شمانیوز
شما نیوز

جزئیات سقوط سه نفر از هواپیما افغانستانی + تعداد کشته ها

در این ویدئو آویزان شدن فردی به چرخ‌های هواپیما در افغانستان که منجر به سقوط او شد را مشاهده می‌کنید./هرات تایمز

به گزارش شمانیوز : در این ویدئو آویزان شدن فردی به چرخ‌های هواپیما در افغانستان که منجر به سقوط او شد را مشاهده می‌کنید. 
 
 
 

سقوط سه شهروند افغانستان از هواپیمای آمریکایی

سه شهروند افغانستان که در محل قرارگیری لاستیک هواپیمای آمریکایی پنهان شده بودند، در هنگام پرواز روی سقف خانه‌ها در نزدیکی فرودگاه کابل سقوط کردند و جان باختند.

در این فیلم دیده می شود 2 افغان برای فرار از دست طالبان دست به کار خطرناکی زدند.

‌تلخ‌ترین ویدئو از ‎افغانستان،  دو شهروند افغان که برای فرار از طالبان به چرخ‌های هواپیمای آمریکایی آویزان شده بودند، سقوط می‌کنند .

3 شهروند افغانستان که در محل قرارگیری لاستیک هواپیمای آمریکایی پنهان شده بودند در هنگام پرواز روی سقف خانه‌ها در نزدیکی فرودگاه بین المللی حامد کرزی سقوط کردند.

 3 شهروند افغانستان که در محل قرارگیری لاستیک هواپیمای آمریکایی پنهان شده بودند در هنگام پرواز روی سقف خانه‌ها در نزدیکی فرودگاه بین‌المللی حامد کرزی سقوط کردند.

پس از به قدرت رسیدن طالبان در کابل و هجوم مردم این شهر برای خروج، مسئولان فرودگاه کابل اعلام کردند که تمام پروازهای فرودگاه کنسل شده است.

مقامات فرودگاه کابل در پیامی به خبرنگاران گفته اند که مردم از آمدن به فرودگاه کابل خودداری کنند و تمام پروازها تا اطلاع ثانوی لغو شده است.

همزمان با هجوم مردم کابل برخی شاهدان عینی می‌گویند که نیروهای آمریکایی برای کنترل اوضاع به سمت مردم تیراندازی کردند.

برخی شاهدان عینی مدعی شدند که چند نفر در این حادثه کشته شدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied