شمانیوز

فال روزانه چهارشنبه 26 آذر 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/09/26

فال روزانه چهارشنبه 26 آذر 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/09/26

 

فال روز تولد 99/09/26

 

 

دوست عزیزی که 26 آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

وجود شما سرشار از انرژی و جاه طلبی است. شما فردی بسیار با صداقت هستید و استقلال در زندگی برایتان از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. شما در مطالعه و ادامه تحصیل با توجه به حافظه ی قوی خود بسیار موفق هستید و عملکرد فوق العاده ای دارید. همچنین می توانید با استعداد و خلاقیت ذاتی خود همه را تحت تأثیر قرار دهید. فقط باید به بی حوصلگی و غیر قابل پیش بینی بودن خود غلبه کنید. امسال باید به سلامتی خود توجه بیشتری داشته باشید زیرا تحت تأثیر حرکت سیارات امسال خیلی سریع تحت تأثیر عوامل مختلف قرار گرفته و دچار بیماری می شوید. مدیتیشن و یوگا به حفظ سلامت روانی و جسمانی شما کمک قابل توجهی خواهند کرد. اگر در زمینه ی تجارت فعالیت دارید امسال برای شما سالی همراه با شانس و موفقیت های بسیار خواهد بود و با ایده های جدید و سودآوری که دارید کسب و کارتان را به طور جدی پرورش خواهید کرد. اگر در بازار سهام سرمایه گذاری کنید سود زیادی به دست خواهید آورد. امسال برای گرفتن تصمیمات مهم در زمینه ی حرفه ای فرصت خیلی خوبی برای شما خواهد بود. حتما یادتان باشد تا جایی که می توانید اطلاعات جمع آوری کرده و از افراد با تجربه مشورت بگیرید. روابط عاطفی شما امسال خیلی خوب پیش خواهند رفت و وابستگی عاطفی‌تان به شخصی که دوست دارید بیشتر خواهد شد. شاید حتی خودتان را برای ازدواج آماده کنید.

divider1

 

♈ فال روزانه متولدین فروردین

پس از رویاروی با برخی چالش های بزرگ عاطفی، امروز آماده اید که از خلوت خود خارج شده و دوباره با زندگی روبرو شوید. با این حال باید این نکته را در نظر داشته باشید که وقتی پای تفریحات و کارهای عجیب و غریب به میان می آید زیاده روی نکنید و خودتان را دوباره به دردسر نیندازید. بهتر است در طول روز کمی جلوی زبانتان را گرفته و هر حرفی که به ذهنتان می آید را به زبان نیاورید، اما با غروب آفتاب می توانید در زمینه با آزادی بیشتری برخورد کنید! شاید با خودتان احساس کنید که هیچ گاه از وضعیت فعلیتان رهایی نخواهید یافت. در این دنیا هیچ چیز تا ابد ادامه نخواهد یافت، پس بیهوده خودتان ا با این ذهنیت منفی آزار ندهید. وقت خودتان را با تلاش برای جلب توجه دیگران هدر ندهید. بگذارید سرشان به کار و زندگی خودشان گرم باشد و شما هم روی اهداف و وظایف خود تمرکز داشته باشید. تمام کارهایی که به عهده دارید را با انرژی و انگیزه ای بالا انجام دهید تا بتوانید بهترین نتایج ممکن را به دست بیاورید. خریدن یک هدیه ی کوچک برای کسی که دوست دارید روز خودتان و او را زیبا خواهد کرد.

 

فال حافظ متولدین فروردین

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر: اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

 

divider1

 

♉ فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز برای شما روز فوق العاده ای خواهد بود و همه ی کارهایتان خیلی خوب و بی دردسر پیش خواهند رفت. شما امروز با کله شقی خاصی اهدافتان را دنبال می کنید و همین باعث خواهد شد که خیلی راحت روی کارهایتان تمرکز کنید و بدون بازیگوشی و اتلاف وقت کارهایتان را به انجام برسانید و حتی اگر مانعی سر راهتان سبز شود هم با سرسختی مخصوص خودتان از آن عبور خواهید کرد. با این همه مواظب باشید پیش از برداشتن هر قدمی از اینکه زیر پایتان محکم است اطمینان پیدا کنید. شما امروز می توانید بلندترین قله ها را فتح کنید، پس کفش های کوهنوردی خود را پوشیده و بدون هیچ تردیدی قدم در راه بگذارید. شما آرامش اطمینان دارید که هر کاری که برای رسیدن به رویاهایتان لازم است را دارید انجام می دهید. با این حال باید مواظب باشید که اسیر غرور بیش از حد نشوید و تواضع و فروتنی خود را حفظ کنید. داشتن اعتماد به نفس زمانی ارزشمند است که با تواضع همراه باشد، اعتماد به نفس کاذب و تکبر آمیز نتیجه ای جز سقوط برایتان به همراه نخواهد داشت.

 

فال حافظ متولدین اردیبهشت

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

تعبیر: راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.

 

divider1

 

♊ فال امروز متولدین خرداد

پس از چالش عاطفی غیر منتظره ای که دیروز پشت سر گذاشته اید، امروز آماده هستید تا به مسیر عادی زندگیتان بازگردید. شما دلتان می خواهد خیلی سریع ایده های جدید فوق العاده ای که در سر دارید را با دیگران در میان بگذارید و آنها هم با اشتیاق شدید دور هم جمع شده و به حرف هایتان گوش می دهند. با این حال باید مواظب باشید که از هر گونه اغراق و گزافه گویی خودداری نموده و همراه با صداقت و احساس مسئولیت صحبت کنید، در غیر این صورت نقشه هایتان بی آن که مجالی برای عملی شدن بیابند تا همیشه در مرحله نقشه کشی باقی خواهند ماند. یادتان که نرفته همیشه صداقت بهترین سیاست است؟ امروز تا جای ممکن از امتحان راه های جدید و ناشناخته برای انجام کارهایتان خودداری کنید. اگر کار مهمی ندارید بهتر است در خانه بمانید و کمی به ظاهر خانه تان رسیدگی کنید. بد نیست کمی گل و گلدان برای خانه تان بخرید و یا به همان گیاهانی که در حال حاضر دارید رسیدگی کرده و گلدان هایشان را عوض کنید.

 

فال حافظ متولدین خرداد

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

تعبیر: حالا که همه چیز دارد درست می شود پشتپا به آنه نزنو کارها را خراب نن زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود.

 

divider1

 

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز حال و هوایتان به طور قابل توجه بهتر شده و احساس سبکی می کنید و می توانید گارد دفاعیتان را کنار گذاشته و نفس راحتی بکشید. شما امروز برعکس حالت همیشگیتان خیلی سخاوتمند شده اید و اصلا حواستان به جیبتان نیست، اما بهتر است با احتیاط بیشتری رفتار کنید تا فردا از بذل و بخشش بیش از حد امروزتان پشیمان نشوید. در مورد وقتتان هم همینطور! شما این روزها رفتار خیلی متغیری دارید و یک لحظه در اوج آسمان هستید و لحظه ای دیگر در قعر زمین فرو می روید. به سیستم عصبی خود کمی استراحت بدهید و خودتان و ذهنتان را آرام کنید. کارهایی را انجام دهید که می دانید به رهایی از فشار و استرس هایی که این اواخر به شما وارد شده اند کمک می کنند. به پیاده روی بروید، در پارک قدم بزنید، با دوستانتان دیدار کنید و یا اگر تنهایی را ترجیح می دهید در خانه بمانید.  با وجود این که حس می کنید انرژی زیادی در اختیار دارید، بهتر است تمام انرژی خود را صرف کمک کردن به دیگران نکنید و برای کارهای خودتان هم به اندازه کافی وقت بگذارید.

 

فال حافظ متولدین تیر

بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست

تعبیر: کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.

 

divider1

 

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز شما از این که مانند شیری غرش کنید و حضورتان را به همه اعلام کرده و قدرت خود را نشان دهید لذت می برید. در حال حاضر اعتماد به نفستان چنان اوجی گرفته است که اگر بخواهید به همین صورت به تعریف و تمجید از خودتان و توانایی هایتان ادامه دهید ممکن است در دیگران بازخورد منفی ایجاد کنید. پیش از آن که بخواهید به صورت مستقیم یا غیر مستقیم برتری خود نسبت به دیگران را نشان دهید کمی بیشتر فکر کنید. اقدام های پیشگیرانه از این که کنترل اوضاع از دستتان خارج شود ممانعت خواهند کرد. همچنین مواظب باشید با عشقتان مسابقه «بیا ببینیم کی بهتره» به راه نیندازید چه ببرید و چه ببازید در واقعیت شما بازنده این میدان خواهید شد. امروز به خانه و خانواده تان رسیدگی کنید.، همه جای خانه تان را نظافت کنید و گرد و خاک و انرژی های منفی را از خانه تان پاک کنید. هم زمان سعی کنید ذهنتان را هم از افکار منفی پاک کنید. شما میل شدیدی به رفتن به یک سفر در درون خود احساس می کنید و دوست دارید تمام دنیا را بگردید. اگر در حال حاضر شرایطتان به گونه ای است که نمی توانید به این سفر بروید چرا مستندها و فیلم هایی که در مورد کشورها و فرهنگ های دیگر هستند را تماشا نمی کنید؟
 

فال حافظ متولدین مرداد

بیا که قصر امل سخت سست بنیادست***بیار باده که بنیاد عمر بر بادست

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود***ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

تعبیر: شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

 

divider1

 

♍ فال امروز متولدین شهریور

امروز با اعتماد به نفس تمام پیش بروید و همان کاری که می دانید درست است را انجام دهید. به احتمال زیاد شما امروز ثبات خیلی بالاتری دارید و رفتارتان خیلی منطقی تر است و همین به شما اجازه می دهد با خیالی راحت و بیشتر از همیشه دست به ریسک بزنید. حس ششم شما نیز امروز خیلی قوی شده است، پس از اینکه به آن اعتماد کنید هراسی نداشته باشید. طوری عمل کنید که هیچ شک و تردیدی در آن نباشد و حرف هایتان را خیلی واضح و صریح به زبان بیاورید. اگر احساس می کنید به راهنمایی نیاز دارید به سراغ افرادی بروید که تجربه و یا تحصیلاتی بالاتر از شما دارند، نصیحت دوستانتان به دردتان نخواهد خورد. شاید دیروز برای شما روز سخت و پر درد سری بوده باشد، اما امروز راحت تر و آرام تر از دیروز خواهید بود. احساس شوخ طبعیتان سر جایش بازگشته است و مشکلاتی که سر راهتان قرار می گیرند به اندازه روزهای قبل حاد و جدی به نظر نمی رسند. با وجود این که خودتان معتقد هستید این توانایی را دارید که به هر چیزی که خودتان بخواهید برسید، بهتر است امروز لیست کارهایی که می خواهید انجام دهید را کوتاه نگه دارید و خودتان را اذیت نکنید.

 

فال حافظ متولدین شهریور

به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است***بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است

گرت ز دست برآید مراد خاطر ما***به دست باش که خیری به جای خویشتن است

تعبیر: به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.

 

divider1

 

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز شروع یک کار جدید و یا تکمیل یک کار نیمه تمام که به مرحله ی حساسی هم نزدیک شده است برایتان بسیار دشوار به نظر می رسد و حتی اگر سعی کنید دست به کار شوید هم به طرق مختلف با مشکل مواجه خواهید شد و انگار زمین و آسمان دست به دست هم داده اند تا این کار انجام نشود. شاید این وضعیت نشانه ای از طرف کیهان است و معنای آن هم این است که فعلا باید دست نگه دارید! یک بار دیگر پروژه تان را مورد بررسی قرار دهید و در صورت لزوم برنامه ریزی مجدد کنید و از اینکه تمام اقداماتی که قصد انجامشان را دارید از روی فکر و حساب شده هستند اطمینان کامل حاصل کنید. اصلا خودتان را ناراحت نکنید و این روز زیبا را به کام خود تلخ نکنید. انجام هر کاری که ضروری نیست را برای روز دیگری بگذارید. شما در حال حاضر رفتاری اجتماعی و دوستانه دارید و در هر جمعی که قرار بگیرید خیلی زود با همه از غریبه گرفته تا آشنا ارتباط برقرار خواهید کرد و خاطرات خوبی را برای خودتان و اطرافیانتان رقم خواهید زد.
 

فال حافظ متولدین مهر

شکفته شد گل حمرا و گشت بلبل مست***صلای سرخوشی ای صوفیان باده پرست

اساس توبه که در محکمی چو سنگ نمود***ببین که جام زجاجی چه طرفه‌اش بشکست

تعبیر: خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.


 

divider1

 

♏ فال روزانه متولدین آبان

خوشبختانه تردیدها و ترس هایی که این روزها تجربه کرده اید امروز به تاریخ خواهند پیوست و روزتان را با انرژی بیشتر و حال بهتری آغاز خواهید کرد. حس هدفمندی تازه ای را در وجود خود احساس می کنید و دلتان می خواهد اهدافتان را با انرژی تمام دنبال کنید. شاید امروز از یک کار به سوی کار دیگری بدوید، اما اشکالی ندارد زیرا شما مهارت زیادی در انجام چند کار به طور همزمان دارید و خودتان هم از نتیجه این تلاش هایتان لذت می برید. البته در ساعات پایانی روز ممکن است احساس خستگی کنید یا نتوانید به خوبی با دیگران ارتباط برقرار کنید و کارهایتان را پیش ببرید. حواستان به گذشت زمان و محدودیت های جسمی و ذهنیتان باشد و در برنامه ریزی بیش از اندازه خوش بینانه عمل نکنید. منطقی باشید و به جای رویا پردازی و ایده آل گرایی در مورد اهدافتان منطقی باشید. در انجام کارهایتان به جزئیات توجه کافی داشته باشید و کیفیت را قربانی بالا بردن سرعت کارهایتان نکنید. باز هم اشکالی ندارد! فردا به اندازه کافی برای استراحت کردن وقت خواهید داشت!

 

فال حافظ متولدین آبان

چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت

به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت

تعبیر:  در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

 

divider1

 

♐ فال روزانه متولدین آذر

امروز در طول روز همچون یک ماهی که از آب بیرون افتاده باشد احساس بیقراری می کنید، اما با غروب آفتاب همه چیز کم کم به حالت عادی باز خواهد گشت و احساس می کنید که دیگران خیلی بیشتر به شما و حال روحیتان اهمیت می دهند و نگرانتان هستند. اگر برایتان امکان دارد امروز را تا جای ممکن به استراحت کردن و شارژ مجدد باتری هایتان اختصاص بدهید تا بتوانید در روزهای باقی مانده ی هفته پرانرژی و سرحال باشید. هروقت دیدید به اندازه ی کافی استراحت کرده اید و آمادگی برگشت به روند عادی زندگی را دارید ابتدا با برنامه ریزی شروع کنید و بی مقدمه دست به کار نشوید. شما بیش از آن چه می خواسته اید برای کنار آمدن با مسائل عاطفی خود وقت گذرانده اید، اما امروز دوباره انرژی زیادی در وجود خود احساس می کنید و آماده اید تا دوباره برای ساختن رابطه عاطفی خود وقت بگذارید و رویاهایتان را دنبال کنید. یادتان باشد که داشتن صداقت در حرف هایتان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، به هیچ عنوان برای رسیده به خواسته های خود به دروغ متوسل نشوید.

 

فال حافظ متولدین آذر

به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست

زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست

تعبیر: چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

 

divider1

 

♑ فال روز متولدین دی

امروز به احتمال زیاد برای شما یک روز خیلی شلوغ و پر کار خواهد بود و فشار زیادی را از لحاظ روانی احساس خواهید کرد و نگرانی از اینکه مبادا نتوانید کارهایتان را به موقع به انجام برسانید آزارتان خواهد داد، اما با غروب آفتاب همه چیز روبراه خواهد شد و وقتی به خلاصه ی برنامه ی روزتان نگاه می کنید می بینید کارهای بسیاری را به انجام رسانده اید و اگر هم چیزی باقی مانده است فوریت و ضرورت چندانی نداشته و فردا هم برای انجام آن وقت خواهید داشت. اگر کاری باید انجام دهید که به نظم و ترتیب بیشتری نیاز دارد سعی کنید برای انجام آن تا شب دست نگه دارید. بعد از اتمام کارهایتان سعی کنید در خانه بمانید و با خانواده و عزیزانتان باشید. اما هنوز مسائلی هستند که به رسیدگی شما نیاز دارند، شاید حتی لازم نباشد طرف مقابلتان را وارد این ماجرا کنید و بهتر باشد مشکل را با خودتان حل کنید و مالکیت طلبی خود در رابطه عاطفیتان را تحت کنترل در آورید.

 

فال حافظ متولدین دی

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر: دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.

 

divider1

 

♒ فال متولدین بهمن

اگر کاری باید انجام دهید که نیاز به نظم و ترتیب و توجه دارد بهتر است حداقل تا فردا دست نگه دارید، زیرا امروز هیچ کدام از این موارد را در اختیار ندارید. قدرت انکارناپذیر عشق امروز به درگیری های عاطفی که دیروز داشته اید غلبه خواهد کرد و قدرت جاذبه فوق العاده ای شما و عشقتان را بار دیگر به هم نزدیک خواهد کرد. با این حال هر چند ناخوشایند به نظر می آید اما نباید این حال و هوای رمانتیک خیالتان را از آینده رابطه تان مطمئن کند، بهتر است به جای اینکه به آغوش هم پناه ببرید با کمال آرامش موضوعاتی که  دیروز در موردشان بحث کرده بودید را مجددا مورد بررسی قرار بدهید تا دوباره چنین وضعیتی برایتان پیش نیاید. در برنامه ریزی خود منطقی و حساب شده رفتار کنید و قدم هایی که باید برای رسیدن به هدفی مشخص بردارید را بررسی کرده و بر اساس همان پیش بروید. هر جا که دچار تردید بودید راهی را انتخاب کنید که از آن مطمئن هستید. امروز برای جسارت به خرج دادن روز چندان خوبی به نظر نمی رسد!

 

فال حافظ متولدین بهمن

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

تعبیر:  هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. خود را گرفتار مسئله ای کرده ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده.

 

divider1

 

♓ فال روزانه متولدین اسفند

آشفتگی هایی که دیروز در رابطه عاطفی‌تان وجود داشته‌اند امروز و با فرا رسیدن روزی جدید برطرف خواهند شد و گرما و امیدواری جایگزین تردید‌ها و نگرانی هایتان خواهد شد. در حال حاضر عینک خوش بینی به چشمانتان زده اید و نگاهی مثبت به همه چیز و همه کس دارید و با انرژی و هیجان زیادی برای انجام کارها و وظایف خود احساس آمادگی می کنید؛ با این حال باید به خاطر داشته باشید که اهمیت تلاش و پشتکار را دست کم نگیرید. با وجود این که خیلی سر حال هستید و دلتان می خواهد تمام روز حرف بزنید بهتر است حداقل با فرا رسیدن امشب دست از پرحرفی و به ویژه غیبت کردن بردارید تا واکنش های دیگران باعث ناراحتیتان نشوند. نگاهی منطقی به وضعیت و شرایط فعلی خود داشته باشید و با اعتماد به نفس عمل کنید. پیش از آنکه اهدافتان را مشخص کرده و برای آنها برنامه ریزی کنید از اینکه تمام اطلاعات لازم را در اختیار دارید اطمینان حاصل کنید.

 

فال حافظ متولدین اسفند

آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است

تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است

تعبیر:  سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

 

divider1

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

* *منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied