شمانیوز

در حادثه‌ای بسیار عجیب و دردناک کودکی دوساله قربانی خرافات پدر خود برای خارج کردن جن از بدنش شد.

یک اتفاق عجیب و غریب با سرانجام تراژدیک به پایان رسید و در آن کودکی که کمتر از دو سال داشت به دلیل جادوگری وخرافات جان خود را از دست داد. کودک به این بهانه که جن‌ها را از بدن او دور کنند با گاز گرفتن و ضرب و شتم از سوی پدر و مادر در معرض سخت‌ترین روش‌های شکنجه قرار گرفت.

 

مادر این کودک که در پایتخت الجزایر زندگی می‌کند، ادعا کرد که از زمان ازدواج خود در سال ۲۰۱۳ به بیماری روحی «لمس کردن» مبتلا شده و او به دنیای جادو و خرافات برای رهایی از این حس خود پناه برده است. رمال‌ها به او اطمینان دادند که نوزادش لباس جن پوشیده است و ضرب و شتم را راهی برای از بین بردن آن از بدن ضعیف کودک توصیف کردند.

 

پدر و مادر مجرم و خرافی کودک را در یک سطل پلاستیکی قرار دادند تا بدون توقف به سر او ضربه بزنند سپس او را در آب سرد قرار دادند که خون از گوش او خارج شد و منجر به خونریزی داخلی جمجمه و مغز نوزاد شد. این کودک مظلوم سرانجام در بیمارستانی در پایتخت الجزایر جان باخت.

 

گزارش کالبد شکافی در بیمارستان نشان داد که علت مرگ نوزاد خونریزی شدید است که در نتیجه رفتار خشونت آمیز و ضربه زدن به سر نوزاد ایجاد شده است.

 

پدر این کودک دو ساله به اداره پلیس مراجعه و اعتراف کرد که همسرش ۲۷ ماه قبل از حادثه مانع دیدار او با کودک شده بود و برای رهایی از شر افکار و توهمات خرافی خود کودک را به قتل رساند. این پدر در اظهارات خود عنوان کرد: "پس از این اتفاقات من نیز او را به قتل رساندم. او کودک و مرا به خانه‌ای خالی برد تا آداب و رسوم خرافی خود را اجرا کند و نشان دهد که کودک جنی شده است و وقتی خون از گوش کودک راه افتاده آن را نشانه خروج جن عنوان کرد و به ضرب و شتم خود ادامه داد."

او می‌گوید که کودک را از دست او نجات داده و به خانه برده است، اما وقتی حال جسمی کودک خراب شده و به بیمارستان مراجعه می‌کند که دیگر دیر بوده است.

 

دادگاه الجزایر این مرد را به علت جنایتی که در آن مشارکت داشته و قتلی که مرتکب شده به حبس ابد محکوم کرد.

 

 

 

 

منبع:باشگاه خبرنگاران

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied