شمانیوز

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه مدعی نیستیم شبکه شاد مانع و ایراد ندارد گفت: ۷۷ درصد دانش آموزان تهران از شبکه شاد و مابقی از شبکه های داخلی که توسط مدارس وصل شده استفاده می کنند.

عبدالرضا فولادوند، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در آیین تجلیل از خورشیدواره های مهر و ایثار در عرصه جهاد آموزشی شهر تهران با اشاره به اقدامات انجام شده در ایام کرونا برای آموزش دانش آموزان گفت: با تلاش و کوشش معلمان دلسوز سال تحصیلی گذشته را با همه سختی هایی که وجود داشت به جلو بردیم.

او ادامه داد: ایام تابستان نیز مشغول کسب آمادگی برای شروع سال تحصیلی جدید بودیم.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به اینکه مردم ایران تلاش و کوشش شما معلمان را فراموش نخواهند کرد اظهار کرد: ما قدر زحمات و تلاش معلمان را می دانیم و امروز به نمایندگی از آموزگاران مناطق از شماری از آنها تقدیر می شود.

فولادوند افزود: معاونت ابتدایی شهر تهران در بحث شبکه شاد، تولید محتوا، انتخاب مدرسان برتر و ساماندهی برنامه مدرسه تلویزیونی در ۱۰ ماه گذشته تلاش های بسیاری انجام داده است.

 

او با بیان اینکه مدعی نیستیم شبکه شاد مانع و ایراد ندارد اما می تواند یکی از بهترین شبکه هایی باشد که به لحاظ محتوا و سایر امکانات در اختیار ما قرار دارد گفت: ۷۷ درصد دانش آموزان تهران از شبکه شاد استفاده می کنند و مابقی از شبکه های داخلی که توسط مدارس نصب شده استفاده می کنند.

 

منبع:برنا

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied