شمانیوز

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از واژگونی تریلر در بزرگراه امام علی (ع) خبر داد و گفت: در این حادثه راننده جان خود را از دست داد.

سید جلال ملکی صبح جمعه در جمع خبرنگاران از واژگونی تریلری در بزرگراه امام علی (ع) خبر داد و اظهار داشت: ساعت ۶ و ۵۰ دقیقه صبح امروز، حادثه واژگونی یک دستگاه تریلر در مسیر شمال به جنوب بزرگراه امام علی، بعد از پل سبلان رخ داد که این حادثه به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی تهران اطلاع داده شد که بلافاصله ۲ ایستگاه آتش نشانی و یک جرثقیل ۵۵ تن به محل اعزام شدند.

سخنگوی آتش نشانی شهرداری تهران با بیان اینکه نیرو‌های امدادی در مدت زمان ۳ دقیقه به محل حادثه رسیدند افزود: پس از حضور نیرو‌ها مشاهده شد یک تریلر، بعد از انحراف از مسیر اصلی، با دیواره‌های سمت راست بزرگراه برخورد کرده و کاملاً واژگون شده بود.

ملکی با اشاره به اینکه در اثر برخورد تریلر نشت گاز اتفاق افتاده بود گفت: با حضور عوامل راهور کنترل تردد‌ها صورت گرفت و آتش نشان‌ها کار خود را آغاز کردند و راننده ۴۵ ساله تریلر که در خودرو محبوس شده بود، جان خود را از دست داد.

وی عنوان داشت: پس از انجام عملیات آتش نشانان، تریلر به محل امن انتقال و برای بررسی حادثه تحویل راهور داده شد.

سخنگوی آتش نشانی شهرداری تهران بیان داشت: به گفته کارشناسان، بیشترین احتمال تصادفات رانندگی در هوای گرگ و میش وجود دارد و از شرکت‌های پیمانکاری، رانندگان خودرو‌های سنگین، اتوبوس‌ها جهت جلوگیری از وقوع هر گونه حادثه ایمنی را رعایت کنند.

 

منبع: پارسینه

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied