شمانیوز
شما نیوز

علی سلطان محمدی همسر مهشاد کریمی (خبرنگار ایسنا ) کیست؟

علی سلطان محمدی همسر مهشاد کریمی خبرنگار جان باخته ایسنا است.

به گزارش شمانیوز: علی سلطان محمدی همسر  مهشاد کریمی  خبرنگار جان باخته ایسنا در حادثه اتوبوس مرگ در ارومیه است. از علی سلطان محمدی اطبعات زیادی در رسانه ها منتشر نشده و شغل و سوابقی از یافت نشد و مشخص نیست که او نیز مانند همسرش خبرنگار بوده و یا به شغل دیگی مشغول است.

همسر ریحانه یاسینی خبرنگار جان باخته ایرنا، مانند خودش یک خبرنگار است ، اما از آقای سلطان محمدی اطلاعاتی در دست نیست.

 

ویدئوی گفتگوی همسر مهشاد: ما را تحت فشار گذاشتند که رضایت ندهید جسد را تحویل نمی‌دهیم

در ویدئوی منتشر شده از علی سلطان‌محمدی همسر مهشاد کریمی از جانباختگان حادثه اتوبوس خبرنگاران در بازدید سیدعباس صالحی، وزیر ارشاد و علی ربیعی سخنگوی دولت و احمد مسجد جامعی، عضو شورای شهر تهران با خانواده مهشاد کریمی گفت : ما را تحت فشار گذاشتند که رضایت ندهید جسد را تحویل نمی‌دهیم. ما به تسلیت شما راضی نیستیم و پیگیری می‌کنیم و در جایی نیز گفت: ما به تسلیت راضی نیستیم، باید علنی عذرخواهی کنید

علی سلطانمحمدی همسر مهشاد کریمی از جانباختگان حادثه اتوبوس خبرنگاران: ما را تحت فشار گذاشتند که رضایت ندهید جسد را تحویل نمی‌دهیم، قرار بود ۴۰ دقیقه دیگر با مهشاد عقد کنیم، ما به تسلیت شما راضی نیستیم و پیگیری می‌کنیم، باید علنی عذرخواهی کنید.

عصر دوم تیرماه سال ۱۴۰۰ واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران در نقده با دو کشته و ۲۱ زخمی خبر تلخی بود که موجی از اندوه را بین اصحاب رسانه ایجاد کرد؛ این آخرین سفر مهشادکریمی خبرنگار ایسنا و ریحانه یاسینی خبرنگار ایرنا بود.

مهشاد خبرنگار جوان فعال در حوزه محیط زیست گویا نامزد و عقد کرده بوده و قرار بوده مراسم ازدواج و عقدکنانش را برگزار کند

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied