شمانیوز

کارآموز وکالت مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

کارآموز وکالت مورد اصابت گلوله قرار گرفت.صبح روز گذشته زمانی که خانم پریوش ظفری کارآموز وکالت در کرمانشاه حاضر شده بود در جریان رسیدگی و دفاع از موکلش در خیابان مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرد و به قتل می‌رسد در این خصوص به دستور دادستان کرمانشاه رسیدگی ویژه به حادثه تیراندازی خیابان بنت‌الهدی صادر شد.

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه دستور رسیدگی ویژه به حادثه تیراندازی خیابان بنت‌الهدی کرمانشاه را صادر کرد.شهرام کرمی با اشاره به وقوع حادثه تیراندازی مرگبار در خیابان بنت‌الهدی کرمانشاه، اظهار کرد: صبح امروز (۱۴ بهمن) زنی به دلیل اختلاف با همسرش به همراه وکیل و شاهد خود به یکی از شعب دادگاه‌های دادگستری استان مراجعه می‌کند. وی تصریح کرد: پس از پایان دادگاه، زن به همراه وکیل و شاهد خود به دفتر وکیلش مراجعه کرده و در این هنگام همسر زن نیز با استفاده از یک قبضه کلت کمری به سمت آنها شلیک می‌کند.

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه با اشاره به قتل همسر مرد، وکیل و شاهد در این حادثه تیراندازی مرگبار، اعلام کرد: به محض وقوع این حادثه ضابطین دستگاه قضایی و بازپرس ویژه قتل استان در محل حاضر شدند. وی تاکید کرد: ضابطین دستگاه قضایی به سرعت وارد عمل شده و فرد قاتل را دستگیر کردند و اکنون در بازداشت است. کرمی افزود: با توجه به جریحه‌دار شدن افکار عمومی در پی وقوع این حادثه دستور رسیدگی فوری و ویژه آن را صادر کردیم و در اسرع وقت به این پرونده رسیدگی می‌شود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • افتخار

    شفای عاجل از خداوند برای علی انصاریان