شمانیوز

مدیرکل تعاون و پشتیبانی آموزش و پرورش گفت: دانش آموزان در بخش بیمارستانی و بخش‌های دیگر ۶ میلیون تومان وام دریافت می‌کنند.

گودرز کریمی فر، مدیرکل تعاون و پشتیبانی آموزش و پرورش، درباره چگونگی تامین هزینه درمان دانش آموزان مبتلا به کرونا اظهار کرد: در بیمه درمان حوادث دانش‌آموزی پیش بینی کردیم که هزینه‌های فوت، نقص عضو، دیه، هزینه‌های کلینیکی و پاراکلینیکی، بستری و جراحی سریع در بخش بیمارستانی مشمول این بیمه باشند.

او ادامه داد: با توجه به پوشش بیمه‌ای اقلام ذکر همه موارد را پرداخت کنیم و یک بخش هم موارد مربوط به حادثه است که به صورت کلی این حادثه ممکن است ساده باشد یا شامل مواردی مانند زلزله و سیل شود.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی آموزش و پرورش بیان کرد: علاوه‌بر این موضوع حوادث می‌تواند موارد دیگری از جمله بیماری کرونا را هم شامل شود که در این مورد در بخش بیمارستانی و بخش‌های دیگر ۶ میلیون تومان وام دریافت می‌کنند.

کریمی‌فر تصریح کرد: پرداخت این مبلغ در شرایطی است که کرونا را جزو بیماری‌های صعب‌العلاج در نظر گرفتیم بنابراین مبلغ به‌طور بلاعوض است اما اختصاصا ردیف جداگانه‌ای برای کرونا نداریم ولی بابت تامین هزینه های درمان هم نگرانی وجود ندارند.

 
 
منبع: باشگاه خبرنگاران

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied