`
شمانیوز
شما نیوز

اخبار حوادث | اخبار حوادث روزانه | اخبار حوادث مهم

اخبار حوادث | هدیه 50 میلیونی سارقان به عمه جان | باند سارقین دست و دل باز دستگیر شدند

باند سارقین حرفه ای که چندین فقره سرقت اموال در پرونده شان است دستگیر شدند.

اخبار حوادث | هدیه 50 میلیونی سارقان به عمه جان | باند سارقین دست و دل باز دستگیر شدند

اخبار حوادث: کسی نمی داند چطور و چگونه اطلاعات خصوصی افراد به دستشان افتاده است. همگی از فن بیان بالایی برخوردار هستند و زمانی که طعمه گوشی تلفن همراه خود را پاسخ می دهد، با خطاب قرار دادن اسم و فامیلش با او گفت وگو می کنند.

اخبار حوادث: چند روزی است که عده ای سودجو با شگردی جدید نقشه متقلبانه و سرقت های سریالی خود را در سطح کشور آغاز کرده اند. طبق مستندات موجود در پرونده های گشوده شده در پلیس فتا ی مرکز استان خراسان رضوی، افرادی ناشناس در پنج روز گذشته توانسته اند تنها در سطح استان بیش از یک میلیارد تومان از حساب بانکی شهروندان سرقت کنند. در میان قربانیان از پزشک گرفته تا کارمند بازنشسته بانک دیده می شود. ماجرای این سرقت های سریالی چگونه آغاز شد و پیگیری های پلیسی از چه زمانی در دستور کار مأموران پلیس فتای مرکز استان قرار گرفت.

باند سارقین حرفه ای که چندین فقره سرقت اموال در پرونده شان است دستگیر شدند.

سردسته‌های این باند سه برادر به همراه یکی از اقوامشان بوده‌اند.

اعضای این باند، همان سارقانی هستند که 15 اردیبهشت امسال نیز وارد بانک تجارت شعبه بهار شده، اما از آنجایی که موفق نشده بودند دوربین‌ها و آژیر را از کار بیندازند، سرقت ناتمام مانده بود.

در ادامه تحقیقات مشخص شد این سارقان سال گذشته نیز به بانک قائمشهر مازندران دستبرد زده و با تخریب دیوار وارد بانک شده و 600 میلیون تومان اسکناس سرقت کرده بودند. اما متهمان خیلی زود بازداشت و روانه زندان شده بودند، با این حال پس از تحمل چند ماه حبس با وثیقه از زندان آزاد شده و نقشه سرقت بانک‌ها را طراحی کردند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied