شمانیوز
شما نیوز

خواهر ناپدید شده بابک خرمدین کجاست؟

ماجرای ناپدید شدن یکی از خواهران بابک خرمدین موضوعی است که هم اکنون توسط پلیس در حال پیگیری است.

ماجرای ناپدید شدن یکی از خواهران بابک خرمدین موضوعی است که هم اکنون توسط پلیس در حال پیگیری است. یکی از ساکنان بلوک c۲ که این خانواده را به خوبی می‌شناسد، می‌گوید: بابک خرمدین خواهری به اسم آزیتا دارد. او چند سال پیش ازدواج کرد اما بعد از شوهرش جدا شد و دیگر نه او را دیدیم و نه شوهرش را. هردویشان ناپدید شدند و حالا هم مطالبی در شبکه‌های اجتماعی خوانده‌ام که نوشته بودند احتمال کشته‌شدن این دختر هم به‌دست پدرش مطرح شده است.

نمی‌دانم این مسئله چقدر جدی است اما مطمئن هستم که اگر بابک خرمدین هم از چند سال پیش همانند خواهرش از خانواده جدا می‌شد و مستقل زندگی می‌کرد، این اتفاق هرگز رخ نمی‌داد..

 

 

پدر بابک خرمدین دختر و دامادش را هم کشته است

 

پدر و مادر خرمدین به قتل داماد و دختر خودشان هم اعتراف کردند. محمد شهریاریدر این باره گفت: پدر و مادر خرمدین اعتراف کردند که داماد خانواده خرمدین در سال ۱۳۹۰ و دختر خانواده در سال  ۱۳۹۷ را  به همان روش یعنی تکه تکه کردن جسد و انتقال به سطل زباله به قتل رساند.وی افزود: روانپزشک گفته که قاتلین سالم هستند. قاتلین در اعتراف گفتند که بچه ها معتاد بودند و مواد مصرف می کردند البته تحقیقات ادامه دارد. سرپرست دادسرای جنایی تهران ۲۷ اردیبهشت ماه از قتل بابک خرمدین کارگردان سینما توسط پدر و مادرش خبر داده بود.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied