`
شمانیوز
شما نیوز

سهام عدالت | اخبار سهام عدالت | سود سهام عدالت | فروش سهام عدالت | وام سهام عدالت

ارزش سهام عدالت امروز 8 خردادماه 1401 | افت ریز ارزش سهام عدالت

قیمت سهام عدالت امروز ۸ خرداد ۱۴۰۱ پس از پایان زمان معاملات بازار سرمایه مشخص شد.

سهام عدالت: سود شرکت های غیربورسی سهام عدالت هنوز به حساب سهامداران واریز نشده است و سازمان خصوصی سازی در حال جمع‌آوری سود این شرکت‌ها است.

سهام عدالت: اما از تعداد شرکت‌های حاضر در سبد دارایی سهام عدالت هنوز سود شرکت های غیربورسی به سهامداران پرداخت نشده است. پیمان حدادی، مشاور رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با اعلام اینکه سود شرکت ‌های غیربورسی سهام عدالت توسط سازمان خصوصی‌ سازی در حال وصول است، از واریز این سود به حساب سهامداران در آینده نزدیک خبر داد.

قیمت سهام عدالت در پایان معاملات امروز بورس 8 خرداد 1401 با کاهش نسبت به روز گذشته همراه بود که بر اساس آن ارزش سهام عدالت 500 هزار تومانی و یک میلیونی به شرحی که در ادامه می‌آید تغییر یافت.

ارزش سهام عدالت امروز 8 خرداد 1401، در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت در مقایسه با روز چهارشنبه (4 خردادماه)، 0.8درصد کاهش یافت و ارزش سبد 532هزار تومانی، یک میلیون تومانی و 492هزار تومانی سهام عدالت به ترتیب به 14 میلیون و 710هزار تومان، 27 میلیون و 713هزار تومان و 13 میلیون و 637هزار تومان رسید. با احتساب این موضوع، ارزش 60درصد قابل فروش سبد 532هزار تومانی سهام عدالت به 8 میلیون و 826هزار تومان رسیده است.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها