شمانیوز

جذابیت رفتاری یا بهتر بگوییم رفتارهایی که شما را جذاب تر می کنند دسته ای هستند که شما اشتباها و بدون آگاهی از این مسئله آنها را انجام می دهید.

واضح است که جذابیت رفتاری شما ریشه در نحوه برخورد و برقراری ارتباط با دیگران دارد ،شخصیت شما باعت می شود که بتوانید دیگران را به خود جذب کنید یا آنها را نسبت به خودتان خجالت دهید. عادت های اخلاقی افراد در روابط اجتماعی موثر است و می تواند نقش مهمی در این زمینه داشته باشد، در این بخش به 7 مورد از رفتارهای غلط که جذابیت شما را کم می کنند اشاره خواهیم کرد.

 

جذابیت زنانه (عکس)

 

7 ویژگی شخصیتی که موجب می شود جذاب نباشیم:

1- بی اعتنا بودن:

اخلاق شماست که شما را فردی مهربان و دلسوز و خشن و ... می کند.احترام به افراد صرف نظر از سن ، جایگاه اجتماعی ، مذهب و ... از شما فردی مهربان و پسندیده می سازد بی اعتنا بودن نه تنها عدم جذابیت است بلکه زشت هم هست.

 

2- پزدادن:

اگر شما دائما در مورد پول ، مقام ، داشته هایتان صحبت کنید اطرافیان نیز از شنیدن این صحبت ها خسته می شوند. هیچ فردی شخصی را که مدام در حال تعریف و تمجید از خودت است را نمی پسندد.

 

3- به خود احترام نگذاشتن:

اگر به خودتان احترام نگذارید چگونه ممکن است شخص دیگری به شما احترام بگذارد . عشق و احترام بخود برای فردی که با خودش مهربان نیست سخت است همین زمینه ساز بی علاقگی و از دست رفتن جذابیت شما در منظر دیگران می شود.

 

4- متکی بود به تایید دیگران:

بعضی افراد هستند که همیشه نیازمند تایید و تصدیق دیگران هستند اما نظر خودتان باید خود کفا باشد و به دیگران توجه کنید و زندگی شادی برای خود بسازید.

 

5- ترس از تنهایی:

اگر ترس از تنهایی بیش از حد باشد و همیشه دنبال افرادی برای تقسیم کردن زندگیتان باشید این ترس باعث می شود که همیشه دنبال ایجاد رابطه باشید در نتیجه کسی علاقه ندارد که با شما اوقاتی را سپری کنید و به تنهایی خوشحال بودن جذابتر است.

 

6- ترس از رد شدن:

ترس از رد شدن و تایید نشدن باعث می شود که نتوانید ریسک کنید به همین دلیل گاهی اوقات موجب ناراحتیتان می شود و اینکه نتوانید شرایطتتان را تغیر دهید.

 

7- تعین نکردن محدومیت:

اجازه آسیب رساندن و ورود به حریم شخصی تان و هیچ کاری انجام ندادن در قبال کارهایشان به سایرین نشان می دهد که از مقابله با آن ها ترسیده اید.

 

 

 

منبع:ساعدنیوز

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied