شمانیوز
شما نیوز

ترس مرد تهرانی از واکسن کرونا به قیمت جانش تمام شد + جزئیات

یک مرد تهرانی پس از تزریق واکسن کرونا به دلیل ترس زیاد سکته قلبی کرد و جانش را از دست داد.

یک مرد تهرانی پس از تزریق واکسن کرونا به دلیل ترس زیاد سکته قلبی کرد. این مرد پس از تزریق واکسن کرونا یک دست نوشته ایی نوشت: واکسن کرونا زده‌ام و می‌ترسم جانم را از دست بدهم...همین امر باعث سکته قلبی و از دست دادن جانش شد.

 

 

 

ترس مرگبار مرد تهرانی پس از تزریق واکسن کرونا

 

چند روز پیش افرادی که از خیابان کمیل عبور می‌کردند، چشم‌شان به مردی جوان افتاد که کنار پل عابر افتاده بود. آنها با اورژانس تماس گرفتند که با حضور اورژانس مشخص شد مرد جوان فوت شده است.

در این شرایط ماجرای مرگ اسرارآمیز مرد جوان به قاضی محمد‌وهابی، بازپرس ویژه قتل تهران اطلاع داده شد و او دستور تحقیقات در این خصوص را صادر کرد.

با‌حضور تیم جنایی در محل، تحقیقات آغاز و دست‌نوشته‌ای از جیب متوفی کشف شد. متن دست‌نوشته این بود: « واکسن کرونا زده‌ام و از وقتی واکسن را تزریق کرده‌ام خیلی می‌ترسم و نگرانم مبادا واکسن مرا بکشد.»

ماجرا عجیب بود و تیم پزشکی که در محل حضور داشتند علت مرگ متوفی را سکته قلبی دانستند. با این حال جسد برای تعیین علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت.

در ادامه هویت قربانی شناسایی شده و مأموران به تحقیق از خانواده او پرداختند. خانواده مرد جوان عنوان کردند که وی پس از تزریق واکسن کرونا به ‌شدت نگران بود که مبادا بلایی سرش بیاید و جانش را از دست بدهد.

به‌ گفته آنها، مرد جوان دچار وسواس شدیدی شده و مدام به ‌خودش تلقین می‌کرده که به‌زودی می‌میرد. بررسی‌های اولیه حکایت از این دارد که ترس و استرس مرد جوان بعد از تزریق واکسن باعث سکته قلبی شده است؛ با این حال تحقیقات در این خصوص ادامه دارد

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied