شمانیوز
شما نیوز

تصمیم گیری در خصوص تعطیلی ادارات در قم

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم با اشاره به جلسه روز شنبه ستاد عالی مقابله با کرونا با حضور رئیس جمهور و وزرا، تصریح کرد: بعد از این جلسه در خصوص تعطیلی رسمی ادارات و دستگاه‌های اجرایی تصمیم گیری خواهد شد لذا فردا ادارات و دستگاه‌های ضروری به فعالیت‌های خود ادامه خواهند داد.

محمدرضا گروسی در گفتگو زنده با شبکه خبر استان قم، بیان کرد: با توجه به مدیریت شهر‌های قرمز کشور به دلیل تشدید بیماری‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا، استان قم نیز در خصوص تعطیلی ادارات و دستگاه‌های اجرایی ملزم به رعایت قوانین است که ادارات و دستگاه‌هایی که فعالیت ضروری انجام میدهند با ۵۰ درصد کارکنان و سایر ادارات با یک سوم پرسنل به ادامه فعالیت بپردازند.

وی در خصوص بخش نامه جدید هیئت دولت در خصوص تعطیلی یک هفته‌ای ادارات و دستگاه‌های اجرایی، تصریح کرد: همه دستگاه‌های ضروری طبق روال هفته گذشته در محل کار حضور خواهند داشت و سایر دستگاه‌ها نیز تا ابلاغ رسمی از سمت ستاد مقابله با کرونا و سازمان اداری استخدام، به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

معاون استاندار با اشاره به جلسه روز شنبه ستاد عالی مقابله با کرونا با حضور رئیس جمهور و وزرا، تصریح کرد: بعد از این جلسه در خصوص تعطیلی رسمی ادارات و دستگاه‌های اجرایی تصمیم گیری خواهد شد لذا فردا ادارات و دستگاه‌های ضروری به فععالیت‌های خود ادامه خواهند داد.

گروسی در انتها در خصوص فعالیت بانک‌ها در روز شنبه، اظهار کرد: بانک‌ها براساس بخش نامه وزارت اقتصاد در روز شنبه با ۵۰ درصد از پرسنل خود به ارائه خدمات مشغول هستند.

 

 

منبع: ایسنا

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied