شمانیوز

مدیرکل سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران در گفتگو با شمانیوز:

مدیرکل سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: تعداد گشت‌هایمان را در ایام ماه مبارک رمضان در سه نوبت صبح، بعدازظهر و نیز سحر افزایش داده‌ایم.

محمدعلی اسفنانی، رئیس سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران در گفتگو با خبرنگار سرویس اقتصادی پایگاه خبری و تحلیلی شمانیوز، در رابطه با اقدامات سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران در نظارت بر بازار ماه رمضان اظهار داشت: هرسال به مناسبت پایان سال طرح ویژه نوروزی را داشتیم که این طرح از 15 اسفند ماه شروع می‌شد و تا 15 فروردین ادامه داشت، اما امسال به دلیل نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان، تصمیم بر این شد که این طرح ادامه یابد.

وی افزود: تفاوتی که طرح امسال با سال گذشته دارد، این است که ظرفیت گشت‌هایمان را تا دو برابر افزایش داده‌ایم و هم صبح و هم بعدازظهر گشت‌هایمان در سطح شهر حضور دارند و حتی اگر لازم باشد در هنگام شب و سحر گشت‌هایمان را اعزام خواهیم کرد.

این مقام مسئول تأکید کرد: سازمان تعزیرات نظارت خود را برروی کالاهای اساسی تشدید خواهد کرد تا گران‌فروشی و کم‌فروشی در این خصوص رخ ندهد و نیز گشت‌های سیار خود را در مراکز پرتردد مستقر خواهیم کرد.

اسفنانی گفت: اگر هر نوع شکایت گزارشی از سوی مردم، سازمان صمت و نیز سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان صورت بگیرد، حتماً به این شکایت‌ها رسیدگی می‌شود و در همان محل حکم هم صادر خواهد شد.

او تصریح کرد: مبنای برای ما همان قیمت‌هایی است که سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و اتحادیه‌های مربوطه اعلام می‌کند؛ لذا فروش بر مازاد قیمت‌های اعلام‌شده، گران‌فروشی محسوب می‌شود و برخورد تعزیراتی خواهد شد.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • پنجعلی

    شما را بخدا اینقدر برخورد نکنید.مگر جایی ارزان فروخته میشود که دنبال گرانفروش بگردید!!!