شمانیوز

کم پشتی و کم حجمی موهای سر با نازک شدن تارها آغاز می شود .برای درمان ابتدا باید به فکر راه چاره ای برای ضخیم شدن موها باشیم .

یکی از علل اصلی ریزش و کم پشتی موهای سرتان نازک بودن آنهاست .نازک بودنی که به دلیل رنگ کردن مداوم مو با رنگهای شیمایی ، شستشوی غلط موها و یا نداشتن رژیم غذایی مناسب ایجاد می شود. داشتن موهای نازک و کم پشت می توانند اعتماد به نفس انسان را کاهش دهد زمانی که موهای شما ضخامت و حجم کافی را ندارد نمی توانید آنها را به هر مدلی که دوست دارید آرایش کنید.

داشتن موهای سالم و پرپشت و البته محکم علاوه بر زیبایی تاثیرات دیگری نیز دارد فصل اهمیت درمان و مراقبت هایی که موهای ضعیف شما نیاز دارد را نمی توان نادیده گرفتبا ما همراه شوید تا درمانی طبیعی و ارزان قیمت برای تقویت موهای نازک و ضعیف به شما معرفی کنیم.

ساخت نوشیدنی خانگی و طبیعی برای ضخیم شدن مو های سر

برای تهیه این معجون شما نیاز به :

1/2فنجان آب کیوی

1/2 فنجان آب سیب زمینی  

دارید.

برای اماده شدن معجون ضد ریزش و ضخیم کننده تارهای نازک موی سر باید مواد اولیه را خوب با هم ترکیب کنید تا یک نوشیدنی یکدست آماده شود.

نوشیدنی تقویت کننده موهای نازک را به مدت 3 ماه یک فنجان صبح و یک فنجان شب بنوشید. این ترکیب جادویی تا حد قابل توجهی از ریزش مو جلوگیری کرده و باعث ضخیم شدن تارهای مو می شود.

منبع:نمناک

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied