شمانیوز

یک مرد پس از سقوط از طبقه ۵ یک ساختمان کشته شد .

جنازه جوان تهرانی در ساختمان نیمه کاره کشف شد و علت مرگ این جوان سقوط به داخل چاهک آسانسور بود.

 

 

جنازه در ساختمان نیمه کاره تهران

 

کارگران یک ساختمان در حال ساخت بلافاصله پس از سقوط یکی از کارگران به داخل چاهک آسانسور برای درخواست کمک با سامانه ۱۲۵ تماس گرفتند و ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت ۹: ۰۰ صبح امروز زنگ ایستگاه ۱۰۲ را به صدا درآورد و نیروهای عملیات را به همراه تیم نجات ۳ به خیابان آیت الله کاشانی خیابان شالی گلستان هفتم اعزام کرد.

ایرج جعفری افسر آماده منطقه یک عملیات آتش نشانی تهران در این باره گفت: در یک ساختمان ۵ طبقه در حال ساخت، یک کارگر ۴۰ ساله تبعه افغانستان در حال کار بود که به دلیل نامعلومی از طبقه چهارم به داخل چاهک آسانسور افتاد و تا انتهای چاهک در طبقه زیرین سقوط کرد.

 

جنازه_در_ساختمان_نیمه_کاره
 
 
 

وی افزود: آتش نشانان بلافاصله در حضور عوامل اورژانس وارد چاهک آسانسور شدند و ایمن‌سازی اولیه محل حادثه را انجام دادند و پس از انجام معاینات اولیه توسط عوامل اورژانس حاضر در محل، متاسفانه معلوم شد این کارگر بر اثر شدت جراحات وارده در همان لحظه اول جان خود را از دست داده بود.

 

 

سقوط مرگبار جوان تهرانی به چاهک آسانسور

 

ایرج جعفری خاطر نشان کرد: نیروهای عملیات پس از تحویل جسد به عوامل پزشکی و انتظامی و کشیدن نوار احتیاط درمقابل چاهک آسانسور، تذکرات لازم ایمنی را به کارگران حاضر در ساختمان ارائه کردند.

این افسزآماده آتش نشانی در پایان توصیه کرد: کارفرمایان و کارگران بایستی در هنگام ساخت‌وساز، تمامی موارد ایمنی اعم از مسدود یا محصور کردن ورودی پرتگاه‌ها مثل لبه پشت بام و درب آسانسور در هر طبقه و موارد مشابه را با کشیدن نوار احتیاط یا گذاشتن موانع، ایمن کنند تا کارگران در هنگام انجام کار دچار سانحه یا موارد این چنینی نشوند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied