شمانیوز

فال روزانه جمعه 28 آذر 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/09/28

فال روزانه جمعه 28 آذر 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/09/28

 

 

فال روز تولد 99/09/28

 

 

دوست عزیزی که 28 آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی بسیار محترم، حساس، جسور، دارای اعتماد به نفس و با سیاست، طرفدار سادگی و عاشق کمک کردن به دیگران هستید. با این همه شما خیلی زود عصبی و بی حوصله می شوید و این خیلی وقت ها به ضرر شما تمام می شود. وضعیت سلامت جسمانی شما امسال روبراه خواهد بود، اما برای حفظ سلامت روانتان به شما توصیه می شود که به معنویات پناه ببرید تا بتوانید خودتان را از شر فشارها و نگرانی هایی که دنیای مادی به شما تحمیل می کند خلاص کنید. امسال از لحاظ اقتصادی برای شما سال بدی نخواهد بود، اما باید تا جای ممکن از ولخرجی کردن و به ویژه خرید اجناس لوکس خودداری کنید زیرا این کار ممکن است شما را از لحاظ مالی در مضیقه قرار دهد و بحران های مالی برای شما ایجاد کند که آرامش خانواده تان را بهم خواهند زد. شاید اوایل سال از لحاظ مالی برای شما با سختی هایی همراه باشد، اما بعد از گذشت چند ماه آغازین سال راهی برای کسب درآمد بیشتر و حل مشکلات خود پیدا خواهید کرد. در زمینه ی حرفه ای امسال تغییرات بسیار بزرگی را تجربه خواهید کرد. ماه های میانی سال انتقالی و یا ترفیع رتبه را برای شما به همراه خواهند داشت. اگر توجه کافی به شخصی که دوست دارید نداشته باشید رابطه تا با بحران هایی روبرو خواهد شد. مجردها احتمالا تا یکی دو سال دیگر باید تنهایی را تحمل کنند. دی، بهمن و فروردین بهترین ماه های سال خواهند بود.

divider1

 

♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز تمرکز شما از دنیای بیرون به دنیای درونتان تغییر جهت داده است و پس از گذراندن یک هفته شلوغ و پر انرژی ترجیح می دهید در دنیای آرام درونتان فرو بروید، اما کارهای زیادی که برای انجام دادن دارید در انتظارتان هستند. امروز ممکن است از این که نمی توانید خودتان را با سرعت زیاد دیگران هماهنگ کنید، ناراحت باشید. تلاش های شما برای هماهنگ شدن با آنها تنها باعث آشفتگی و سردرگمی شما خواهد شد. خودتان را اذیت نکنید، شما مجبور نیستید سرعت خودتان را با آنها تنظیم کنید، پس با آرامش با جریان زندگی پیش بروید و قبل از اینکه بخاطر مسئله ای پیش پا افتاده و بی اهمیت از عصبانیت به سقف بچسبید از یک تا ده بشمارید. شما اگر چیزی را می بخشید فقط به خاطر لذتی است که این کار به شما می بخشد. شما با این کار احساس قدرت و آرامش خاطر می کنید. امروز هم به این ویژگی ذاتی خود وفادار باشید و سخاوت خود را بی هیچ چشم داشتی نثار دیگران کنید. اگر همه در بخشندگی مثل شما بودند دنیا جای خیلی بهتری می شد! امروز با خونسردی خاص خودتان می توانید دیگران را در بحث ها به اشتباه بیندازید و هر کسی را لایق اعتماد خود نمی دانید. در روابط عاطفی اعتماد به طرف مقابل شرط اول ایجاد روابط عاطفی عمیقتر است.
 

فال حافظ متولدین فروردین

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر:اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

 

divider1

 

♉ فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز ناگهان ریتم همه چیز آرامتر شده است، حتی خیلی آرامتر از آن چه شما انتظار دارید و این برای شما چندان خوشایند نیست. اما باور کنید این وضع موقتی است، پس سعی کنید از این وضعیت بیشترین بهره را ببرید. در حال حاضر فرصت های موجود به آن سرعتی که فکر می کنید از بین نخواهند رفت. پس سر فرصت و با حوصله برای استفاده مناسب از آنها برنامه ریزی کنید. خوشبختانه شما آدم صبوری هستید و در مورد مسائل مهم با حوصله رفتار می کنید.امروز حتما نگاهی جدی به خودتان، وضعیت فعلیتان و راهی که در پیش گرفته اید و مقصدی که در انتظارتان است داشته باشید. اینکه خودتان را کمی مورد انتقاد قرار دهید هیچ اشکالی ندارد، مخصوصا اگر احساس می کنید که در چند وقت اخیر هیچ پیشرفت قابل توجهی نداشته اید. البته حواستان را خوب جمع کنید که در این مورد زیاده روی نکنید و انتقاد کردن از خودتان را با خود ویرانگری اشتباه نگیرید!  سعی کنید امشب را همراه با عشقتان در کنار آنهایی که حالتان را خوب می کنند و برایتان اهمیت دارند بیرون بروید. تا آخر شب خواهید دید که این دیدار چه تاثیر مثبتی روی رابطه شما و عشقتان نیز خواهد داشت.

 

فال حافظ متولدین اردیبهشت

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

تعبیر:راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.

 

divider1

 

♊ فال امروز متولدین خرداد

امروز اگر دیگران شما و کارهایتان را بلافاصله مورد تحسین و تایید قرار ندهند خیلی سریع ناراحت و دلخور خواهید شد. اما نباید خودتان را به خاطر این موضوع ناراحت نکنید زیرا پیش از به پایان رسیدن امروز تمام آن چه کرده اید دیده خواهد شد. امروز سعی نکنید خوشحالیتان را به دیگران وابسته کنید، به جای این که رضایت و شادی خود را به عکس العمل های دیگران وابسته کنید. روی پای خودتان بایستید و خودتان مایه شادی خود را فراهم کنید. شاید نتایج زیادی نگیرید ولی هر قطره از این موفقیت برایتان بسیار ارزشمند خواهد بود. سعی نکنید یک شبه راه صد ساله را بروید و به تمام خواسته هایتان برسید. به جای دویدن حساب نشده به دنبال اهدافتان برای رسیدن به آنها برنامه ریزی کنید. شما از رویارویی با چیزهایی که برایتان خوشایند نیستند اکراه دارید و ترجیح می دهید که از آنها فرار کنید، اما امروز نخواهید توانست به این سادگی ها فرار کنید. کسی که دوست دارید و یا یکی از اعضای خانواده تان شما را تحت فشار قرار داده است. شما به احتمال زیاد راه حلی برای این شرایط در سر دارید اما ترجیح می دهید فعلا در این مورد سکوت کنید.

فال حافظ متولدین خرداد

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

تعبیر:حالا که همه چیز دارد درست می شود پشتپا به آنه نزنو کارها را خراب نن زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود.

 

divider1

 

♋ فال روزانه متولدین تیر

زمان دارد می گذرد و شما خوب می دانید که باید توجهتان را روی لیست بلند بالای کارهایی که برای انجام دادن دارید متمرکز کنید. باید برای انجام این کارها برنامه ریزی داشته باشید و حداکثر استفاده را از تک تک لحظات خود ببرید. امروز از این که به زبان آوردن افکارتان کار خوبی باشد چندان مطمئن نیستید، مخصوصا اگر نگران این باشید که افکار و رویاهایتان با بقیه فرق داشته باشند. شما در شرایط عادی وقتی در چنین موقعیتی قرار بگیرید به عالم درونی خودتان پناه می برید، ولی امروز دوست دارید در کنار دوستان و خانواده تان بمانید.  شاید خبرهایی در مورد یک نفر شنیده باشید که باعث ناراحتی و نگرانی شما شده است. اکنون بهترین کاری که می توانید بکنید این است که روی روابط عاطفی خود حساب کرده و به آنهایی پناه ببرید که دوستشان دارید، مخصوصا اگر بتوانید زمانی را در کنار شخصی که دوست دارید بگذرانید خیلی بهتر هم خواهد شد. اجازه بدهید عزیزانتان از شما نگهداری کنند و با محبت هایشان حال دلتان را خوب کنند. این کار به شما چنان انرژی و توان تازه ای خواهد داد که خودتان هم باور نخواهید کرد. هیچ اشکالی ندارد که نیار خود به مورد محبت قرار گرفتن را با نزدیک ترین افراد زندگیتان در میان بگذارید.

 

فال حافظ متولدین تیر

بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست

تعبیر:کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.

 

 

 

divider1

 

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز پس از چند روز تعطیلی و بی خیالی، حواستان را روی مسائل مادی و اهداف کوتاه مدت خود متمرکز کرده اید. مدیریت بودجه تان در حال حاضر از اهمیت بسیاری برخوردار است و اصلا نباید پولتان را صرف خرج های بی دلیل و غیر ضروری کنید. نگرانی در رابطه با مادیات برای شما وحشتناک و نفرت انگیز است، اما بخواهید یا نخواهید باید به این جنبه زندگی خود هم رسیدگی کنید. داشتن یک زندگی آرام نه تنها شما، بلکه اطرافیانتان را نیز تحت تأثیر قرار داده و مایه آرامش بیشتر آنها را نیز فراهم می ساز و در نتیجه رابطه عاطفیتان نیز بهبود خواهد یافت؛ پس به دست آوردن آرامش به ویژه رفاه مالی اهمیت زیادی برای شما باید داشته باشد. شما استعدادی فوق العاده در درون خود دارید که این اجازه را به شما می دهد که ایده ها و افکار فوق العاده تان را به راحتی با دیگران در میان بگذارید و خیلی خوب منظورتان را به دیگران منتقل کنید. به احتمال زیاد در خانواده تان شما شخصی هستید که به بچه ها درس زندگی و مسئولیت پذیری می دهد. اما امروز برای شما درس جدیدی را به همراه خواهد داشت، آن هم این است که آموزش یک اتفاق دو طرفه است و هر دو طرف باید در آن صحبت کنند و ایده هایشان را به زبان بیاورند، پس به جای اینکه متکلم وحده باشید و به دیگران مجال صحبت کردن ندهید، گاهی بین حرف هایتان نفسی تازه کنید تا بقیه هم حرف بزنند!
 

فال حافظ متولدین مرداد

بیا که قصر امل سخت سست بنیادست***بیار باده که بنیاد عمر بر بادست

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود***ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

تعبیر:شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

 

divider1

 

♍ فال امروز متولدین شهریور

به نظر می رسد که شرایط کیهانی دارند به نفع شما تغییر پیدا می کنند و می توانید پیش از پایان امروز بسیاری از کارهایی که می خواسته اید را به انجام برسانید. سعی کنید تا وقت باقیست بیشترین بهره را از این موقعیت ببرید، زیرا این وضعیت دوام چندانی نخواهد داشت و همیشه چرخ روزگار به نفع ما نمی چرخد. شاید احساس کنید که از بقیه دور و جدا افتاده اید و افکار و عقایدتان با آنها فرق می کند. شما مجبور نیستید خودتان را به دیگران شبیه کنید، از این تنهایی برای پرورش افکارتان استفاده کنید. این وضعیت موقتی است و خواهید توانست تا فردا افکارتان را سر و سامان بدهید و با خیال راحت با دوستان و خانواده تان وقت بگذرانید. امروز احساس می کنید فضای اطرافتان را تنش و آشفتگی پر کرده است. احساس خستگی باقی مانده از چند روز گذشته دارد به شما غلبه می کند و احساس می کنید که دیگر نمی تواند تا مشاهده نتایج نلاش هایتان صبر کنید، اما باور کنید که دیگر چیزی نمانده است! شاید بین شما و یکی از دوستان و نزدیکانتان بحث ها و دلخوری هایی به وجود آمده باشد، اما نباید اجازه بدهید این موضوع بین شما فاصله بیندازد. شرایط به وجود آمده موقعیت خوبی را برای رسیدگی به مشکلات بین شما فراهم کرده است. از این موقعیت بهره ببرید و سعی کنید اگر دلخوری یا خصومتی پیش آمده است آن را از بین ببرید.

 

فال حافظ متولدین شهریور

به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است***بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است

گرت ز دست برآید مراد خاطر ما***به دست باش که خیری به جای خویشتن است

تعبیر:به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.

 

divider1

 

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز آنقدر در رابطه با برنامه هایی که برای آینده تان دارید هیجان زده هستید که اصلا صبر و طاقتی ندارید و نمی توانید یک جا بند شوید. متاسفانه این که مثل یک توپ به در و دیوار بزنید و یک جا بند نشوید حتی اگر هیجان انگیز باشد هم برای شما نتایج چندان رضایت بخشی به همراه نخواهد داشت و باعث رسیدن شما به اهدافتان نخواهد شد. از این همه انرژی که در وجود خود احساس می کنید به درستی استفاده کنید و کارهایی که به عهده تان هستند را انجام دهید. هنوز از جو استرس چند روزه ای که داشته اید بیرون نیامده اید و استراحت و تفکر در رابطه با مسائل شخصیتان برای شما بالاترین درجه اهمیت را دارد و ترجیح می دهید به مسائلی که تمام ماه گذشته ذهنتان را به خودشان درگیر کرده بودند بپردازید. حواستان به این نکته که رویاهایتان چه زمانی ارتباط خود با واقعیت را از دست می دهند باشد و سعی کنید راهی برای حفظ ارتباط میان این دو دنیا پیدا کنید. درست است که زمانی می توانید بگویید کسی را دوست دارید که عشقتان بدون قید و شرط باشد، ولی در این راه از خودتان یک قربانی نسازید و کاری نکنید که آنچه انجام می دهید در چشم طرف مقابلتان بی ارزش شود.
 

فال حافظ متولدین مهر

شکفته شد گل حمرا و گشت بلبل مست***صلای سرخوشی ای صوفیان باده پرست

اساس توبه که در محکمی چو سنگ نمود***ببین که جام زجاجی چه طرفه‌اش بشکست

تعبیر:خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

 

 

 

divider1

 

♏ فال روزانه متولدین آبان

در حال حاضر انرژی شما در موازات با اهداف و جاه طلبی هایتان هست و دارید با اطمینان خاطر و هدفمند پیش می روید، اما باید سعی کنید تمرکز بیشتری داشته باشید و روشی عمل گرایانه و کاربردی را مورد استفاده قرار دهید و ببینید چه راهی بهتر و سریعتر شما را به خواسته هایتان خواهد رساند. شما مسئول خوشبختی دیگران نیستید، شما تنها موظف هستید برنامه سازنده ای برای زندگی خودتان داشته باشید. این که انرژی خود را برای مدتی کوتاه روی یک کار متمرکز کنید خیلی موثرتر از این خواهد بود که بخواهید همزمان چند کار مختلف را انجام دهید و زمان بسیاری را صرف این کارها کنید و در نهایت هم به نتیجه نرسید.  امروز ممکن است در برنامه هایتان تغییراتی پیش بینی نشده به وجود بیایند که اگر برنامه تان خیلی دقیق و با در نظر گرفتن تمام ساعات روز چیده شده باشد تمام کارهایتان بهم خواهند ریخت. به ویژه در ساعات اولیه صبح احتمال بروز اتفاقات غیر مترقبه بیشتر خواهد بود. به خودتان فشار نیاورید، لازم نیست در یک روز این همه کار کنید. رم هم یک شبه ساخته نشد. روزتان را با خیال راحت و بی استرس شروع کنید و به خودتان سخت نگیرید. امروز ممکن است چیزهایی که ترجیح می دهید فعلا از دیگران مخفی کنید به صورت ناگهانی افشا شوند، ناراحت نباشید، دلیلی برای مخفی کردن واقعیت وجود ندارد.

 

فال حافظ متولدین آبان

چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت

به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

 

divider1

 

♐ فال روزانه متولدین آذر

چه خوشتان بیاید و چه نیاید وجود جزئیات دلیلی دارد و باید هر از گاهی تمام جزئیات را مورد بررسی قرار دهید. امروز هم از آن روزهایی است که باید به قطعه های کوچکتر پازل اهمیت بدهید. این کار باعث خواهد شد اطلاعات مهمی که لازم دارید را به دست بیاورید. این که به اعتقادات خود پایبند باشید خیلی خوب است، ولی نباید بیش از اندازه از خودتان سرسختی نشان بدهید. سرسختی بیش از حد مانع خوشحالی شما خواهد شد. امروز در دست گرفتن کنترل کارها و دادن نظم و ترتیب به برنامه هایتان بسیار آسان خواهد بود و می توانید احساس خیلی خوبی نسبت به خودتان و توانایی هایتان در انجام کارها پیدا کنید. فقط این نکته را یادتان باشد که هر کاری که اکنون انجام دهید اثراتی طولانی مدت روی شما و آینده تان خواهد داشت. مسائل جدی و مهمی که به رسیدگی فوری شما نیاز دارند را فراموش نکنید. هر چه زودتر این کار را انجام دهید به نفع خودتان خواهد بود. قبل از این که حرفی بزنید که از گفتن آن پشیمان شوید از دوستان و همکارانتان نظرشان را بپرسید و ببینید آنها چه فکری می کنند. اگر کمی عصبی هستید این حالت را به عشقتان انتقال ندهید و خودتان را کنترل کنید. سری به اصول فنگ شویی بزنید و خانه تان را تبدیل به آشیانه عشق و سرشار از انرژی مثبت کنید.

 

فال حافظ متولدین آذر

به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست

زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست

تعبیر:چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

 

divider1

 

♑ فال روز متولدین دی

تحت شرایط کیهانی امروز، شما دارید به یکی از جنبه های زندگیتان که سختی های زیادی را برای شما به وجود آورده است فکر می کنید. شاید شما مجبور هستید روزهای زیادی را دور از خانواده و یا شخصی که دوست دارید بگذرانید و دلتان بخواهد زمان بیشتری را در کنار عزیزان خود بگذرانید و این کمبود تنش هایی را در روابط شما ایجاد کرده باشد. آیا در مورد این موضوع و احساساتی که دارید با عزیزانتان صحبت کرده اید؟ شاید آنها راه حلی برای این مشکل داشته باشند. امروز شاید فرصتی پیش بیاید تا با شریک زندگیتان در مورد نیازهای برآورده نشده تان حرف بزنید، ولی مواظب باشید که باعث نشوید به احساسات طرف مقابلتان ضربه وارد شود، دست از خود خواهی برداشته و کمی از زاویه دید عشقتان به قضایا بنگرید و به او هم حق بدهید که بخواهد گاهی حرف خودش را به کرسی بنشاند. نباید قدرت تخیل خودتان را محدود کنید و حتما زمانی را برای فکر کردن به رویاهایتان بگذارید. گاهی یک رویا می تواند قدرتمند تر از هزاران واقعیت باشد و آنقدر الهام بخش و موثر باشد که بیش از هر واقعیت دیگری بتواند روی آینده تان تأثیر داشته باشد؛ پس سعی نکنید خودتان را محدود کنید و ذهنتان را آزاد بگذارید.

 

فال حافظ متولدین دی

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر:دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.

 

divider1

 

♒ فال متولدین بهمن

این اواخر وقت گذراندن با شما کمی دشوار شده است و نسبت به همیشه تا حدودی دمدمی مزاج و بی حوصله شده اید و حالتان مدام در حال تغییر است، با این حال امروز دیگر وقت آن رسیده است که کمی دست از این رفتارها برداشته و با بقیه همراهی و همکاری کنید. اگر می خواهید وقت کافی برای تفریح و خوش گذراندن داشته باشید گاهی باید مدتی را فقط و فقط به کار و تلاش اختصاص بدهید، حالا هم شما در چنین موقعیتی قرار دارید، پس بدون آنکه غر بزنید سرتان به کارتان باشد. از این که از حدود و مرزهایی که برای خودتان تعیین کرده اید فراتر بروید وحشت دارید. ولی اگر این کار را نکنید چیزهای خیلی زیادی را از دست خواهید داد. مروز بالاخره شور و هیجانتان کمی فروش کرده است و افکارتان از مسائل شخصیتان فارغ شده و به فکر مسائل مادی و پیشرفت وضعیت مالیتان هستید. اما بحث مالکیت در رابطه عاطفیتان نیز ذهنتان را به خود مشغول کرده و ترجیح می دهید مرز اموال خودتان و طرف مقابلتان را از هم جدا کنید. این موضوع شاید بحث چندان جالبی را به همراه نداشته باشد، اما نتیجه ای که به دست خواهید آورد به احتمال زیاد ارزش وقتی که برای آن می گذارید را خواهد داشت، زیرا جلوی بالا گرفتن برخی بحث ها و مشکلات آینده را خواهد گرفت. پرداختن به این مسائل لزوما اثری روی صمیمیت و احساس نزدیکی شما و عشقتان نخواهد گذاشت.

 

فال حافظ متولدین بهمن

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

تعبیر:  هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. خود را گرفتار مسئله ای کرده ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده.

 

divider1

 

♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز حال و هوایتان قابل توجهی پیدا کرده و در این فکر هستید که چگونه می توانید آنهایی که به شما نزدیک هستند را به بهترین شکل ممکن مورد حمایت خود قرار دهید و نسبت به نیازهای آنها حساسیت بیشتری احساس می کنید. با این حال باید در نظر داشته باشید که اگر واقعاً می خواهید چیز ارزشمندی در مقابل به دست بیاورید، باید این سخاوت بدون هیچ چشم داشتی باشد. امروز برای شما اشتباه گرفتن افکار سطحی و بی اهمیت به جای افکار عمیق و تاثیرگذار خیلی ساده است. شاید فکر کنید یک ایده شما می تواند زندگیتان را تغییر دهد، ولی خیلی زود مشخص می شود که ایده های خلاقانه ای که امروز در ابتدا فوق العاده به نظر می رسند به آن خوبی که فکر می کرده اید نبوده اند. امروز اگر یک واقعیت در مورد شما وجود داشته باشد آن هم این است که ترجیح می دهید در خانه بمانید و با یک کتاب خوب در تخت خوابتان خلوت کنید. با این حال، حتی اگر روزتان را به همین صورت بگذرانید هم تمام مدت فکرتان مشغول اتفاقاتی خواهد بود که آن بیرون در جریان هستند و شما از آنها بیخبر مانده اید. شاید بهتر باشد کمی بیشتر در اجتماع حضور پیدا کنید، اگر مجرد باشید احتمال اینکه با حضور در این جمع ها بتوانید یک نفر را پیدا کنید که در روزهای بی حوصلگی به جای کتاب هایتان شما را همراهی کند خیلی زیاد خواهد بود. این پیشنهاد به اندازه ی کافی وسوسه کننده نیست که کمی به آن فکر کنید؟!

 

فال حافظ متولدین اسفند

آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است

تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

 

divider1

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

* *منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied