شمانیوز
شما نیوز

تعطیلی بانک ها در روز پنجشنبه صحت دارد؟

پس از اعلام موضوع تعطیلی پنجشنبه‌ها برای تامین برق مصرفی کشور این سوال مطرح شد که بانک‌ها هم در این روز پنجشنبه تعطیل خواهند شد؟

به گزارش شمانیوز: پس از اعلام موضوع تعطیلی پنجشنبه‌ها برای تامین برق مصرفی کشور این سوال مطرح شد که بانک‌ها هم در این روز پنجشنبه تعطیل خواهند شد؟

علیرضا قیطاسی دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و نیمه‌دولتی با اشاره به اینکه آیا طبق گفته وزیر نیرو و تعطیلی ادارات دولتی در پنجشنبه بانک‌ها نیز در این روزها تعطیل خواهند بود؟ اظهار کرد: مصوبه‌ای مبنی به شعب بانک‌ها در روزهای پنج شنبه ابلاغ نشده است و تنها ادارات مرکزی بانک‌ها در روزهای پنج شنبه تعطیل هستند.

او در ادامه بیان کرد: خدمات دهی شعب بانک‌ها در حد نیاز مردم خواهد بود، بنابراین روزهای پنج شنبه نیز این شعب فعالیت خواهند داشت مگر اینکه مصوبه‌ای ابلاغ شود.

همچنین جمشیدی دبیر کانون بانک خصوصی نیز در این خصوص بیان کرد: هنوز در مورد تعطیلی بانک ها در روزهای پنج شنبه تصمیم گیری نشده و طی جلسات روزهای آینده تصمیم گیری خواهد شد.

 

 

تکمیلی:

 

بانک‌ها امروز (پنجشنبه ۱۷ تیر) تعطیل هستند

طبق اعلام شورای هماهنگی بانک‌ها، فردا (امروز) تمامی بانک‌ها تعطیل هستند. 

شورای هماهنگی بانک‌ها در اطلاعیه‌ای بیان کرد که طبق مصوبه ۱۴۰۰/۴/۱۶ هیئت وزیران مبنی بر تعطیلی کلیه دستگاه‌های اجرایی در روزهای پنج شنبه تا پایان مرداد ماه اعلام می‌شود: 

کلیه واحدهای صنف و ستاد بانک‌ها نیز به استناد مصوبه مذکور  در روز پنج شنبه ۱۴۰۰/۴/۱۷ تعطیل است بنابراین، از مسئولین محترم شعب بانک‌ها تقاضا می‌شود که نسبت به پول گذاری و پشتیبانی کلیه دستگاه‌های خودپرداز اقدام کنند تا در انجام امور بانکی هموطنان عزیز خللی وارد نشود. 

در ادامه اطلاعیه شورای هماهنگی بانک‌ها از  هموطنان و مشتریان درخواست شده است تا از خدمات غیرحضوری بانک‌ها استفاده کنند.

همچنین، دبیران شورای هماهنگی استان‌ها باید در این خصوص هماهنگی لازم را با استانداران داشته باشند. 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied