شمانیوز
شما نیوز

پارچه سرای ربانی پلمپ شد + انتشار فیلم غیر اخلاقی

پارچه فروشی ربانی که از مدلینگ بی حجاب برای افتتاحیه اش استفاده کرده بود در مهاباد پلمپ شد.

به  گزارش شمانیوز: پارچه فروشی ربانی که از مدلینگ بی حجاب برای افتتاحیه اش استفاده کرده بود در مهاباد پلمپ شد. روز گذشته ویدیو جنجالی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که مربوط به افتتاحیه فروشگاه پارچه فروشی ربانی در مهاباد واقع در استان آذربایجان غربی بود.

یکی از پارچه فروشی ها در این شهر مراسم افتتاحیه خود را برگزار کرد که در آن از مدلینگ های بی حجاب دعوت کرده بود و این مدلینگ ها با پوشیدن لباس های شب و نیمه برهنه در این مراسم ظاهر شدند که بازتاب گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی به همراه داشت.

 

 

 

در نهایت دادستان مهاباد به این اتفاق واکنش نشان داد و دستور پلمپ این پارچه فروشی را صادر کرد.

اکبر تایوغ دادستان مهاباد در گفتگو با خبرنگار ایرنا گفت که افتتاحیه پرحاشیه یک واحد پارچه فروشی در مهاباد باعث جریحه دار شدن افکار عمومی و ناراحتی خانواده شهدا شده بود و بلافاصله دستور بازداشت و پلمپ مغازه صادر گردید.

دادستان مهاباد همچنین اعلام کرد که عدم رعایت اخلاق و تبلیغات نامتعارف حضور بانوان بدون حجاب از مهمترین تخلفات افتتاحیه واحد صنفی بوده است.

اکبر تایوغ  شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به افتتاح پرحاشیه یک واحد پارچه فروشی در مهاباد، اظهار کرد: هفته گذشته یک واحد پارچه فروشی در این شهرستان اقدام به مراسم افتتاحیه غیراخلاقی و استفاده از تبلیغات نامتعارف در این شهر کرده بود که به محض اطلاع، دادستان پیگیر این موضوع شد.

مسوول روابط عمومی دادگستری آذربایجان غربی افزود: این پرونده هم اکنون توسط دادستانی مهاباد در دست بررسی و نتایج آن بعد از مشخص شدن اطلاع رسانی می شود.

وی بیان کرد: دستگاه قضایی در استان با سرعت و قاطعیت هرگونه تخلف صنفی رسیدگی و با هر گونه سهل انگاری در این خصوص برخورد قانونی خواهد کرد.

این واحد متخلف صنفی در شهرستان مهاباد در جنوب آذربایجان غربی پلمب و متخلفان تحویل مراجع قضایی شدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied