شمانیوز
شما نیوز

قاتل فن پیج بهنوش بختیاری دستگیر شد + جزئیات

چندی پیش خبرها حاکی از آن بود که یکی از روحانیون که فن پیج خانم بهنوش بختیاری در فضای مجازی بود به قتل رسیده است.

به گزارش شمانیوز، چندی پیش خبرها حاکی از آن بود که یکی از روحانیون که فن پیج خانم بهنوش بختیاری در فضای مجازی بود به قتل رسیده است. بهنوش بختیاری به این موضوع واکنش نشان داد. ماموران نیروی انتظامی استان مرکزی قاتل جوان تهرانی را که مسلح و فراری بود در یک مرغداری در اطراف اراک دستگیر کردند.

 

سردار حسن مفخمی شهرستانی فرمانده انتظامی استان مرکزی در بیان جزئیات این خبر گفت: شب چهاردهم مرداد ماه، گزارشی از شنیده شدن صدای تیراندازی در یکی از روستا‌های شهرستان اراک به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اعلام شد و بلافاصله تیمی از ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

سردار مفخمی افزود: با حضور تیم گشت انتظامی در محل، یک دستگاه خودرو پژو پارس که آثار تصادف بر روی قسمت‌هایی از بدنه خودرو مشاهده می‌شد، به صورت بلاصاحب در اطراف روستا کشف شد و پیگیری موضوع از سوی ماموران انتظامی ادامه یافت.

او اضافه کرد: بعد از گذشت ساعاتی از این موضوع، گزارشی دیگر از حضور مرد جوان مسلحی در یک مرغداری در حوالی اراک به پلیس گزارش شد و با احتمال بروز خطر برای کارگر مرغداری، بلافاصله تیم‌هایی تخصصی از ماموران پلیس برای بررسی موضوع در محل حضور یافتند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی بیان کرد: با حضور تیم‌های انتظامی در محل، مذاکره برای خلع سلاح جوان مسلح و دستگیری او آغاز شد و ماموران انتظامی در بررسی‌های اولیه متوجه شدند که فرد مسلح، تحت تاثیر مصرف ماده مخدر شیشه قرار داشته و حالت روانی مناسبی ندارد و در چند روز قبل نیز یکی از دوستانش را در تهران به قتل رسانده است.

او با اشاره به برنامه ریزی عملیاتی تخصصی پلیس در دستگیری این فرد ادامه داد: با توجه به وضعیت روحی قاتل مسلح، سه سناریو برای پلیس متصور بود، نخست آنکه متهم اقدام به خودزنی کند، یا آنکه برای فرار با ماموران انتظامی به صورت مسلحانه درگیر شده و یا اقدام به گروگان گیری کارگر مرغداری کند که با توجه به اهمیت موضوع، تلاش برای خلع سلاح و دستگیری متهم آغاز شد.

سردار مفخمی با تاکید بر اینکه حفظ سلامت شهروندان همواره از خطوط قرمز پلیس است، گفت: با توجه به بی نتیجه بودن مذاکرات تیم‌های انتظامی با فرد مسلح و ضرورت پیشگیری از بروز هر گونه مشکل برای کارگر مرغداری و همچنین حفظ امنیت ماموران حاضر در این عملیات، این جانب شخصا به محل اعزام شده و هدایت عملیات را دست گرفته و مذاکرات با قاتل مسلح به صورت رودررو ادامه یافت.

او تصریح کرد: در طول ۳ ساعت مذاکره این جانب با فرد مسلح، ابعاد فردی، شخصیتی، خانوادگی و روحیات مذهبی او مورد تحلیل روانشناختی دقیق قرار گرفت و سرانجام فرد مسلح، قانع و یک قبضه سلاح جنگی کلاشینکف خود به همراه ۶۵ تیر جنگی را تحویل داد و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی با اشاره به تحقیقات تخصصی پلیس در پیگیری این پرونده گفت: با انتقال فرد دستگیر شده به یگان انتظامی، متهم به قتل یکی از دوستان خود به علت برخی از اختلافات در حدود یک ماه قبل در یکی از محله‌های تهران اعتراف کرد که پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و با هماهنگی مرجع قضائی در حال سیر مراحل قانونی است.

 

واکنش بهنوش بختیاری به قتل روحانی قلابی!

در حالی که با انتشار عکس های دو نفره این روحانی دروغین در کنار بهنوش بختیاری،وی را ادمین پیج این سلبریتی سینما و تلویزیون معرفی کرده بودند،بهنوش بختیاری در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار اینطور توضیح داد: «امشب بعد از اینکه شنیدم این آقا روحانی نبود، خیلی شوکه شدم. ما معمولا زمانی که فردی را با لباس روحانیت می بینیم به خاطر احترامی که قائل هستیم به خودمان اجازه نمی دهیم از او کارت شناسایی بخواهیم.این آقا از هواداران من بود اما ادمین من نبود چون من اصلا ادمین ندارم.رابطه هر فرد با ادمین پیج خیلی نزدیک است اما مقتول از جمله افرادی بود که فن پیج من را اداره می کرد و شناخت خیلی بالایی از او نداشتم.»

او در ادامه گفت: «خیلی ناراحتم از مرگ ایشان. گاهی به او می گفتم دلیلت از انتخاب این راه و این لباس چیست؟همیشه توضیح می داد می گفت حوزه علمیه درس خواندم و حجاب دل باید داشته باشیم.من هم به عقاید همه دنیا احترام می گذارم و برای این فرد هم احترام قائل بودم.حتی به همه توضیح داده بودم که در میان هواداران من یک روحانی هم هست.»

بهنوش بختیاری در آخر گفت:«این آقا هیچ بدی به من نکرده بود اما تعجب می کنم که با این سن و سال فریب ظاهر و لباس را خوردم و برایم درس تجربه بزرگی شد.»

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied