شمانیوز
شما نیوز

سقوط کارمند سفارت سوئیس در برج کامرانیه + جزئیات

زنی 51 ساله از یک برج در کامرانیه در تهران سقوط کرد.

زنی 51 ساله از یک برج در کامرانیه در تهران سقوط کرد. سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: حادثه ای در یکی از برج های کامرانیه رخ داده که زنی 51 ساله از برج سقوط کردند.  وی ادامه داد: متاسفانه این فرد جان خود را از دست دادند.

 

 

سقوط کارمند سفارت سوئیس در برج کامرانیه

 

جسد

 

 

 

جزئیات جدید از جنازه خانم کارمند سفارت سوئیس در کامرانیه

 

جسد زن 51 ساله که در سفارت سوئیس کار می‌کرد در کامرانیه کشف شد. سخنگوی اورژانس کشور؛ فردی که از برج سقوط کرده است یک خانم ۵۱ ساله است و زمانیکه در محل حاضر شدیم هیچ علائم حیاتی نداشت.

در پی حادثه سقوط فردی از یک برج ۱۷ طبقه، مجتبی خالدی گفت: ساعت ۹ و ۱۰ دقیقه امروز صبح از طریق پلیس ۱۱۰ ماموریتی مبنی بر سقوط فردی از یک برج به اورژانس داده شد.

وی گفت: ماموران بالافاصله در محل حاضر شدند. این فرد یک خانم ۵۱ ساله است که از طبقه ۱۷ برج محل مسکونی خود در یکی از برج‌های کامرانیه سقوط کرده بود.

خالدی افزود: بعد از اینکه ماموران اورژانس در محل حاضر شدند فرد فاقد هرگونه علائم حیاتی بود. این در حالیست که زمان سقوط فرد هم مشخص نیست. تنها اطلاعات بدست آمده از این فرد حاکی از این است که او در سفارت سوئیس کار می‌کرد.

به گفته سخنگوی اورژانس کشور اطلاعات تکمیلی دیگری از این فرد در اختیار اورژانس نیست و اخبار تکمیلی متعاقبا از طریق پلیس اعلام خواهد شد.

با دستور بازپرس ویژه قتل تیمی از اداره 10 پلیس آگاهی تهران، پزشکی قانونی و تشخیص هویت وارد عمل شدند تا با بررسی های پلیسی و پزشکی جزئیات مرگ دبیر اول سفارت سوئیس را در سقوط از طبقه 18 برج کامرانیه را فاش کنند

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied