`
شمانیوز
شما نیوز

رپرتاژ اگهی /

نکات مهم هنگام رزرو ماشین

در این مطلب نکاتی برای ایمنی خودتان هنگام رزرو ماشین یا مسافرت و یک نکته مهم برای رزور سرویس برای فرزندتان بیان میشود. احتمالا خبر هایی از سواستفاده از مسافرها و خطراتی که ان ها را تهدید می کند شنیده اید . دانستن و رعایت کردن نکاتی که قرار است بیان شود هم برای ایمنی خودتان هم برای فرزند یا خانواده تان بسیار کمک کننده است. این مطلب مفید را از دست ندهید.

 در این مطلب نکاتی برای ایمنی خودتان هنگام رزرو ماشین یا مسافرت و یک نکته مهم برای رزور سرویس برای فرزندتان بیان میشود. احتمالا خبر هایی از سواستفاده از مسافرها و خطراتی که ان ها را تهدید می کند شنیده اید . دانستن و رعایت کردن نکاتی که قرار است بیان شود هم برای ایمنی خودتان هم برای فرزند یا خانواده تان بسیار کمک کننده است. این مطلب مفید را از دست ندهید.

 • شرکت های حمل و نقل معتبر

اولین نکته مهمی که باید به آن توجه کنید استفاده از سرویس حمل و نقل معتبر و قابل اعتماد است . اگر این مورد را همان ابتدای کار در نظر داشته باشید و رعایت کنید احتمال خطر برای شما بسیار کاهش می یابد. شرکتی را انتخاب کنید که مجوز های لازم را داشته باشد و حتما قبل از قرارداد درباره ان شرکت تحقیق و برسی های لازم را انجام بدهید. مخصوصا اگر میخواهید برای فرزندتان سرویس مدرسه رزرو کنید.

رزرو کردن سرویس مدارس کار بسیار مهمی است و قبل از هرچیزی باید در مورد شرکتی که میخواهید فرزندتان را به ان ها امانت بسپارید حسابی تحقیق و برسی کنید. از اینکه رانندگانی مورد اطمینان و با سلامت روانی و بدون اعتیاد استفاده شده اطمینان حاصل کنید. سلامت روانی و مورد اعتماد بودن راننده یکی از مهم ترین نکات است. شرکت هایی را انتخاب کنید که رانندگان را از هر نظر غربال کرده اند و امنیت و ارامش شما برایشان اهمیت زیادی دارد.

شرکتی را انتخاب کنید که بتوانید به صورت انلاین رفت و امد فرزندتان را تحت نظر داشته باشید. کودکان و نوجوانان بسیار آسیب پذیرند و در جامعه امروزه امنیت انها به شدت تحت خطر است. برای رزرو سرویس مدارس در شهر تهران با تمام ویژگی هایی که گفته شد شرکت آرین سرویس سامان آماده خدمت رسانی به شماست. اگر در حال برنامه ریزی برای سرویس مدرسه فرزندتان هستید حتما این مواردی که ذکر شد را در نظر داشته باشید.

پس نکته مهمی که هم برای رزرو سرویس برای خودتان هم برای دیگران حائز اهمیت بالایی بود گفته شد.

نکته بعدی در رابطه با ایمنی خودتان هنگام رزرو ماشین است.

 • از حمل کردن مقدار زیادی پول نقد پرهیز کنید. سعی کنید از کارت عابر بانک یا اپلیکیشن های پرداخت استفاده کنید.
 • شماره تلفن های اضطراری را حفظ باشید.
 • برای جلوگیری از جا ماندن یا دزدیده شدن کیف، از کیف هایی که اریب هستند استفاده کنید. کیف های شانه ای یا دستی به راحتی دزدیده میشوند.
 • با دوستان و خانواده تماس بگیرید و انها را از برنامه سفر خود مطلع کنید و اگر مجبور به ایجاد تغییرات شدید به یک نفر اطلاع دهید.ممکن است این موارد برایتان سخت باشد اما اگر قرار باشد اتفاقی برایتان بیفتد بهتر است کسی از قبل بداند که شما قرار بوده کجا باشید.
 • از محیط اطرف خود آگاه و با خبر باشید. در هر شرایطی این نکته اهمیت دارد و همیشه باید بدانید که در اطرافتان چه اتفاقاتی می افتد و چه میگذرد. مجرمان همیشه کسانی که حواسشان پرت است مورد حمله قرار میدهند.
 • به حس ششم خود اعتماد کنید: اگر احساس میکنید کسی یا چیزی شما را ناراحت کرده  بی دلیل نیست و حتما علتی دارد و باید به این احساس نگرانی و ناراحتی توجه کنید و آن را به هیچ عنوان نادیده نگیرید. همیشه ناخودآگاه انسان هنگام خطر هشدار میدهد و باید به این حس درونی توجه کرد. اگر به هر دلیلی هنگام سفر احساس کردید امنیت شما به خطر افتاده به فکر راه حل باشید و ساده از کنار این موضوع نگذرید.در هر کجای دنیا که بخواهید مسافرت کنید یا سوار ماشین شوید کسی پیدا میشود که میخواهد ارامش شما را از بین ببرد یا پول و وسایل ارزشمندتان را بگیرد. همه فکر میکنند انقدر قوی یا زرنگ و باهوش هستند که بتواننند در مواقع خطر از خود دفاع کنند اما هنگام خطر نمیتوانند از پس خطری که تهدیدشان کرده بر بیایند.
 • همیشه گوگل مپتان روشن باشد تا مسیر درست را چک کنید .

 

 • سعی کنید لوکیشن آنلاین خود را برای خانوده یا یکی از دوستانتان بفرستید.هنگام خطر این وظیفه شماست که از خودتان محافظت کنید یا قبل از ایجاد خطر به موارد امنیتی توجه کنید.

 

 • موقعیت خود را زیاد با غریبه ها به اشتراک نگذارید.

توصیه میکنم جزئیات زیادی درباره موقعیت مکانی خود با دیگران چه در اینستاگرام و چه در هر اپلیکیشن دیگری به اشتراک نگذارید.

 • اجازه ندهید شخص دیگری سوار ماشین شود و اگر راننده قصد داشت شخص دیگری را سوار کند از خودرو پیاده شوید.
 • به راننده هنگام رانندگی غیر مجاز و توجه نکردن به اصول رانندگی تذکر دهید و اگر بی توجه بود از خودرو پیاده شوید.
 • از سوار شدن در تاکسی ای که احساس میکنید راننده از الکل استفاده کرده یا حالت عادی ندارد خودداری کنید.
 • اگر تاکسی سفارش داده اید صبر کنید راننده با شما نزدیک شود و مدام از ماشین ها پرس و جو نکنید.

 

اینکه بخواهید حواستان به تمام این موارد باشد و تک تک ان ها را هر سری رعایت کنید کار بسیار سختی است. شما با رعایت یک نکته میتوانید امنیت سفر های خود را تضمین کنید. مخصوصا وقتی که میخواهید به فرودگاه بروید و مسلما اشیا ارزشمندی مثل لپ تاپ و ... همراه خود حمل میکنید. برای این که خیالتان از هر نظر راحت باشد بهترین راهی که پیش روی شماست انتخاب یک شرکت حمل و نقل معتبر است. شرکت های حمل و نقل معتبر دارای  بهترین ماشین ها با بالاترین درجه ایمنی برای سرویس مدرسه وفرودگاه و ... هستند و رانندگانی را در اختیار شما میگذارند که از هر لحاظ مورد اطمینان باشند. امیدواریم این مطلب برای راهنمایی و اطلاع رسانی به شما مفید بوده باشد.

* مطلب فوق رپرتاژ اگهی می باشد و سایت خبری شمانیوز مسئولیتی بابت آن ندارد .... 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها