شمانیوز
شما نیوز

اخبار حوادث

قتل هولناک زن و دخترش به دست شوهر دوم| قاتل در بیمارستان است

مردی که با همسر دوم خود و دختر خوانده اش دچار مشکل بود؛ با گلوله آنها را به قتل رساند.

قتل هولناک زن و دخترش به دست شوهر دوم| قاتل در بیمارستان است

به گزارش شمانیوز، قتل به دلیل مشکلات خانوادگی بخشی از اخبار حوادث را تشکیل می‌دهد. در طول روز اخبار حوادث مختلفی درسایر استان‌های کشور اعلام می‌شود که پلیس برای جست و جوی قاتل و پیدا کردن سرنخی از آن به اطلاعات زیادی نیاز دارد.

سردار علی ولی پور گوردزی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار داشت: اوایل اسفند ماه سال جاری در پی وقوع 2 فقره قتل «یک زن50 ساله و یک دختر 20 ساله» در محدوده جنوب شرق تهران، موضوع رسیدگی به این پرونده در دستورکار تیمی زبده از کارآگاهاناداره 10 پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان اداره دهم این پلیس در گام نخست به محل جنایت اعزام و دریافتند؛ یک زن و یک دختر بر اثر اصابت گلوله کلتکمری به قتل رسیده‌اند.

 وی توضیح داد: طی تن پیمایی از هر 2 مقتول آثار یک گلوله در سر زن 50 ساله و یک گلوله در گلوی دختر 20 ساله مشاهده شد و در  رصدهای اطلاعاتی،  هویت آنان شناسایی و  مشخص شد که هر دو مقتول  با یکدیگر رابطه مادر و دختری دارند.

این مقام  ارشد انتظامی در ادامه تصریح کرد: بررسی های پلیس حاکی از این بود،  قاتل پس از به قتل رساندن این مادر و دختر  بهصورت بسیار هولناک خودزنی کرده و به بیمارستان منتقل و تحت درمان پزشکی است.

وی افزود: در شاخه دیگری از تحقیقات، کارآگاهان به دست آوردند  زن 50 ساله با قاتل 8 سال زندگی مشترک دارند ولی این زوج بهصورت مستمر با یکدیگر درگیری داشتند به طوری که چند روز پیش از بروز حادثه هر 2 نفر با هم نزاع و درگیری داشته‌اند تا اینکه روزحادثه با شنیدن صدای شلیک گلوله  قتل صورت گرفته است.

سردار ولی پور گودرزی در پایان با بیان اینکه قاتل در بیمارستان در حال مداوا و دریافت خدمات درمانی است خاطرنشان کرد: پس ازتکمیل تحقیقات جزئیات این حادثه هولناک اطلاع رسانی خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied