شمانیوز

بازی خیره کننده مهدی طارمی در تیم باشگاهی کشور پرتقال باعث ابراز علاقه هواداران تیمش شده است !

مهدی طارمی بازیکن سابق پرسپولیس که این روزها در تیم پورتو به عنوان یکی از بازیکنان محبوب در پرتغال شناخته شده است که این محبوبیت زیاد برای او دردسر ایجاد کرده و دختران پرتغالی از خواستگاری کرده است.

.160953634472828-irannaz-com

 

دختران پرتغالی از مهدی طارمی خواستگاری کردند

 

در آخرین دیدار از هفته یازدهم لیگ پرتغال، ویتوریا گیمارش در استادیوم خانگی خود یعنی آفونسو هنریکس میزبان پورتو بود. با توجه به وضعیت دو تیم در جدول رده بندی، این یک بازی حساس و مهم برای دو تیم محسوب می‌شد.

 

در این بازی گیمارش دوبار از اژدهاهای پورتو پیش افتاد، اما هر دو بار این مهدی طارمی بود که تیم سرجیو کونسیسائو را به بازی برگرداند.

 

در دقیقه ۷ روشینیا مهاجم ۲۵ ساله و پرتغال گیمارش دروازه پورتو را خیلی زود باز کرد تا شاگردان ژوائو هنریکه با روحیه بالایی بازی را ادامه دهند.

 

اما در دقایق پایانی نیمه نخست، لوئیس دیاز که در دقیقه ۳۲ به بازی آمده بود، از میانه زمین حرکت کرد و توپ را به سرجیو اولیویرا رساند

 

که ارسال او به پشت مدافعان ویتوریا گیمارش را موسی مارگا با پاس به بغل به مهدی طارمی رساند تا این ملی‌پوش ایرانی با شیرجه و تکل روی هوا گل تساوی تیمش را بزند.

 

در دقیقه ۶۳ این اسکار استوپینیان بود که برای بار دوم قفل دروازه آگوستین مارچسین و پورتو را باز کرد تا میزبان با نتیجه دو بر یک پیش بیفتد، ولی این خوشحالی طولی نکشید و بازهم مهدی طارمی منجی تیمش شد.

 

لوئیز دیاز که پس از اضافه شدن به ترکیب پورتو نیروی تازه‌ای به خط حمله این تیم داده بود، در دقیقه ۶۵ نفوذ تند و تیزی از سمت چپ زمین انجام داد که پاس کات‌بک زمینی او به محوطه جریمه را مهدی طارمی بدون مکث و با شوت پای راست تبدیل به گل کرد.

 

در دقیقه ۸۰ لوئیس دیاز بازی خوب خودش را تکمیل کرد و توانست دروازه گیمارش را برای بار سوم باز کند تا پورتو به لطف بریس مهدی طارمی ، کامبک رویایی زده باشد و مجددا در کورس قهرمانی قرار بگیرد. پورتو با این پیروزی ۲۵ امتیازی شد و با ۴ امتیاز اختلاف نسبت به اسپورتینگ صدرنشین، در رده سوم جای گرفت.

 

اما هواداران پورتو حین و بعد از بازی، با ارسال توئیت‌های فراوان از بازی خوب مهدی طارمی شگفت زده شده بودند و معتقد بودند که خرید طارمی، بهترین خرید این فصل فوتبال پرتغال بلکه جهان بوده است. حتی در این میان چند پیشنهاد ازدواج برای طارمی نیز از سوی کاربران پرتغال رسید

 

در زیر گزیده‌ای از هزاران توئیتی که در وصف مهدی طارمی منتشر شده بود را مرور می‌کنیم:

160953610039726-irannaz-com-800x449

 

 

 

به نظر شما طارمی می خواهد پدر فرزندانم بشود؟

 

 

160953609831274-irannaz-com-800x451

 

طارمی من عاشق تو هستم، تو چطور؟ با من ازدواج کن!!!!

 

منبع:ایران ناز

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied