شمانیوز
شما نیوز

رضا اردکانیان وزیر نیرو در هتل اسپیناس پالاس اقامت دارد؟

شایعاتی از زندگی کردن وزیر نیرو در هتل اسپیناس در بین سایت های خبری پخش شده است که رضا اردکانیان وزیر نیرو نسبت به شایعات پیرامونش واکنش نشان داد.

به گزارش شمانیوز: شایعاتی از زندگی کردن وزیر نیرو در هتل اسپیناس در بین سایت های خبری پخش شده است که رضا اردکانیان وزیر نیرو نسبت به شایعات پیرامونش واکنش نشان داد.

روابط عمومی وزارت نیرو به دنبال انتشار شایعاتی در روزهای اخیر  مبنی بر اقامت وزیر نیرو در هتل، اقامت خانواده ایشان در خارج از کشور  یا سهامدار بودن او در شرکتهای خصوصی و هتل اسپیناس توضیحاتی ارائه کرد.

این روابط عمومی با تکذیب اقامت وزیر نیرو در هتل اسپیناس پلاس اعلام کرد: دکتر رضا اردکانیان هرگز حتی برای یک شب در هیچ یک از دو شعبه هتل اسپیناس اقامت نداشته و همراه خانواده در منزل شخصی در تهران سکونت دارند. همچنین هرگونه مالکیت یا سهامداری ایشان در شرکتهای خصوصی صحیح نبوده و از اساس تکذیب می‌گردد.

روابط عمومی وزارت نیرو همچنین آمادگی خود را برای پاسخگویی به هرگونه سوال و رفع شبهه در این خصوص اعلام می نماید.

جواد امام فعال سیاسی اصلاح طلب نیز در توئیتی نوشت:اخبار منتشر شده در خصوص هتل اسپیناس کذب محض است. دکتر اردکانیان شخصیت علمی شناخته شده در حوزه آب و نفر سوم سازمان ملل بود ، حسب ضرورت برای خدمت به کشور همه چیز را رها و به میهن بازگشت، خانواده او نیز در ایران هستند.

در پی خاموشی های اخیر برق برخی ادعا کردند از آنجا که خانواده  رضا اردکانیان (وزیر  نیرو) در خارج از کشور زندگی می‌کنند و او نیز در طی دوران وزارت در هتل اسپیناس تهران ساکن بوده طبیعی است که از مشکلات مردم در بی برقی بی خبر باشند. برخی رسانه ها این خبر را به نقل یکی از نماینده های مجلس منتشر کردند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied