شمانیوز
شما نیوز

ورود به استان های شمالی ممنوع شد

با توجه به فرارسیدن تعطیلات عید فطر از امروز ورود به استان های شمالی به مدت 5 روز ممنوع است.

با توجه به فرارسیدن تعطیلات عید فطر از امروز ورود به استان های شمالی به مدت 5 روز ممنوع است.میزان جریمه مسافران در تعطیلات عید فطر اعلام شد. جریمه یک میلیون تومانی در انتظار مسافران قانون شکنی که در تعطیلی عید فطر به مسافرت می روند در نظر گرفته شده است.


 

 

 

 

ورود به مازندران از امروز مطلقا ممنوع است

 

رئیس پلیس راه مازندران به ورود به مازندران در تعطیلات عید فطر ممنوع، گفت: از ورود خودروهای با پلاک غیربومی به مازندران جلوگیری می‌شود.

علیرضا قدمی امروز درباره آخرین وضعیت جاده‌های شمال، اظهار کرد: درحال حاضر بارش‌های بهاری محورهای مازندران را لغزنده کرد.

وی افزود: آمد و شد خودروها نیز در تمامی محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان است.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به تشدید ممنوعیت‌های کرونایی در محورهای شمال، اضافه کرد: براساس دستورالعمل جدید ستاد ملی کرونا ممنوعیت تردد خودروهای غیربومی در محورهای شمال به‌صورت سخت‌گیرانه تداوم می‌یابد.

این مسؤول با اشاره به ورود به مازندران در تعطیلات عید فطر ممنوع، تصریح کرد: از روز سه‌شنبه ۲۱ تا روز شنبه ۲۵ اردیبهشت، از ورود خودروهای با پلاک غیربومی به مازندران جلوگیری می‌شود.

قدمی ادامه داد: طی این مدت جلوی خروج خودروهای با پلاک بومی هم از استان گرفته می‌شود.

وی با اعلام اینکه جریمه کرونایی خودروها به مرز ۲۰هزار خودرو رسید، یادآور شد: تاکید پلیس پرهیز از ترددهای غیرضروری در محورهای شمال است.

رئیس پلیس راه مازندران در پایان خاطرنشان کرد: باتوجه به بارش‌ها احتمال ریزش و رانش بالا است که لازم است هشدارها جدی گرفته شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied