شمانیوز
شما نیوز

همسر دختر سردار سلیمانی + تصاویر

زینب سلیمانی دختر سردار سلیمانی بوده که متولد دهه ۷۰ می باشد.در ادامه ماجرای ازدواج زینب سلیمانی را میخوانید.

به گزارش رصدورزشی، زینب سلیمانی دختر سردار سلیمانی بوده که متولد دهه ۷۰ می باشد.در ادامه ماجرای ازدواج زینب سلیمانی را میخوانید.

 

زینب  سلیمانی  در رشته علوم انسانی تحصیل کرده و به دلیل فعالیت در فضای مجازی به شهرت رسیده است. زینب  سلیمانی  داری یک خواهر و دو برادر از خودش بزرگتر میباشد که  نام برادرانش محمدرضا و حسین میباشند.

اما با توجه به فعالیت های ایشان در صفحه اینستاگرام و فضای مجازی تعصب خود را نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران و اهل بیت نشان داده است.

 

ماجرای ازدواج زینب سلیمانی

سیدرضا صفی‌الدین فرزند سیدهاشم صفی الدین است که خیلی ها او را بعد از سیدحسن نصرالله نفر دوم حزب الله می دانند. وی ویژگی های مشترک زیادی با دبیر کل حزب الله داشته و روابط صمیمی با افراد مقاومت و مسئولان از رده بالا گرفته تا آنها که در میدان کار فعال هستند دارد.

 

june-all-rats

بیش از ۵۰ سال سن دارد و مسئول شورای اجرایی حزب الله است که قوه مجریه حزب به حساب می آید و تمام مؤسسات پشتیبانی و مردمی حزب الله را اداره می کند.

وی همواره در میان افراد حزب الله است. به همین جهت از محبوبیت بالایی در میان آنها برخوردار است. ویژگی های فردی سیدهاشم صفی الدین به او این امکان را می دهد که شخصیت متحرکی در میدان عمل حزب الله باشد؛ ولی از آنجا که اسرائیل همواره در کمین وی بوده است، مجبور است مسائل امنیتی را رعایت کرده و کم تر در میان مردم ظاهر شود.

گفتنی است بهمن سال گذشته حجت‌الاسلام سیدهاشم صفی‌الدین رئیس‌ شورای اجرایی حزب‌الله لبنان با آیت الله مصباح یزدی رئیس موسسه امام خمینی(ره) دیدار و گفت و گو کرده بود.

 

unnamed (1) - Copy - Copy - Copy

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied