شمانیوز
شما نیوز

ماجرای باورنکردنی مردی که زنش را زیر کود گاوی دفن کرد

خبر قتل زنی به دست شوهرش در هندوستان تازگی ندارد اما این بار شوهر به طرزی احمقانه همسرش را با کود گاوی دفن کرد و به قتل رساند.

به گزارش شمانیوز، بار اولی نیست که خبری در رابطه با قتل یک زن بینوا بدست شوهرش را می‌خوانید ولی قطعا اولین باری است که میخوانید زنی با کوهی از کود گاو توسط همسرش به کام مرگ کشانده شد و به قتل رسید. علت مرگ این زن که جزئیاتش را خواهید خواند، حماقت شوهرش و مقدار زیادی کود گاوی بود.

" ایواندری " 35 ساله، ساکن یکی از روستاهای پرداش هندوستان برای جمع کردن چوب به مزارع دورتر از محل زندگی اش رفته بود که ناگهان با دیدن ماری بزرگ غافلگیر شد. وحشت زیاد این زن از یک سو و سرعت بالای مار از سوی دیگر به او اجازه ی فرار نداد و در نهایت با نیش مار گزیده شد. اهالی او را به سرعت به خانه و نزد همسرش آوردند تا هرچه سریعتر فکری برای درمان او بکنند.

اهالی گفتند که این زن هرچه سریعتر باید به درمانگاه یا بیمارستان برود اما شوهرش مانع شد چرا که فکر می کرد با روشی کاملا حرفه ای و متفاوت که از یک جادوگر و رمال معروف آموخته است، او را شفا خواهد داد. تصمیم شوهر، تصمیمی عجیب و احمقانه بود چراکه با مقدار زیادی از کود گاو قصد درمان همسرش را داشت. از اهالی خواست مقدار زیادی کود گاو بیاورند تا زنش را زیر کودها برای دقایقی دفن کند و به این شکل سم و زهر مار را از بدن زن بخت برگشته خارج کند اما به جای سم مار، جان زن از بدنش خارج شد.

ZAN

در کمال حیرت مرد بی فکر زنش را زیر مقدار زیادی کود گاو دفن کرد و تمامی اهالی به تماشا ایستاده بودند بدون آنکه مانع او شوند، چند دقیقه بیشتر طول نکشید که زن بینوا زیر کوهی از کود خفه شد و جان خود را از دست داد.

کشتن زن با کود

حالا شوهرش به جای اینکه او را به بیمارستان منتقل کند - کاری که یک انسان عاقل انجام می دهد - با جادوگری مار تماس گرفت تا جراحت او را التیام بخشد و سم را از بدنش خارج کند. شوهر به پیشنهاد وی زن را با کود گاو پیچید و از کود گاو بر روی بدن او کوه ساخت.

منبع: نمناک

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied