شمانیوز
شما نیوز

درگیری جانباز با پلیس ایانی + فیلم لورفته

درگیری جنجالی یک جانباز با پلیس ایرانی دردسر ساز شد. درگیری جانباز با پلیس یکی از حواشی بسیار داغی بود که مورد توجه کاربران قرار گرفت. در ادامه فیلم این درگیری را مشاهده می کنید.

به گزارش شمانیوز، درگیری جنجالی یک جانباز با پلیس ایرانی دردسر ساز شد. درگیری جانباز با پلیس یکی از حواشی بسیار داغی بود که مورد توجه کاربران قرار گرفت. در ادامه فیلم این درگیری را مشاهده می کنید.

 

در کلیپی که از درگیری یک جانباز با ماموران پلیس در فضای مجازی پخش شده بود دیده می شد که ماموران پلیس مجبور به کشاندن این فرد روی زمین شده بودند تا بتوانند او را سوار خودرو پلیس کنند.

اما به تازگی کلیپ دیگری در فضای مجازی منتشر شده که در آن دیده می شود قبل از بالا گرفتن درگیری پلیس و پیش از آنکه ماموران پلیس مجبور به توسل زور و اجبار شوند،با آرامش به در منزل این فرد مراجعه می کنند.سپس وارد خانه او شده و سعی می کنند با آرامش او را دعوت به گفتگو کنند تا بتوانند موضوع را مسالمت آمیز حل کنند.ماجرا از این قرار بود که ملک محل سکونت این فرد قبلا فروخته شده بود اما بعداز گذشت یک سال با چهار بار مراجعه از سوی پلیس باز هم این مرد جانباز برای تخلیه ملک مقاومت می کرد.

 

در درگیری جانباز با پلیس این مرد چاقو کشید

در همان حین که ماموران پلیس با آرامش با این فرد گفتگو می کردند،او تیغی کشیده بود و روی گردن خود گذاشته بود و تهدید به خودزنی می کرد.همچنین این فرد به اعضای خانواده خود می گفت که جیغ بکشید!پس از آن حتی اقدام به فحاشی و اهانت به پلیس هم کرده بود.

 

در حالی که به نظر می رسید این فرد قصد سواستفاده از موقعیت جانبازی خود را دارد،ماموران چند باری برای انتقال او به ماشین پلیس وی را روی ویلچر نشانده بودند که فرد جانباز خود را روی زمین انداخته بود.در نهایت برای اعمال قانون ماموران مجبور شدند به زور متوسل شوند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied