شمانیوز
شما نیوز

فرش جذابی که به زمین دوخته شده

ممکن است تا به حال فرش هایی بسیار متفاوت را مشاهده کرده باشید اما این فرش بسیار عجیب است، فرشی که از زمین جدا نمی شود!

متفاوت ترین ها همیشه جزو جذاب ترین ها هستند، هرچند بزرگ یا هرچند کوچک مثل اثر هنری که یک هنرمند اسپانیایی روی چوب کف خلق کرده است و در این بخش مشاهده می کنید.

 

هنرمند با استعدادی که روی یک زمین چوبی شکل فرش را حکاکی کرد

به نظر شما زمانی که می توانیم یک طرح کف کاملاً دائمی و زیبا روی زمین منزل داشته باشیم، چرا باید فرش بخریم؟ این جمله ای است که برای شروع توصیف کار متفاوت یک هنرمند به کار رفته است. همه ما مهارت این هنرمند اسپانیایی به نام "سیلوا آپاریسیو" را نداریم. این فرد در سال 2017 از این هنر خود رونمایی کرد. او از دوران کودکی به کارهای هنری پرداخت و یک هنرمند با استعداد بود که می توانست در طیف وسیعی از موضوعات از جمله سیاست و محیط زیست حکاکی های بسیار هنرمندانه ای را انجام دهد.

 

او روز های زیادی را صرف حکاکی این زمین چوبی به شکل فرش کرد و نتایج به شدت واقعی شده بود. انگار که دقیقاً یک فرش روی زمین پهن کرده اند. این طرح از زمانی که دانشجو بود به ذهنش خطور کرده بود. با وجود گله و شکایت اعضای خانواده باز هم به این کار خود ادامه داد. در نتیجه با کنده کاری روی یک زمین چوبی توانست قسمتی از کف چوبی خانه را به شکل قالیچه ای واقعی در بیاورد.

 

یعنی دقیقا انگار که یک پارچه و یا یک قالیچه روی زمین پهن شده است. این قالیچه به گونه ای است که انگار یک فرش بدون عیب و نقص و بدون ذره ای نا هماهنگی روی کف زمین قرار گرفته است. بسیاری از افراد از هنر او استقبال کرده و آن را به اشتراک گذاشته اند.

منبع:نمناک

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied