شمانیوز

هزینه مراسم سوم و هفتم مرحوم علی انصاریان صرف امور خیریه می شود و برای رعایت پروتکل بهداشتی مراسمی برگزار نمی شود.

هزینه مراسم سوم و هفتم مرحوم علی انصاریان صرف امور خیریه می شود و برای رعایت پروتکل بهداشتی مراسمی برگزار نمی شود.

خانواده مرحوم علی انصاریان در این مورد بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد: «علی انصاریان پیشکسوت محبوب فوتبال کشورمان چهارشنبه چشم از جهان فرو بست و به دیار باقی شتافت تا میلیون‌ها نفر ایرانی در کنار «ننه علی» (مادر گرامی مرحوم علی انصاریان) بر این داغ به دل نشسته سوگوار شوند.

 

 

مراسم سوم و هفتم علی انصاریان

 

 

بی‌تابی‌های «ننه علی» از داغ فراق پسرش تمامی ندارد و به خاطر همین بی‌تابی‌ها بود که شب گذشته با مساعدت بهنام ابوالقاسمپور شرایطی در بهشت زهرا (س) فراهم شد تا شام غریبان انصاریان فقید در جمع خانوادگی «ننه علی» و نزدیکانش برگزار شود. بعد از شام غریبان ”ننه علی» با دل داغدار و زبان قاصرش برای فرزند فقیدش سفره‌ای از احسان باز کرد.

«ننه علی» در پس هر اشکی که می‌ریخت، از قدرشناسی و ابراز همدردی مردم و دوستان علی که آنها هم غم دیده و پریشان بودند، تشکر می‌کرد. مادر پس از مراسم شام غریبان از مردم و دوستداران انصاریان فقید یک درخواست داشت.

او به خاطر شرایط سخت و همه‌گیر شدن شیوع ویروس کرونا در کشور و برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی اعلام کرد که مراسم سوم و هفتم برای فرزندش نخواهد گرفت و هزینه‌های این مراسم خرج امور خیریه خواهد شد تا بلکه این سفره احسان و عمل خیر باعث شادی روح فرزند فقیدش شود.

«ننه علی» و خانواده مرحوم انصاریان بار دیگر از همه دوستان و آشنایان به ویژه از تمامی مردم ایران که در این غم بزرگ کنارشان بودند و با آنها ابراز همدردی کردند و تسکین قلب‌شان بودند، بی‌نهایت سپاسگزاری نموده و برای مردم ایران آرزوی سلامتی کردند».

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • مینا

    تسلیت به مادر علی وتمام ملت ایران روحش قرین رحمت الهی

  • اعظم میرعباسی

    ای مادر عزیز خوش به حالت که همچنین فرزندی داشتیوخدا رحمتش کند وبه قبرش نور ببارد

  • شهلا

    روحت شاد ،علی انصاریان عزیز