شمانیوز
شما نیوز

انفجار شی عجیب در پارک ملت تهران/ این حادثه تروریستی بود؟

ساعت ١٢:٥٢ شنبه ١٩ تیرماه صدای انفجار وحشتناک در پارک ملت تهران باعث رعب و وحشت شهروندان در سایر نقاط تهران شد.

به گزارش شمانیوز: ساعت ١٢:٥٢ شنبه ١٩ تیرماه صدای انفجار وحشتناک در پارک ملت تهران باعث رعب و وحشت شهروندان در سایر نقاط تهران شد.تا این لحظه علت حادثه انفجار در پارک ملت تهران مشخص نشده است.

گودرزی معاون امنیتی استانداری تهران از انفجار شی ناشناسی در اطراف پارک ملت خبر داد و گفت: انفجار ساعت ١٢:٥٢ دقیقه نیمه شب رخ داده و هیچ خسارت جانی یا مالی به همراه نداشته است؛ علت حادثه در دست بررسی است.

سردار حمید هداوند جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ ، درباره جزئیات انفجاری که بامداد امروز "شنبه" در پارک ملت تهران رخ داد، اظهار کرد: این حادثه موضوع خاصی نبوده و فقط در یک لحظه صدای انفجاری شنیده شد.

وی با بیان اینکه بر اثر این حادثه هیچ ساختمانی تخریب و یا دچار حریق نشده است، گفت: علت وقوع این حادثه در دست بررسی است و به محض دریافت چرایی این انفجار، جزئیات حادثه به اطلاع عموم خواهد رسید.
 
 
91636-625622
968140_513
 
 
 

سردار هداوند در واکنش به جوسازی‌های رسانه های معاند در رابطه با این موضوع و اینکه آن ها این حادثه را امنیتی قلمداد کردند، تصریح کرد: کار رسانه های ضد انقلاب همین جوسازی هاست و باید بگویم که پس از وقوع این حادثه در محل مورد نظر فقط تعدادی برگ و شاخه درخت بر زمین ریخته و این حادثه هیچ خسارت جانی و مالی در پی نداشت.
 
به گفته جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ فیلم های منتشر شده در فضای مجازی با این  عنوان که در پی وقوع این حادثه برخی از ساختمان های پایتخت دچار حریق و منفجر شده است، واقعیت ندارد و این فیلم ها مربوط به این حادثه نیست.

 

 

 

 

تکمیلی 1//

پایگاه خبری رکنا در خبری مدعی شد علت اصلی این حادثه بمب گذاری بوده است در صورتی که علت اصلی این حادثه تاکنون توسط هیچ مقام مسئولی ابلاغ نشده است.رکنا نوشت:

️باز هم بی‌تدبیری در پوشش اخبار انفجارهای بامدادی در شبکه خبر

بخش خبری بامدادی شبکه خبر، شب گذشته تصاویری از دو آتش سوزی مجزا را به عنوان دلیل صدای انفجار در تهران منتشر کرد و در اقدام عجیبی دیگر، ویدیویی را از شبکه های اجتماعی منتشر کرد که خانمی در آن می‌گوید بمب گذاشته‌اند!

شبکه خبر ساعتی بعد، این دو ویدیو را تکذیب کرد اما همین دو ویدیو به صورت گسترده با استناد به شبکه خبر پخش شده بود!

فاصله صدا‌سیما با محل انفجار تنها چند دقیقه است!

 

 

تکمیلی2//

آتش‌نشانی درباره حادثه پارک ملت: هیچ اثری از شعله آتش یا تخریب پیدا نکردیم

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی درباره حادثه دیشب پارک ملت تهران گفته که در پی تماس‌های مردم «مبنی بر شنیده شدن صدای انفجار در محدود بوستان ملت نیروهای چندین ایستگاه آتش‌نشانی به محل اعزام شدند.

یکی از ایستگاه‌های آتش‌نشانی اعلام کرد در سمت بوستان ملت گرد و خاک دیده شده است البته نه ساختمان فرو ریخته بود و نه اثری از آوار، دود و حریق در این محدوده نیز وجود نداشت.

تا ساعت ۳:۳۰ دقیقه صبح نیروها مشغول بررسی بودند و هیچ اثری از شعله آتش و حریق یا آوار و تخریب یافت نشد»./ فارس

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied