شمانیوز
شما نیوز

اخبار زنده طالبان

فیلم +18 از بردگی جنسی دختران 12 ساله توسط طالبان | فیلم طالبان

طالبان که افغانستان را تصرف کردند دختران افغان که 12 سال دارند را از خانه هایشان به زور می برند.

به گزارش شمانیوز، طالبان که افغانستان را تصرف کردند دختران افغان که 12 سال دارند را از خانه هایشان به زور می برند. فرماندهان طالبان پس از تصرف برخی مناطق افغانستان، به امامان محلی دستور داده‌اند تا فهرست زنان مجرد ۱۲ تا ۴۵ ساله را برای ازدواج با سربازان طالبان به‌عنوان غنیمت جنگی، به آنها تحویل بدهند.

 

Ea6JFZ4bADIu

 

 

 

 

خبرنگار سی ان ان پس از تصرف کامل کابل توسط طالبان پوشش خود را تغییر داد.از روز گذشته افغانستان به طور کامل به دست نیروهای طالبان افتاده است مردم کابل برای فرار از این وضعیت در تلاشند اشرف غنی رئیس جمهوری افغانستان روزگذشته از کشورش فرار کرد و به ازبکستان رفت.

 

پوشش خبرنگار سی ان ان در کابل

خبرنگار سی ان انخبرنگار

خبرنگار+ سی ان ان

به نقل از نووستی، تمام برنامه‌های تلویزیونی افغانستان متوقف شده جز یک شبکه که به پخش فیلم‌های مستند تاریخی ادامه می‌دهد. شبکه‌های تلویزیون افغانستان قبلا برنامه‌های تفریحی مختلفی پخش می‌کردند.

به گفته منابع، تقریبا تمام شبکه‌های تلویزیون افغانستان درحال پخش قرآن یا اخبار مربوط به اقدامات طالبان هستند. پیشتر رسانه‌ها به نقل از طالبان اعلام کردند که کنترل بیش از ۹۰ درصد ساختمان‌های دولتی و بیشتر ایست‌های بازرسی اصلی در کابل را در دست گرفته است./ایسنا

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • حمید

    نیروهای مردمی افغانستان بایدمیماندن وباطالبان میجنگیدندتاناموسشان بدست طالبان اسیرنشود.بیاییدجنگ ودفاع ازناموست راازایرانی هایادبگیر