شمانیوز
شما نیوز

کارمندان تهرانی از فردا دورکار می شوند

70 درصد کارمندان تهرانی از فردا دورکار می شوند.

به گزارش شمانیوز: 70 درصد کارمندان تهرانی از فردا دورکار می شوند .باتوجه به قرار گرفتن تهران در پیک پنجم کرونا و قرمز شدن تمامی استان ها و شهرستان ها از فردا 70 درصد کارمندان تهرانی دورکار می شوند.

غلامرضا عباس پاشا معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران اظهار کرد: طبق آخرین وضعیت اعلام‌شده ازسوی ستاد مقابله با کرونای کشور، استان تهران از فردا شنبه ۱۲ تیر در وضعیت قرمز قرار می‌گیرد و بر همین اساس ۷۰ درصد از کارمندان ادارات و مراکز باید به صورت دورکاری به فعالیت بپردازند.

وی ادامه داد: ۳۰ درصد دیگر نیروها نیز باید در محل کار خود حضور یابند و حضوری فعالیت کنند. همچنین مشاغل ضروری نیز به صورت ۵۰ درصد باید فعالیت کنند؛ یعنی ۵۰ درصد به صورت حضوری فعالیت کنند و ۵۰ درصد دیگر نیز باید از دورکار شوند.

عباس پاشا گفت: به دلیل هوشمندسازی که در وضعیت رنگ‌بندی شهرها صورت گرفته، به محض تغییر رنگ یک شهر، محدودیت‌ها و شرایط مصوب‌شده اعمال می‌شود که دورکاری هم از جمله آنهاست. این اتفاق باعث شده تا در صورت تغییر رنگ از سفید به زرد یا زرد به نارنجی یا نارنجی به قرمز و برعکس، شرایط به صورت سیستماتیک تغییر کند و نیازی به ابلاغ آن هم نباشد.

گفتنی است فهرست شهرستان‌های استان تهران که از فردا ۱۲ تیر ۱۴۰۰ در وضعیت قرمز قرار می‌گیرند، به این شرح است: تهران، اسلامشهر، بهارستان، پاکدشت، پردیس، دماوند، ری، شمیرانات، فیروزکوه، قرچک و ورامین

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied