شمانیوز
شما نیوز

آخرین وضعیت دورکاری کارمندان تهرانی از فردا + ساعات کار

استانداری تهران اعلام کرده است از فردا دوشنبه 4 مرداد 1400 ادارات تهران به صورت 70 درصد دورکار فعالیت می کنند.

به گزارش شمانیوز: با پایان تعطیلی 6 روزه تهران از فردا دوشنبه 4 مرداد 1400 ادارات تهران فعالیت خود را از سر می گیرند. بر اساس اعلام استانداری تهران از فردا فعالیت ادارات تهران به صورت 70 درصد دورکار و ادارات با فعالیت ضروری با 50 درصد دورکاری خواهد بود.

 

 

جزئیات وضعیت دورکاری تهران

غلامرضا عباس پاشا، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران با اشاره به وضعیت حضور کارکنان ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان تهران در محل کار خود از فردا دوشنبه گفت: حضور کارکنان در محل کار خود بر اساس طرح هوشمند سازی محدودیت‌ها و بر اساس رنگ بندی است که شهر‌های استان دارند.

وی ادامه داد: حضور و فعالیت کارکنان ادارات عادی به صورت ۷۰ درصد دورکار و فعالیت‌های ادارات با کار‌های ضرور، بر حسب تشخیص رسمی رئیس آن دستگاه به صورت ۵۰ درصد دورکارخواهد بود.عباس پاشا بیان کرد: با توجه به وضعیت قرمز تهران، حضور کارکنان ادارات و دستگاه ها، به صورت ۷۰ درصد دورکار می‌باشد؛رعایت شیوه نامه های بهداشتی از سوی کارکنان دستگاه‌ها بالای ۷۵ درصد است و مهم اصناف و مردم هستند که تا چه حد این پروتکل‌ها و نیز فاصله اجتماعی را رعایت کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار ی تهران با اشاره به اینکه حضور کارکنان در ادارات تا آخر مردادماه از ساعت ۷ تا ۱۳ می‌باشد،خاطر نشان کرد: توصیه می‌کنیم که همچنان مردم رعایت پروتکل‌های بهداشتی استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند تا پیشگیری مناسبی نسبت به این بیماری داشته باشیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied