شمانیوز
شما نیوز

فرماندار لنگرود عزل شد

فرماندار لنگرود به خاطر انتشار فیلم غیراخلاقی از او عزل شد .

به گزارش شمانیوز: فرماندار لنگرود به خاطر انتشار فیلم غیراخلاقی از او عزل شد . این فیلم غیراخلاقی از فرماندار لنگرود توسط یک زن گرفته شده بود. پس از انتشار این فیلم غیر اخلاقی  فرماندار لنگرود در سال 99 توسط استاندار گیلان عزل شد. فرماندار لنگرود هنوز در این باره توضیحاتی ارائه نداده است.

 

این فیلم غیراخلاقی از فرماندار لنگرود توسط یک زن گرفته شده بود. پس از انتشار این فیلم غیر اخلاقی فرماندار لنگرود در سال ۹۹ توسط استاندار گیلان عزل شد. فرماندار لنگرود هنوز در این باره توضیحاتی ارائه نداده است. فرماندار لنگرود وقتی فیلم‌اش پخش شد دادستان نیز وارد عمل شد.

در پی انتشار فیلم غیراخلاقی از فرماندار لنگرود که توسط یک زن با گوشی موبایل ضبط شده بود استاندار گیلان طی حکمی رحیم حیدری را از فرمانداری لنگرود عزل کرد،  حیدری از مهر ماه ۱۳۹۹به عنوان فرماندار لنگرود منصوب شده بود.  هادی جعفرزاده فهیم معاون عمرانی و برنامه‌ریزی فرمانداری لنگرود با حفظ سمت به عنوان سرپرست فرمانداری منصوب شده است.  دادستان لنگرود نیز اعلام کرد دستور بررسی صحت و سقم موضوع توسط پلیس اطلاعات و امنیت عمومی صادر و در این خصوص پرونده قضایی تشکیل شده تا در صورت صحت برابر قانون مجازات اسلامی با مرتکبین بدون اغماض و با قاطعیت برخورد قانونی معمول گردد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied