شمانیوز

فرهادی خبر داد؛

فرماندار تهران و فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونای کلانشهر تهران گفت: به دلیل شرایط قرمز کرونایی در شهر تهران رعایت حضور یک سوم از کارمندان در کلیه دستگاه‌های اجرایی لازم و ضروری است و بازرسی فرمانداری تهران از نحوه عملکرد این دستگاه‌ها نظارت دارد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی شمانیوز، ، عیسی فرهادی فرماندار تهران و فرمانده قرار گاه عملیاتی مبارزه با کرونا کلان شهر تهران گفت: براساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا و به دلیل شرایط قرمز کرونایی در شهر تهران کلیه دستگاههای اجرایی طبق قوانین و مقررات موظف به اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا هستند. بر همین اساس فقط حضور یک سوم از کارکنان در دستگاههای اجرای لازم است ، البته در ادارات ضروری حضور نیمی از کارمندان ضروری می باشد فرهادی افزود بازرسی فرمانداری تهران به صورت روزانه و مستمر در حال نظارت و رصد از دستگاههای اجرایی است  وی خاطر نشان کرد  در صورت عدم رعایت شیوه نامه های بهداشتی از سوی دستگاه ها ی اجرایی ضمن برخورد با این دستگاهها به  هیات تخلفات معرفی خواهند شد.

فرماندار تهران با بیان اینکه اگر مردم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند به طور قطع موج چهارم کرونا را به سلامت پشت سر می‌گذاریم، خاطرنشان کرد: هم اکنون در بسیاری از بیمارستان‌ها مراجعان کرونا بسیار زیاد شده  لذا انتظار داریم مردم این توصیه ها را جدی بگیرند و همانند سال گذشته رعایت کنند تا از این موج چهارم عبور کنیم. فرهادی در مورد منع تردد خودروها گفت : تردد خودرو ها به شهرهای قرمز و نارنجی که تهران نیز جزء این شهرهاست از مرز استان در نظر گرفته شده است و ورود وخروج به این شهرها ممنوع است و منع تردد درون شهری نیز از ساعت 10 شب تا 3 صبح کماکان پا بر جاست.

منبع: روابط عمومی فرمانداری تهران

انتهای پیام

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied