شمانیوز
شما نیوز

عباسپور در گفتگو با شمانیوز:

دولت می‌توانست مانع آغاز موج چهارم کرونا شود

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: دولت با توجه به تجارتی که به دست آورده، می‌توانست مانع آغاز موج چهارم کرونا شود.

روح الله عباسپور، نماینده مردم بویین‌زهرا در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفتگو با خبرنگار سرویس اجتماعی پایگاه خبری و تحلیلی شمانیوز، با اشاره به نقش دولت در آغاز موج چهارم کرونا در کشور اظهار داشت: دولت می‌توانست مانع آغاز موج چهارم کرونا در کشور شود.

وی افزود: دولت باید در کنار رأفت اسلامی باید قوه قهریه را هم در نظر بگیرد؛ زیرا گاهی اوقات قوه قهریه برای منابع و حفاظت از جان و مال مردم ضروری است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دولت در این مدتی که کرونا وارد کشور و با توجه به سه موج کرونا، تجارب بسیاری را به دست آورده بود و می‌دانست که باید مانع سفرهای نوروزی می‌شد و در این راستا باید از قوه قهریه استفاده می‌کرد

عباسپور گفت: متأسفانه جدیت زیادی از سوی دستگاه‌های اجرایی برای جلوگیری از برگزاری نشست‌ها و سمینارها و حتی رفت‌وآمدها دیده نمی‌شود. مثلاً نوروز سال گذشته دولت مصرانه مانع سفرهای نوروزی شد که نتیجه آن کاهش میزان مبتلایان به کرونا بود؛ لذا امسال هم می‌توانست مانع سفرهای نوروزی شود که نشد.

او عنوان داشت: در دولتی که وزیر بهداشتش می‌گوید مردم به مسافرت نروند اما وزیر کشورش مانع مسافرت مردم نمی‌‍شود، مردم با خود می‌گویند تکلیف دولت با خودش مشخص نیست و بدون جدی گرفتن خطرات کرونا، سفر می‌روند.

انتهای پیام

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied