شمانیوز
شما نیوز

تعطیلی مدارس | جزئیات تعطیلی مدارس کرج دوشنبه 14 اسفند 1402

در خبر زیر به توضیحات بیشتری درباره تعطیلی مدارس استان البرز و کرج برای روز دوشنبه 14 اسفند 1402 خواهیم پرداخت.

تعطیلی مدارس | جزئیات تعطیلی مدارس کرج دوشنبه 14 اسفند 1402

به گزارش شمانیوز: تاکنون خبر رسمی مبنی بر تعطیلی مدارس فردا دوشنبه اعلام نشده است.  سازمان هواشناسی کشور از وزش باد شدید در مناطقی از جنوب و جنوب‌شرق کشور در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه خبر داد و اعلام کرد: روز دوشنبه با گسترش فعالیت سامانه بارشی در نوار غربی، دامنه‌های جنوبی البرز، مرکز، جنوب، شرق و جنوب‌شرق کشور بارش باران و برف پیش‌بینی شده است.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی و بررسی نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری، امروز (یکشنبه ۱۳ اسفند) در نیمه شرقی کشور جوی آرام و پایدار حاکم است و از بعدازظهر با ورود سامانه بارشی از غرب کشور در مناطقی از دامنه‌های زاگرس واقع در غرب و شمال‌غرب ابرناکی، بارش پراکنده و وزش باد رخ می‌دهد.

فردا (دوشنبه ۱۴ اسفند) با گسترش فعالیت سامانه بارشی در مناطقی از نوار غربی، دامنه‌های جنوبی البرز واقع در قزوین، البرز و تهران، مرکز، جنوب، شرق و جنوب‌شرق کشور پیش‌بینی شده است.

فردا در شمال‌شرق خوزستان، چهارمحال و بختیاری، شمال‌غرب فارس، شمال کرمان و جنوب خراسان جنوبی میزان بارش قابل توجه است و بارش‌ها در ارتفاعات به صورت برف و در استان‌های جنوبی همراه با رعدوبرق پیش‌بینی می‌شود.

روز سه‌شنبه امروز (۱۵ اسفند) بارش در مناطق فوق ادامه خواهد داشت و در این روز در مرکز هرمزگان، جنوب‌شرق کرمان، شمال سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی بارش‌ها شدت خواهد داشت اما بعدازظهر سه‌شنبه در نیمه غربی از مقدار ابرناکی و بارندگی کاسته می‌شود.


بارش باران در پایتخت از بعدازظهر فردا

آسمان تهران امروز کمی ابری همراه با غبار صبحگاهی پیش‌بینی شده که به تدریج افزایش ابر را خواهیم داشت و آسمان امشب قسمتی ابری همراه با غبار محلی خواهد بود. از بعدازظهر فردا در تهران با افزایش ابر بارش پراکنده رخ می‌دهد. کمینه و بیشینه دمای هوا در پایتخت امروز ۳ و ۱۱ درجه سانتیگراد است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied