شمانیوز

فال روزانه جمعه 30 آبان 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/08/30

فال روزانه جمعه 30 آبان 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/08/30

 

 

فال روز تولد 99/08/30

 

 

 

دوست عزیزی که 30 آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی خلاق و دارای قدرت تخیل بسیار قوی هستید، همچنین بسیار باهوش، قابل اعتماد، سخاوتمند و با وقار نیز هستید. این مجموعه ی بی نظیر از ویژگی های مثبت، در هر جمعی که قرار بگیرید شما را به شخصی محبوب و دوست داشتنی تبدیل می کنند. امسال از لحاظ سلامتی برای شما سال بدی نخواهد بود،اما نمی توان گفت که با هیچ مشکلی مواجه نخواهید شد و باید خودتان را برای مشکلاتی از قبیل سرماخوردگی، سردرد و دندان درد آماده کنید. رفتن به یک مسافرت مذهبی یا معنوی می تواند تا حدود زیادی به آرامش خاطر شما و سلامت روانیتان کمک کند. امسال از لحاظ اقتصادی برای شما امنیت کاری و ثبات مالی را به همراه خواهد داشت با این حال اگر دلتان نمی‌خواهد پول‌هایتان را به راحتی از دست بدهید باید در خرج کردن آنها و سرمایه گذاری‌هایی که انجام می دهید دقت بیشتری داشته باشید زیرا تصمیم گیری های عجولانه می توانند برایتان خیلی گران تر از چیزی که فکرش را می کنید تمام شوند. اگر در زمینه ی تجارت فعال هستید امسال قراردادهایی خواهید بست که به گسترش کسب و کار شما کمک قابل توجهی خواهند کرد. در زمینه ی حرفه ای خودخواهی می تواند باعث شود بهای سنگینی را پرداخت کنید پس از این صفات دوری کنید. امسال بهترین زمان ممکن برای عاشق شدن است و احتمال ازدواج کردن شما بسیار زیاد است. دی، اردیبهشت، تیر و شهریور بهترین ماه های سال هستند.

divider1

 

♈ فال روزانه متولدین فروردین

در حال حاضر اعتماد به نفستان بهترین سلاحی است که برای مقابله با هر مخالفت و مقاومتی که در روابط خود می بینید در اختیار دارید. شرایط کیهانی موجود باعث شده اند شما ترکیبی فوق العاده از رفتار محافظه کارانه و اصلاح طلبانه را در اختیار داشته باشید. اگر این انرژی را امروز درست به کار بگیرید خواهید توانست طی هفته های آینده نیز از نتایج و بقایای آن بهره مند شوید. منتظر این نباشید که معجزه ای اتفاق بیفتد و شما به اهداف و خواسته‌هایتان برسید، شما باید آستین هایتان را بالا زده و دست به کار شوید. در این راه به کمک دیگران نیز نیاز خواهید داشت، پس از این که از نزدیکان و دوستان خود تقاضای کمک و حمایت کنید هراسی نداشته باشید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین فروردین:

جمالت آفتاب هر نظر باد***ز خوبی روی خوبت خوبتر باد

همای زلف شاهین شهپرت را***دل شاهان عالم زیر پر باد

تعبیر:مسئله به این کوچکی را بزرگ نکن. چند صباحی را که زنده ای خوش باش و به اطر مسائل کوچک خود را آزار نده. می خواهی همه چیز را بدون هیچ سعی و تلاشی به راحتی به دست بیاوری. در راه خدا قدم نمی گذاری ولی انتظار بهشت داری. نامت نیکوست به عاقبت کاری که می کنی فکر کن.

 

divider1

 

♉ فال روزانه متولدین اردیبهشت

شما به لطف شرایط کیهانی، این شانس را دارید که می توانید درک کنید شرایط متغیر فعلی زندگیتان را دچار خطر و آشفتگی نخواهند کرد. شما در شرایط موجود به خودتان اطمینان کامل دارید و به احتمال خیلی زیاد مورد اعتماد دیگران نیز هستید. اگر خودتان را به اندازه کافی قبول داشته باشید متوجه این مسئله خواهید شد که برای انجام آنچه لازم می دانید و برای در دست گرفتن رهبری اوضاع لازم نیست حتما قدرت و مقام مدیریتی داشته باشید.  فکر نکنید برای حفظ رابطه عاطفی‌تان باید از زندگی مشترک برای خودتان یک زندان بسازید و هیچ استقلالی نداشته باشید. در دنیای امروز شرایط تغییر کرده‌اند و شما دیگر مجبور نیستید با استانداردهای گذشته زندگی کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین اردیبهشت:

گل در بر و می در کف و معشوق به کام است***سلطان جهانم به چنین روز غلام است

گو شمع میارید در این جمع که امشب***در مجلس ما ماه رخ دوست تمام است

تعبیر:قدر جوانی خویش را بدانید. فرصتهای طلایی را یکی یکی دارید از دست می دهید. به یار خود اعتماد کنید. با چشم عق به دور دست نگاه کنید. با یک اتفاق کوچک میدان را ترک نکنید. مقاوم باشید اگر هنری دارید آن را نشان بدهید که به نفع شماست و هوشیاری بهترین روش برای پیروزیتان می باشد.

 

divider1

 

♊ فال امروز متولدین خرداد

هیچ گاه سعی نکنید به خاطر دیگران و به تبعیت از آنها وانمود کنید کسی هستید که در حقیقت با شخصیت واقعی شما تفاوت بسیار زیادی دارد، باور کنید نتیجه فاجعه آمیز خواهد بود. امروز تنش‌هایی که بین شما و دیگران وجود دارند باعث آسیب پذیری عاطفی شما خواهند شد و ممکن است دلتان بخواهد بدون آن که با دیگران هیچ ارتباطی داشته باشید در تنهایی خودتان به سر ببرید، اما این روش به آن خوبی که شما انتظار دارید هم نخواهد بود و ممکن است به برخی از روابط شما، از جمله رابطه عاطفیتان لطمه های جدی وارد کند. شما نمی‌توانید با طفره رفتن از مقابله با واقعیت ها خودتان را رها کنید. اگر انتظارات بیش از اندازه ای داشته باشید هیچ راهی جز شکست و نا امیدی برای خود باقی نخواهید گذاشت.

 

فال حافظ مخصوص متولدین خرداد:

برو به کار خود ای واعظ این چه فریادست***مرا فتاد دل از ره تو را چه افتادست

میان او که خدا آفریده است از هیچ***دقیقه‌ایست که هیچ آفریده نگشادست

تعبیر:حالا که همه چیز دارد درست می شود پشتپا به آنه نزنو کارها را خراب نن زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود.

 

divider1

 

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز شما در ارتباط برقرار کردن با دیگران رفتاری بسیار متعادل و قابل تحسین دارید و در عین این که کاملا مستقل هستید برای همکاری با دیگران و فعالیت های گروهی نیز احترام بسیار زیادی قائل هستید. در این شرایط داشتن رفتاری منطقی و عمل گرایانه می تواند به سان معجزه عمل کند و نتیجه‌هایی قابل توجه به همراه داشته باشد. امواج گاه و بیگاه شور و هیجان درونیتان را با تفکر هوشمندانه و منطقی ترکیب کنید تا به مشکل برنخورید. درست است که همه چیز دارد خوب پیش می رود و تفکر مثبت همیشه خوب و قابل ستایش است، اما باید احتمالات را هم در نظر گرفته و برای رویارویی با هر چیزی آمادگی کافی داشته باشید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین تیر:

الا یا ایها الساقی ادر کاسا و ناولها***که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل‌ها

به بوی نافه‌ای کاخر صبا زان طره بگشاید***ز تاب جعد مشکینش چه خون افتاد در دل‌ها

تعبیر:گم کرده ی خود را پیدا می کنی. وعده ی دیدار نزدیک است. هوشیار باش. خبر خوبی به تو خواهند داد. با مشکلات بجنگ و از بخت خود گله نداشته باش بعد از هر تاریکی روشنایی هست . سعی کن عقلت بر قلبت غلبه داشته باشد. با این حال فکر نکن همه ی خوبی ها در تو جمع شده و عاری از هرگونه بدی هستی.

 

divider1

 

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز امیال و خواسته های شما از جایی در اعماق وجودتان ریشه می گیرند و همین باعث می شود هر کاری که می کنید را خیلی جدی بگیرید. با این حال ممکن است آنقدر هیجان زده باشید که قضاوتی اشتباه در رابطه با میزان تلاش و تعهد مورد نیاز برای رسیدن به خواسته هایتان داشته باشید. خوشبختانه شرایط کیهانی فعلی شما را قادر می سازد تا قبل از تصمیم گیری تمامی گزینه های پیش رویتان را به دقت در نظر گرفته و بهترین انتخاب ممکن را انجام دهید. یادتان باشد همان طور که ونسان ونگوگ گفته است:« کارهای بزرگ به یک باره انجام نمی شوند، بلکه با مجموعه ای از چیزها و کارهای کوچکی که در کنار هم قرار می گیرند به وجود می آیند».

 

فال حافظ مخصوص متولدین مرداد:

یا رب سببی ساز که یارم به سلامت***بازآید و برهاندم از بند ملامت

خاک ره آن یار سفرکرده بیارید***تا چشم جهان بین کنمش جای اقامت

تعبیر:کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.

 

 

 

divider1

 

♍ فال امروز متولدین شهریور

امروز نشان دادن این که فردی عاقل و بالغ هستید کار چندان سختی نخواهد بود، البته به این شرط که چشمتان را به روی امور کوچک و بی اهمیت بسته و روی اولویت هایتان تمرکز کنید. شرایط کیهانی فعلی باعث شده‌اند که عقل و منطق شما به طور کامل در خدمت زندگیتان باشند، اما همچنین به طور کاملا ناگهانی گزینه های فراوانی را پیش روی شما قرار داده اند که انتخاب کردن را برای شما دشوار می کند. اگر به محدودیت‌هایتان دقت کرده و حد و مرزها را در نظر داشته باشید به هیچ مشکل خاصی برنخواهید خورد. البته نباید این نکته را نیز نادیده گرفت که تا زمانی که به ترس هایتان غلبه نکنید و پا از این حدود فراتر نگذارید این محدودیت ها تا همیشه در کنارتان خواهند بود.

 

فال حافظ مخصوص متولدین شهریور:

باغ مرا چه حاجت سرو و صنوبر است***شمشاد خانه پرور ما از که کمتر است

ای نازنین پسر تو چه مذهب گرفته‌ای***کت خون ما حلالتر از شیر مادر است

تعبیر: یاد ایام قدیم دلت را شاد می کند. به یاد روزهایی می افتی که صبح و شام آزاد بودی. درد دل زیادی داری و به دنبال یک هم راز و هم سخن می گردی. خود را ضعیف می پنداری اما دلت قوی است. حالا می فهمی که نصیحت بزرگان چقدر باعث موفقیتت شده. تمام خاطرات با قید تاریخ روی قلبت حک شده است و تو تا آخر عمرت به نیک نامی و کامروایی زندگی می کنی.

 

divider1

 

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

اگر امروز بدون آن که حواستان باشد حرف‌هایی را به زبان بیاورید که نباید می گفتید و یا رازهایی که قرار بوده مخفی بمانند را برملا کنید در روابط اجتماعی خود دچار احساس شرمندگی خواهید شد، پس بهتر است مواظب حرف هایتان باشید و بحث های پیش پا افتاده را زیاد جدی نکرده و دور غیبت کردن را هم خط بکشید. البته امروز کوچک ترین رفتارهای بدون منظور دیگران هم می توانند احساسات ناخوشایندی مثل حسادت را در وجود شما زنده کرده و واکنش‌هایی نامناسب از جانب شما را به همراه داشته باشند. یادتان باشد شما در انتخاب کردن آزاد هستید، اما از نتیجه انتخاب‌هایتان نمی توانید فرار کنید و باید آنها را نیز بپذیرید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین مهر:

روشن از پرتو رویت نظری نیست که نیست***منت خاک درت بر بصری نیست که نیست

ناظر روی تو صاحب نظرانند آری***سر گیسوی تو در هیچ سری نیست که نیست

تعبیر:هر چقدر کوشش کنی همانقدر نتیجه می گیری. به امی این نباش که از غیب برایت کاری انجام شود. همه چیز برای موفقیت مهیاشت کمی همت لازم است. کوچکترین خلافی باعث می شود هر چه را به دست آورده ای از دست بدهی. پایت را از گلیم خویش درازتر نکن. خداوند گواه بر اعمال توست. تلاشت را بیشتر کن، عمر زودگذر است. شما ذکرت سلامتی برای دیگران و خود باشد.

 

divider1

 

♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز ترکیب عجیبی از انرژی مثبت و منفی اطراف شما را فرا گرفته است. شما احساس می کنید باید به تفکر در مورد جایگاه فعلیتان در دنیای اطراف خود فکر کنید و هدف های خود را مورد ارزیابی مجدد قرار دهید. شرایط کیهانی باعث شده‌اند نگرشی واضح و مستقل نسبت به واقعیت داشته باشید. در حال حاضر احساسات شما بر اساس واقعیت ها و رویکردی عمل گرایانه قرار گرفته اند، پس اجازه ندهید وقتی خودتان می دانید چه چیزی برایتان بهتر است، دیگران با حرف هایشان شما را از نظرات و تصمیماتتان منصرف کنند. اگر نمی‌خواهید یک غروب دلگیر را تجربه کنید از اول صبح برای بعداز ظهرتان برنامه ریزی کنید تا تنها نمانید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین آبان:

می‌دمد صبح و کله بست سحا***الصبوح الصبوح یا اصحاب

می‌چکد ژاله بر رخ لاله***المدام المدام یا احباب

تعبیر:شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

 

 

 

divider1

 

♐ فال روزانه متولدین آذر

شور و هیجان غیر قابل وصفی که در خود احساس می کنید می تواند امروز اوضاع را برایتان کمی سخت کند، زیرا در حال حاضر هیچ کس نمی‌تواند به پای عزم و اراده و شجاعتی که در وجود شماست برسد. در واقع وقتی شما تصمیمتان را بگیرید هیچ چیزی نخواهد توانست شما را از آن منصرف کند و شکست ناپذیر خواهید شد. اما متاسفانه انعطاف ناپذیر بودن شما ممکن است باعث شود روی تصمیمی نادرست و یا تصوری غلط پافشاری کنید و احتمال این که ممکن است اشتباه کنید را نپذیرید. اگر سعی کنید بیشتر از قهرمانی و قدرتتان به عقلتان  تکیه کنید طرز فکرتان عوض شده و شانس موفقیتتان بیشتر خواهد بود.

 

فال حافظ مخصوص متولدین آذر:

ای نسیم سحر آرامگه یار کجاست***منزل آن مه عاشق کش عیار کجاست

شب تار است و ره وادی ایمن در پیش***آتش طور کجا موعد دیدار کجاست

تعبیر: هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. خود را گرفتار مسئله ای کرده ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده.

 

divider1

 

♑ فال روز متولدین دی

طبیعت منطقی و عمل گرای شما کمک می کند تا وضعیت پیچیده ای که امروز برایتان به وجود خواهد آمد را حتی با وجود تکیه به احساس درونیتان، با مهارت تمام حل کنید. دوستان و همکارانی که با هم مشکلاتی داشته‌اند به لطف توصیه های عاقلانه شما بالاخره با هم کنار خواهند آمد. شرایط کیهانی فعلی به شما کمک می کند تا بدون آن که تلاش بی از حدی کرده و یا تبدیل به شخصی مغرور و خود محور شوید نتایج قال توجهی به دست آورده و در انجام کارهایتان موفق باشید. اگر بتوانید نظم و ترتیب را حفظ کرده و با برنامه پیش بروید حتی در موقعیت‌هایی که همه چیز خیلی سریع پیش می رود هم می توانید آرامش و اعتماد به نفس خود را حفظ کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین دی:

مطلب طاعت و پیمان و صلاح از من مست***که به پیمانه کشی شهره شدم روز الست

من همان دم که وضو ساختم از چشمه عشق***چارتکبیر زدم یک سره بر هر چه که هست

تعبیر:اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

 

divider1

 

♒ فال متولدین بهمن

داشتن یک بررسی دقیق و حساب شده از اهدافتان به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید موقعیت‌هایی مناسب برای رسیدن به موفقیت برای خود به وجود بیاورید. شرایط کیهانی موجود به شما کمک می کنند تا بتوانید در عین داشتن رویکردی هدفمندانه خیلی سریع پیش بروید و ترکیب این دو باعث می شود تا احتمال رسیدن به آنچه خودتان در نظر دارید به حداکثر برسد. سعی کنید کارهایتان را به گونه ای انجام دهید که نتیجه ای پایدار داشته باشند و مطمئن باشید که این تلاش مضاعف شما بی نتیجه باقی نخواهد ماند. البته یادتان باشد که همیشه اوضاع به خوبی الان پیش نخواهد رفت، پس حداکثر استفاده را از شرایط موجود داشته باشید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین بهمن:

روز وصل دوستداران یاد باد***یاد باد آن روزگاران یاد باد

کامم از تلخی غم چون زهر گشت***بانگ نوش شادخواران یاد باد

تعبیر:دل خویش را به سراب و چیزهای زودگذر خوش نکن. عشق تو را جوان نگه می دارد از آینده نترس چون مثل آب روشن و پاک است. غصه نخور به وصال یار خواهی رسید. به زیارت می روید و به زودی غرق در نعمت می شوید.

 

divider1

 

♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز شما حتی اگر خودتان این طور فکر نکنید هم در چشمان دیگران همچون ستاره ای خواهید درخشید. شاید این اواخر اتفاقاتی افتاده باشند که باعث شده‌اند اعتماد به نفستان را از دست داده و فکر کنید زیاد در زندگیتان موفق نیستید. اگر می خواهید خودتان را از این وضعیت نجات دهید اولین کاری که باید انجام دهید این است که کمی ریسک کنید. البته باید مواظب باشید ایده های فوق العاده ای که به سرتان می زنند باعث نشوند تعهدات و مسئولیت‌هایی بیش از حد توانتان را بپذیرید و خودتان را به دردسر بیندازید. به هر حال یادتان باشد در هر شرایطی کاری را انجام دهید که درست است، نه کاری که راحت تر به نظر می رسد.

 

فال حافظ مخصوص متولدین اسفند:

روشن از پرتو رویت نظری نیست که نیست***منت خاک درت بر بصری نیست که نیست

ناظر روی تو صاحب نظرانند آری***سر گیسوی تو در هیچ سری نیست که نیست

تعبیر:حوادث زیادی در آینده برایت اتفاق می افتد پس بیدار و هوشیار باش. برای رسیدن به خوشی آینده، روزگار امروزت را خراب نکن. از اینکه بعضی ها همه چیز دارند و تو نداری ناراحت نباش زیرا تو گوهری داری که بقیه از داشتن آن محرومند. دنیا سرابی بیش نیست حتی سبزه و گل و دشت چند صباحی می مانند. تکیه بر این عالم فانی نکن.

 

divider1

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

* *منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه