شمانیوز
شما نیوز

هلیا دیدی شر شد؟ + فیلم

یکی از کاربران شبکه های اجتماعی نوشت: «یکی به هلیا بگه فردا که گرفتنت می فهمی دعوا و حمل همچین قمه ای خودش شر می شه حتی اگه استفاده نکنی!»

به گزارش شمانیوز: یکی از کاربران شبکه های اجتماعی نوشت: «یکی به هلیا بگه فردا که گرفتنت می فهمی دعوا و حمل همچین قمه ای خودش شر می شه حتی اگه استفاده نکنی!»

 

ماجرای دعوای شدید چند دختر نوجوان و سپس قمه‌کشی یکی از آن ها به نام «هلیا» به یکی از پربازدیدترین و پربازخوردترین ویدئوهای فضای مجازی تبدیل شده است. ویدئویی که  چند دختر نوجوان، ابتدا درگیری لفظی دارند و ناگهان تنش میان آن ها به برخورد شدید از نوع کشیدن مو و لگد زدن می‌انجامد اما در ادامه، دختری به نام «هلیا» میان دشنام ها و واژه‌های 18+ هم سن و سال هایش یک قمه نیم متری از شلوارش بیرون می‌کشد و البته به توصیه یکی از دوستانش برای این که «شر» نشود، از آن استفاده نمی‌کند. روز گذشته دادستان عمومی و انقلاب اصفهان در خصوص این ویدئو، دستور شناسایی و تشکیل پرونده برای خاطیان را داد که با واکنش کاربران همراه شد. کاربری نوشت: «یکی به هلیا بگه فردا که گرفتنت می فهمی دعوا و حمل همچین قمه ای خودش شر می شه حتی اگه استفاده نکنی!»

 

 

منبع: خراسان

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied