شمانیوز
شما نیوز

اکبر خرمدین به دخترش تجاوز کرده است + فیلم

مادر بابک خرمدین در یک فایل صوتی مدعی شد که همسرش اکبر خرمدین به دخترشان آرزو تجاوز کرده است.

پایگاه خبری شمانیوز: همسر اکبر خرمدین علیه وی دست به افشاگری زد همسر اکبر خرمدین گفت: در غیاب او به دخترشان آرزو تجاوز می‌کرده، سال‌ها با خود او رابطه خشن و آمیخته با ترس داشته و او نمی‌توانسته در برابر رفتار‌های زناشویی و کار‌های شوهرش مقاومتی کند.

خانم موسوی در این فایل صوتی مدعی‌شده همسرش در غیاب او به دخترشان، آرزو، تجاوز می‌کرده؛ سال‌ها با خود او رابطه خشن و آمیخته با ترس داشته و او نمی‌توانسته در برابر رفتار‌های زناشویی و کار‌های شوهرش مقاومتی کند.

او همچنین مدعی‌شده که او به زور با همسرش ازدواج کرده بود و سال‌ها تحت اجبار با او زندگی کرده حتی پیش می‌آمده که شوهرش در را به روی او قفل کند.

گفتنی است پیش‌تر یکی‌از دوستان آرزو خرمدین، مدعی‌شده بود که از آرزو شنیده که پدرش به او تجاوز می‌کرده که بعدتر آزیتا خرم‌دین (خواهر بابک خرمدین) گفت بابت انتشار این اظهارات از رسانه‌ها شکایت می‌کند.

برادر و خواهر خرمدین و فرامرز، همسر دوم آرزو، بنابر اعترافات پدرومادر این خانواده، در طی سال‌ها کشته و مثله شده اند و امسال این دو متهم به قتل پس‌از قتل بابک، بازداشت شدند.

 

 

 

 

پدر بابک خرمدین اعدام می شود؟

 

تا قبل از اینکه پدر بابک خرمدین پرده از راز جنایت هولناک خود بردارد، او به اتهام قتل فرزندش تنها به حبس محکوم می شد چرا که در قتل فرزند ولی دم خود پدر است.

اما حالا که ماجرای قتل داماد این خانواده به دست پدر بابک خرمدین نیز مطرح شده است،با توجه به اینکه اولیای دم داماد خانواده احتمال دارد تقاضای قصاص کنند،صدور حکم قصاص برای پدر بابک خرمدین نیز محتمل است.

پدر بابک خرمدین حالا تنها در صورتی می تواند از چوبه دار رهایی پیدا کند که اولیای دم داد او از قصاص گذشت کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied