورطه ی غم نجات پیدا کنی تا دم مرگ از راه راست برنمی گردی.

 

divider1

 

♉ فال روزانه متولدین اردیبهشت

دوستان و همکاران خیال پردازتان امروز افکاری در سر دارند که می توانند برای شما الهام بخش بوده و یا به طور کلی با اطلاعات اشتباه گمراهتان کنند، بهتر است با احتیاط به حرف‌هایشان گوش کنید. امروز حس نوع دوستی شما به شدت افزایش یافته و دوست دارید در فعالیت های بشر دوستانه شرکت کرده و به همنوعان خود کمک کنید. شاید حتی بتوانید یک گروه خیریه راه اندازی کرده و در دراز مدت نتایج قابل توجهی به دست بیاورید، البته باید مواظب باشید بیش از اندازه خیال پردازی نکنید و نگاهی واقع انگارانه داشته باشید. یادتان باشد که زندگی عادلانه نیست و نمی‌توان همه مشکلات دنیا را حل کرد، همین که به گروه کوچکی کمک کنید هم واقعا قابل ستایش است.

 

فال حافظ مخصوص متولدین اردیبهشت:

صوفی ار باده به اندازه خورد نوشش باد***ور نه اندیشه این کار فراموشش باد

آن که یک جرعه می از دست تواند دادن***دست با شاهد مقصود در آغوشش باد

تعبیر:ایمانت را قوی تر کن تا از رنج ملامت نجات یابی. گرفتاریت برطرف می شود. اگر در عین غمگینی خندیدی شاهکار کرده ای. کسانی که طرفداری تو را می کنند و از آشوب و غوغا نجاتت می دهند. تغییری در خود و افکارت بده. بدی ها را آتش بزن و بخشندگی را در خود پرورش بده.

 

divider1

 

♊ فال امروز متولدین خرداد

امروز نسبت به مسیری که برای زندگیتان در پیش گرفته‌اید دچار تردید شده‌اید و به فکر تغییر دادن مسیر حرفه ای خود و قدم گذاشتن در راهی بهتر هستید. حرف زدن در مورد نارضایتی‌هایتان می تواند باز خوردی سازنده از اطرافیانتان برای شما به همراه داشته باشد و رویاهایی که برای آینده تان دارید نیز به شما کمک خواهند کرد تا فراتر از حد معمول بروید. اما اگر قصد ندارید چیزی را تغییر دهید بهتر است انرژی خود و وقت دیگران را با بهانه جویی و غر زدن بیهوده هدر ندهید. برای حل کردن مشکلاتی که در رابطه عاطفی خود دارید پیش از هر کاری باید تفکر خودتان را درست کنید تا ببینید مشکلاتتان نیز خود بخود حل خواهند شد.

 

فال حافظ مخصوص متولدین خرداد:

ساقی به نور باده برافروز جام ما***مطرب بگو که کار جهان شد به کام ما

ما در پیاله عکس رخ یار دیده‌ایم***ای بی‌خبر ز لذت شرب مدام ما

تعبیر:راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید

 

divider1

 

♋ فال روزانه متولدین تیر

در حال حاضر شما بیشتر غرق عالم خیال و رویا هستید و نمی‌توانید پاهایتان را محکم روی زمین بگذارید و رفتاری منطقی داشته باشید. با این حال باید این نکته را در نظر بگیرید که توجه به دنیای واقعی به شما کمک می کند که تصویری عاقلانه تر و در عین حال رضایت بخش از آینده خود داشته باشید.  به این که آیا به اندازه کافی با کسانی که دوست دارید و برایتان عزیز هستند وقت می گذرانید یا خیر خوب فکر کنید. اگر دیدید بیشتر وقتتان را صرف کارتان و یا چیزهای دیگر کرده‌اید و آنقدر که لازم است با دوستان و خانواده یا همکارانتان وقت نگذرانده اید حتما باید در برنامه هایتان تجدیدنظر کرده و این عدم تعادل را جبران کنید.

فال حافظ مخصوص متولدین تیر:

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد***وجود نازکت آزرده گزند مباد

سلامت همه آفاق در سلامت توست***به هیچ عارضه شخص تو دردمند مباد

تعبیر:بخت بسیار خوبی نصیبتان شده که از خوبی زبانزد خاص و عام است. او در همه حال با شماست و لحظه ای از شما جدا نمی شود. دل ویرانه تان را سامان می بخشد. محبت خودتان را از او دریغ نکنید. در ایام بهار بشارتی به شما می دهند که لیاقت این بشارت را دارید چون مقامتان نزد خداوند بسیار بالاست.

 

 

divider1

 

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

سعی کنید مرز بین واقعیت و فانتزی را تشخیص دهید تا دچار مشکل نشوید. در دنیای واقعی لزوما آنچه شما از روابط و کارهایتان انتظار دارید به واقعیت تبدیل نمی‌شود. اگر بتوانید واقعیت ها را دیده و بپذیرید دچار نا امیدی و سرخوردگی نخواهید شد. اگر کسی که دوست دارید امروز بیش از اندازه هیجان زده و احساساتی به نظر می رسد و دارد بدون فکر کردن عمل می کند احتمالا سعی خواهید کرد که جلوی او را بگیرید و آرامش کنید. با او در مورد احساساتتان صحبت کنید و بگویید چه کار دوست دارید بکنید، او نمیداند که در ذهن شما چه می گذرد. حرف زدن به صورت مستقیم هیچ جایی برای ایجاد سوء تفاهم باقی نمی‌گذارد.

 

فال حافظ مخصوص متولدین مرداد:

روشن از پرتو رویت نظری نیست که نیست***منت خاک درت بر بصری نیست که نیست

ناظر روی تو صاحب نظرانند آری***سر گیسوی تو در هیچ سری نیست که نیست

تعبیر: تنهایی کاری از پیش نمی بری، احتیاج ب یک همکار و همدل داری که در ضمن راز تو را فاش نکند. گرمای عشق تو بدون کمک دوست سرد می شود و به یر نمی رسد. آسوده خاطر باش که او تکی گاه خوبی برای رسیدن تو به حاجاتت می باشد و راه ر برایت میسر می سازد

 

 

 

divider1

 

♍ فال امروز متولدین شهریور

امروز اگر ترس ها و تردیدهایتان را کنار گذاشته و دیواری که دور خودتان کشیده‌اید را فرو بریزید حالتان خیلی بهتر خواهد شد. خودتان پا پیش گذاشته و با افراد مورد اعتمادتان مشورت و درد دل کنید. این کار خیلی بیشتر از تلاش انفرادی در راه رسیدن به موفقیت به شما کمک خواهد کرد و نتایج بهتری به همراه خواهد داشت. امروز و تحت شرایط کیهانی موجود ارتباط برقرار کردن با کسی که دوست دارید بسیار راحت خواهد بود. پس سعی کنید برای یک دیدار رمانتیک برنامه ریزی کنید و با همسر یا نامزد خود برای شام قرار بگذارید. اگر هم کسی توجه شما را به خود جلب کرده است خجالت را کنار گذاشته و نگذارید ترس‌هایتان جلوی شما را بگیرند.

 

فال حافظ مخصوص متولدین شهریور:

سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***که هر چه بر سر ما می‌رود ارادت اوست

نظیر دوست ندیدم اگر چه از مه و مهر***نهادم آینه‌ها در مقابل رخ دوست

تعبیر:در انجام کاری که در پیش داری درنگ و شتاب نکن. عشق و محبت و ایمان به هدف تو را بهتر و زودتر به هدف می رسانند. در امر ازدواج موفق خواهی شد.

 

 

 

divider1

 

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز اگر کسی انجام کاری را زیاد طول بدهد اعصاب شما را به هم خواهد ریخت. شما معمولا آدم خیلی صبوری نیستید و فکر می کنید اگر می خواهید کاری درست انجام شود حتما باید خودتان آن را انجام دهید. اما این تفکر شما همیشه هم درست نیست. هر کسی آزاد است که با سرعتی که خودش می تواند کارها را انجام دهد و شما نباید به آنها فشار وارد کنید، پس یک نفس عمیق بکشید و صبور باشید. امروز برای رسیدن به اهداف و خواسته هایتان باید تلاش بیشتری کرده و شاید حتی مجبور باشید از برنامه های تفریحی که برای امروزتان چیده بودید چشم بپوشید، اما در نهایت آن چه که به دست خواهید آورد ارزش این تلاش ها را دارد.

 

فال حافظ مخصوص متولدین مهر:

دارم امید عاطفتی از جانب دوست***کردم جنایتی و امیدم به عفو اوست

دانم که بگذرد ز سر جرم من که او***گر چه پریوش است ولیکن فرشته خوست

تعبیر:آنقدر پیشرفت می کنی که نامت بر سر زبان ها می افتد. در علم و تحصیل بکوش که در این راه با تو قیاس نیست. اما هوشیار باش حسد ورزان زیر پایت را خالی نکنند. با خدا باش، نمازت را به موقع بخوان تا او هم کمکت کند

 

 

 

divider1

 

♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز پذیرفتن انتقادهایی که از شما می شود برایتان چندان راحت نخواهد بود. انتقاد پذیری برای خیلی ها دشوار است، اما همه چیز به نگرش خود شما بستگی دارد. به جای این که به چشم حمله به آن نگاه کنید بد نیست نقد سازنده را بپذیرید. اگر باخودتان صادق باشید متوجه خواهید شد که چیزهای زیادی می توانید از این انتقادها فرا بگیرید که به رشد شما هم کمک می کنند. اگر هم دیدید این نقدها بیهوده و یا غرض‌ورزانه هستند آنها را فراموش کنید. اجازه ندهید مشکلات زندگی روزمره شما را از رویاهای بزرگی که در سر داشته‌اید غافل کنند و امید و آرزوهایتان را از شما بگیرند، چشمتان را به افق های دور بدوزید و تسلیم روزمرگی نشوید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین آبان:

المنه لله که در میکده باز است***زان رو که مرا بر در او روی نیاز است

خم‌ها همه در جوش و خروشند ز مستی***وان می که در آن جاست حقیقت نه مجاز است

تعبیر:در کاری به رقابت پرداخته ای ولی پشت پرده کار اجام می دهی. نکند که در این راه خوی دیو پیدا کنی و فرشته بودن را فراموش کنی. هیچ گلی بی خار نیست، تو هم مستثنی نیستی. کار دیگران را بی ارزش نکن تا کار خودت پر بهاء شود که این دور از ادب است.

 

 

 

divider1

 

♐ فال روزانه متولدین آذر

امروز باید مواظب باشید که قربانی ایده آل گرایانی بیش از حد خود نشوید. با وجود این که کمال گرایی یکی از ویژگی های قابل ستایش شما است و به ذات رمانتیک و خلاق شما کمک قابل توجهی می کند، هر چیزی که از حد بگذرد می تواند مضر و منفی باشد. خیلی مهم است که همه چیز را، هر چقدر هم که دلتان بخواهد به گونه دیگری باشند، همان طوری که هستند ببینید. دنیای واقعی نمی تواند همیشه آن مکان ایده آلی باشد که شما می خواهید. امروز دلتان می خواهد از کارهای روزمره فرار کرده و زمان بیشتری را در کنار خانواده و دوستانتان بگذرانید، اگر کار خیلی مهمی برای انجام دادن ندارید همان کاری را بکنید که دلتان می خواهد.

 

فال حافظ مخصوص متولدین آذر:

روزگاریست که سودای بتان دین من است***غم این کار نشاط دل غمگین من است

دیدن روی تو را دیده جان بین باید***وین کجا مرتبه چشم جهان بین من است

تعبیر:کاری را که می خواهید انجام بدهید پنهان کنید. کار را هر چند کوچک است بزرگ بدانید، خیال پردازی را کنار بگذارید و وقت را غنیمت شمارید تا صاحب مقام و منزلت شوید. روزگار تنگدستی به پایان رسیده و زمان آسایش است. عمرتان طولانی است وضعیت فعلی تان تغییر می کند.

 

divider1

 

♑ فال روز متولدین دی

اگر امروز احساس کردید که به فضایی برای نفس کشیدن نیاز دارید اصلا تعجب نکنید. همان قدر که شما از همراهی دیگران لذت می برید، به این که برای خودتان هم وقت بگذارید احتیاج دارید. اگر می توانید کارهایتان را از خانه انجام دهید در خانه بمانید، وگرنه تا جای ممکن سرتان در لاک خودتان باشد و فکر نکنید مجبور هستید به دعوت های دیگران پاسخ مثبت بدهید. شاید حتی بد نباشد اگر بدون هیچ برنامه قبلی با یک کوله پشتی کوچک سوار ماشینتان شده و به یک سفر چند روزه و جایی که می توانید از تنهاییتان لذت ببرید بروید. اگر عشقتان با شما همراه است سعی کنید در این خلوت دو نفره به زخم های رابطه عاطفیتان پرداخته و آنها را ترمیم کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین دی:

زان یار دلنوازم شکریست با شکایت***گر نکته دان عشقی بشنو تو این حکایت

بی مزد بود و منت هر خدمتی که کردم***یا رب مباد کس را مخدوم بی عنایت

تعبیر:به عهدی که بسته ای وفا کن تا روزگارت مثل عید همیشه خوش و بهاری باشد. غم از دلت بیرون می رود و جای آن را شادی می گیرد. همت داشته باش. طالع تو بسیار روشن است. شکر خدا را بجا بیاور زیرا خزان به زندگی تو راه ندارد. و از این فرصتی که به دست آورده ای نهایت استفاده را ببر.

 

divider1

 

♒ فال متولدین بهمن

با وجود این که ممکن است در حال حاضر تردیدها و نگرانی‌هایی در رابطه با مسائل مالی داشته باشید، سعی و کوشش به موقع شما برای به دست آوردن پولی که لازم دارید درست سر موعد لازم  همه چیز را روبراه خواهد کرد. شاید دنیای مادیات با انتظاراتی که شما برای زندگی خود داشته‌اید هماهنگی نداشته باشد، اما یادتان باشد هدف رویاهای ما این است که ذهنمان را به روی چیزهایی بزرگ تر باز کنند. هیچ اشکالی ندارد اگر رسیدن به اهدافتان بیش از آن چیزی که می خواسته‌اید طول بکشد؛ همیشه امید بهتر از نا امیدی است. در رابطه عاطفی نباید فکر کنید که طرف مقابلتان نیست موظف است درست همان کارهایی که برای او انجام می دهید را جبران کند، در عشق همه چیز وظیفه است.

 

فال حافظ مخصوص متولدین بهمن:

تا سر زلف تو در دست نسیم افتادست***دل سودازده از غصه دو نیم افتادست

چشم جادوی تو خود عین سواد سحر است***لیکن این هست که این نسخه سقیم افتادست

تعبیر:به عهدی که بسته ای وفا کن تا روزگارت مثل عید همیشه خوش و بهاری باشد. غم از دلت بیرون می رود و جای آن را شادی می گیرد. همت داشته باش. طالع تو بسیار روشن است. شکر خدا را بجا بیاور زیرا خزان به زندگی تو راه ندارد. و از این فرصتی که به دست آورده ای نهایت استفاده را ببر.

 

 

 

divider1

 

♓ فال روزانه متولدین اسفند

با آشفتگی کارهای روزمره در دنیای پر هیاهوی امروز وقت گذراندن همراه با دقت و توجه کافی با کسی که دوست دارید می تواند کاری دشوار باشد و اگر بخواهید یک وقت مناسب با عشقتان به آن رستورانی که مدتهاست قولش را داده‌اید بروید و یا با هم به سینما رفته و یک فیلم رمانتیک تماشا کنید به احتمال زیاد برای ماه ها باید در انتظار آن فرصت بمانید. همین امروز برنامه های لازم برای این کار را بچینید و در روزتان برای عشقتان جا باز کنید. اگر می خواهید با خیال راحت سر قرارتان حاضر شود باید از صبح زود بیدار شده و دیگر کارهایتان را هر چه سریعتر به انجام برسانید. اگر به گیاهان علاقه دارید امروز حتما گلی بکارید و تا زمانی که به طور کامل رشد کند از آن نگهداری کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین اسفند:

اگر به مذهب تو خون عاشق است مباح***صلاح ما همه آن است کان تو راست صلاح

سواد زلف سیاه تو جاعل الظلمات***بیاض روی چو ماه تو فالق الاصباح

تعبیر: شما پیشرفت زیادی می کنید. با حسن خلقی که دارید همه به شما علاقمند هستند. از خوبی و مهربانی دست بر ندار که راز موفقیت شما در همین خصلت است.

 

 

 

divider1

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

**منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • یه فروردینی

    عالی